Rada s výběrem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od ppfox »

dekoder který používáš pravděpodobně neumí rozkodovat vše, dovybavené to být samozřejmě může, ale v NDR to není tak časté jako u nás...v čem to zjišťuješ?
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

ppfox píše:dekoder který používáš pravděpodobně neumí rozkodovat vše, dovybavené to být samozřejmě může, ale v NDR to není tak časté jako u nás...v čem to zjišťuješ?
Našel jsem tady na fóru kdysi toto http://igorweb.org/equidec/default.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; ... No mám to trendline, ale fyzicky tam jsou xenony, 2 bagy navíc na zadních sedadlech, vyhřívané čelní sklo, dešťový a světelný senzor a já nevím co ještě ...
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od ppfox »

já si to myslel - tohle ti řekne o autu hodně málo :wink:

zajdi někam do VW a požádej je slušně o soupis výbavy dle VIN a případně o servisní historii (tu ti asi nedají pokud tam nemáš dobrého známého, ale měli by ti ji ukázat), pokud budou dělat kozy, běž jinam...stejně teď nemaj co na práci, páč čekaj jak dopadne dieselgate :D a až tě uviděj s cinknutým motorem, tak ti snad vyjdou vstříc :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

ppfox píše:já si to myslel - tohle ti řekne o autu hodně málo :wink:

zajdi někam do VW a požádej je slušně o soupis výbavy dle VIN a případně o servisní historii (tu ti asi nedají pokud tam nemáš dobrého známého, ale měli by ti ji ukázat), pokud budou dělat kozy, běž jinam...stejně teď nemaj co na práci, páč čekaj jak dopadne dieselgate :D a až tě uviděj s cinknutým motorem, tak ti snad vyjdou vstříc :mrgreen:
Asi to zkusím ... No měli by nás teď za dieselgate na rukou nosit :-)
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od ricom »

hlavně když už tam budeš tak si nenechávej sáhnout od nich na auto..
spinj píše:Asi to zkusím ... No měli by si nás teď za dieselgate na rukou nosit :-)

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

ricom píše:hlavně když už tam budeš tak si nenechávej sáhnout od nich na auto..
spinj píše:Asi to zkusím ... No měli by si nás teď za dieselgate na rukou nosit :-)
Neboj, to rozhodně nemám v plánu i se svolávací akcí můžou jít k šípku :-)
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od ricom »

ať si strčí ten jejich opravený SW víš kam.. :drinks: :drinks:

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

ricom píše:ať si strčí ten jejich opravený SW víš kam.. :drinks: :drinks:
Asi tuším :-)
Stejně nechápu na co by ta jejich svolávací akce byla ... Vědomě si snížit výkon nenechám a pokud by mi to tam upravili bez mého vědomí, tak to bude na nějaké soudní kroky, protože mi vlastně snížili jejich zásahem hodnotu vozu. Už takhle nám ji snížili svou blbostí a čekám až se toho někdo chytí a podá žalobu na VW. Ale na to tu máme jiné téma :-)
Co ty klapky climatroniku, dělá Vám to taky? Už jsme nějak vychytali, že když se nastartuje s vyplou klimou, tak to nedělá, samozřejmě do doby než se zapne :-)
Ale bez nějakých much by to nebylo ono, bych si myslel že je něco v nepořádku :-)
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od klasek »

spinj píše:
ppfox píše:dekoder který používáš pravděpodobně neumí rozkodovat vše, dovybavené to být samozřejmě může, ale v NDR to není tak časté jako u nás...v čem to zjišťuješ?
Našel jsem tady na fóru kdysi toto http://igorweb.org/equidec/default.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; ... No mám to trendline, ale fyzicky tam jsou xenony, 2 bagy navíc na zadních sedadlech, vyhřívané čelní sklo, dešťový a světelný senzor a já nevím co ještě ...

Pokud chceš dekodovat výbavu, tak musíš použít štítek z kufru, ten je obsáhlejší. Štítek v servisce je jen pro rychlé dekodování při servise - brzdy,tlumiče a jiný chujoviny. Nebo skoč do VW a tam ti to možná vytisknou zdarma, záleží na jakýho technika narazíš, protože to má být jen pro interní účely. Případně mohu já taky z VW, ale historie 100,- a výbava 50,-

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »


Pokud chceš dekodovat výbavu, tak musíš použít štítek z kufru, ten je obsáhlejší. Štítek v servisce je jen pro rychlé dekodování při servise - brzdy,tlumiče a jiný chujoviny. Nebo skoč do VW a tam ti to možná vytisknou zdarma, záleží na jakýho technika narazíš, protože to má být jen pro interní účely. Případně mohu já taky z VW, ale historie 100,- a výbava 50,-
[/quote]
Ahoj, do VW nemám teď moc času jet, takže Tvou nabídku beru. Pošli mi do SZ číslo účtu, pošlu Ti peníze.
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

Tak už se na to vyprdni ... zajel jsem včera do autorizáku a poté co jsem jim oznámil co že to mám za typ motoru byli najednou mooooc ochotní :-) Takže výbava sedí jak má, žádné pokoutné dodělávky, což mě těší. teď ještě ty klapky v climatroniku a budu spokojený uživatel :-)
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“