navigace

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
veerman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.10.2015 13:06
Bydliště: skoro Mělník

navigace

Příspěvek od veerman »

Zdravím,
nenašel ba se tu někdo kdo má mapy do navigace MDF? Je mi celkem i jedno jestli v CZ nebo D.
VW Jetta 2012
VW Passat 2,5TDI Variant

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Black Bull. cz

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

veerman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.10.2015 13:06
Bydliště: skoro Mělník

Re: navigace

Příspěvek od veerman »

Díky, než jsem příspěvek vložil, tak jsem blackbull zkoušel, ale ať jsem pálil jak jsem pálil navigace to ne a ne načíst. :baseball: Jak se to nedá svařit, nebo na to použít golu, tak je to pro mě španělská vesnice.
VW Jetta 2012
VW Passat 2,5TDI Variant

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

A pálil jsi přes Nero a myslím max 6x rychlost?

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: navigace

Příspěvek od majrek001 »

to není jen tak to vypálit je potřeba aby vypalovačka měla jeden konkrétní čip což mají převážně starý vypalovačky od LG a samozřejmě se to vypaluje přes Clone cd nebo alkohol kde se ještě načte profil ochrany a vypalovat to rychlostí optimálně 1x max. 4x..

veerman: odkud jsi? když tak bych to udělal, ale nikam neposílám (pár jsem jich už dělal).
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

veerman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.10.2015 13:06
Bydliště: skoro Mělník

Re: navigace

Příspěvek od veerman »

Já jsem se právě taky dočetl, že to není jednoduché vypálit. Použil jsem v návodu zmiňovaný cloneD do kterého jsem přesunul tu složku ccd. Vypálil na svém počítači, (který není zrovna starý) 2 rychlostně a zkurvil dvě cd. Výsledek pořád stejný. Jinak jsem od Mělníka
VW Jetta 2012
VW Passat 2,5TDI Variant

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: navigace

Příspěvek od majrek001 »

chce to jen a pouze cdčka verbatim s jinými se mi to nepovedlo.. pak ti už stačí jen sehnat vhodnou vypalovačku se správným čipem
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
kosa0006
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 13.11.2014 15:21

Re: navigace

Příspěvek od kosa0006 »

Je to tam všechno krásně popsané, jinak mám vše a funguje bez problému.

veerman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.10.2015 13:06
Bydliště: skoro Mělník

Re: navigace

Příspěvek od veerman »

To já vím, že je to tam pěkně popsané, ale je tam taky napsané, že se daří vesměs s vypalovačkou LG. Mám tři PC, bohužel ani jeden není osazen doporučenou vypalovačkou. Opravdu jsem zku.... pár cd a tak mi přišlo jednodušší poprosit někoho na fóru. Cenu vcelku respektuji
VW Jetta 2012
VW Passat 2,5TDI Variant

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: navigace

Příspěvek od castiello »

Mohl bych ti nabídnout "nejnovější" mapy CZ+PL 2013/14 novější už bohužel nebudou, neboť ukončily podporu pro naše navi...

jednu chvíli jsem se je chtěl pokusit udělat, ale to by bylo tolik práce a s nejistým výsledkem, že jsem se radši smířil s tím, že už navi na nových silnicích moc používat nepujde...
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

veerman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.10.2015 13:06
Bydliště: skoro Mělník

Re: navigace

Příspěvek od veerman »

castiello píše:Mohl bych ti nabídnout "nejnovější" mapy CZ+PL 2013/14 novější už bohužel nebudou, neboť ukončily podporu pro naše navi...

jednu chvíli jsem se je chtěl pokusit udělat, ale to by bylo tolik práce a s nejistým výsledkem, že jsem se radši smířil s tím, že už navi na nových silnicích moc používat nepujde...
Tak pokud by to šlo, budu rád. Stačí napsat co a jak. Předem dík
VW Jetta 2012
VW Passat 2,5TDI Variant

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“