CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Turek 2,5 z Havlíčkova Brodu, co vy na něj ?

Příspěvek od denis.82 »

bauer píše:Když na to koukám, jakto, že na kufru není nápis Touareg? Vím, že označení motoru někdy nebývá a Touareg tam je vždy ne?
Nene, zalezi jestli ho tam pri objednani z vyroby zakaznik chce ci ne. Treba Nemci ho vetsinou nemivaji.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od GeneHawkins »

Po zkušenosti s 2,5 bych už znova do ní nešel. Jen do třílitra.

Sintom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 23.01.2012 20:28

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od Sintom »

Ahoj, někdo jste tu psal, že lze vyšíst kilometry z převodovky ? A myslíte, že vnich to nestočí ? Dokážu to vyčíst i sám normálním VAGem, nebo je potřeba nějaký speciální nástroj ? Mám jen ten základní bez hexcan (Na Touarega I Předfacelift s automatem)

Uživatelský avatar
parek4u
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.09.2013 13:00
Bydliště: Vsetín

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od parek4u »

Dal jsem na vaše rady a "zatím" nelituji. Při cestách po bazarech jsem vyzkoušel i 3.0 a musím říci že ten rozdíl je opravdu obrovský, 2.5 je na mě až moc hlučná a opravdu se musí vytáčet aby jela, což mi přišlo až drastické. Jedna jízda v 3.0 a bylo rozhodnuto ta jízda je úplně jinde a nemyslím tím že stím budu lítat jako blázen ale prostě ten komfort při jízdě.
A co se týče ceny, také jsem dal na rady a přidal víc peněz a koupil facelift a udělal jsem dobře.

Takže díky moc chlapi za rady :!:
VW Touareg V6 - 176KW - 3.0 2008<- VW Passat 3B5 1.9 TDI <- VW Polo 1.4 benzín

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od Peterka72 »

8) Supr , přeji hodně spokojených kilometrů . :good:

Uživatelský avatar
parek4u
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.09.2013 13:00
Bydliště: Vsetín

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od parek4u »

Díky moc
VW Touareg V6 - 176KW - 3.0 2008<- VW Passat 3B5 1.9 TDI <- VW Polo 1.4 benzín

PepaMB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.09.2009 12:34
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od PepaMB »

Ahoj, dneska jsem projel 2 kousky - modrého z áček za 350 tis. peněz, 160 tis. km na tachu a pak jednoho z bazoše, dodrbanej orezlej kousek s přiznanými 340 tisíci na počítadle a sakra to starý a levný jelo líp, o dost. Nejel jste někdo některým z nich? Je to drahý normální a to levný má chip? Nebo prostě to v áčkách není OK? Dík (no AAA flame prosím)

http://www.aaaauto.cz/cz/vw-touareg/car ... 0&branch=7 (doufám, že to je on, fotka nesedí, cena jo)

http://auto.bazos.cz/inzerat/52601726/toureg.php

PepaMB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.09.2009 12:34
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od PepaMB »

BTW nejel nějaký budějovičák s tímhle: http://www.aaaauto.cz/cz/vw-touareg/car ... 0&branch=7?

A ještě jedna věc - nepřijdou vám sedačky v Touaregu úzký? V sedáku... nějak jsem se nemohl vejít. Asi budu muset nakonec jít do Grand Cherokee :/

Uživatelský avatar
parek4u
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.09.2013 13:00
Bydliště: Vsetín

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od parek4u »

To: PepaMB
Není to tak dlouho co jsem i já hledal Turka a byl jsme se v Áčkách na tenhle kousek ptát. Prodejce mlknul do Pc a řekl mi že je to vrak, blikají tam snad všechny kontrolky které to má, mělo to odpálenou baterku, nějaké problémy s elektrikou, něco klepalo v motoru atd.

Dle slov prodejce je tenhle kousek pro mechanika který si to dodělá :-)
VW Touareg V6 - 176KW - 3.0 2008<- VW Passat 3B5 1.9 TDI <- VW Polo 1.4 benzín

PepaMB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.09.2009 12:34
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od PepaMB »

Myslíš ten modrej nebo ten černej z Budějovic?
Mezitím mi ho převezli do Prahy, už jsem se svezl a nevypadá špatně, všechno funguje...
Díky
parek4u píše:To: PepaMB
Není to tak dlouho co jsem i já hledal Turka a byl jsme se v Áčkách na tenhle kousek ptát. Prodejce mlknul do Pc a řekl mi že je to vrak, blikají tam snad všechny kontrolky které to má, mělo to odpálenou baterku, nějaké problémy s elektrikou, něco klepalo v motoru atd.

Dle slov prodejce je tenhle kousek pro mechanika který si to dodělá :-)

Uživatelský avatar
parek4u
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.09.2013 13:00
Bydliště: Vsetín

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od parek4u »

Myslím ten černý, byl i ve Zlíně tam sem se na něj díval.
Ptal ses prodejce v Áčkách na zápis z prohlídky od mechanika při vstupu vozu do podniku ? At ti to ukáže na PC, mají to tam docela podrobně vypsaný, a takhle na počkání to nepředělají, aspoň to tak bylo u mě...

Jinak Turek za 190 v Áčkách, na to bych si dal vážně pozor. Já hledal turka nějak mezi 2-3 měsíci najel víc jak 5000 km po republice a viděl sem jich kolem 17 kusů. Jsem sice laik ale i tak toho při srovnávání docela dost pochytíš. Rozhodně doporučuji vzít auto do Autoriovaného servisu, mě takovou prohlídku udělali za 750 Kč v originále, auto prohlídli, hodili na diagnostiku, zkontrolovali historii, projeli a všechno mi o něm řekli až potom jsem ho vzal.
VW Touareg V6 - 176KW - 3.0 2008<- VW Passat 3B5 1.9 TDI <- VW Polo 1.4 benzín

PepaMB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.09.2009 12:34
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od PepaMB »

Aha... tak buďto ho rychle opravili, nebo to je jiný. Zápis jsem viděl, všechno AV, tzn. vyborný stav. Vlastně tvrdili, že ho mají 9 dní - to musí být jinej.
Můj bývalý kolega z práce tam dělá, včera jsem ho kontaktoval, tak mi to pořádně zkontrolujou na dílně a pak půjde ještě na diagnostiku. Uvidím, co zjistí...
Když tak ho vezmu ještě do VW na prohlídku.

Uživatelský avatar
parek4u
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.09.2013 13:00
Bydliště: Vsetín

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od parek4u »

V tom případě to bude určitě jiný.

Tu prohlídku v originále určitě doporučuji, minimálně ti řeknou historii, pokud to bylo servisované v originále...

Jinak je to opravdu hezký kousek.
VW Touareg V6 - 176KW - 3.0 2008<- VW Passat 3B5 1.9 TDI <- VW Polo 1.4 benzín

KsrlosKP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.11.2015 09:38

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od KsrlosKP »

Uvažuju o pořízení VW Touarega 3.0 TDi, nabídek na internetu je nespočet, ale po čem sáhnout, aby to nebyla vražda,

přecházel bych z VW Sharan 1.9, 4Motion, pokud někdo umíte, tak mi prosím poraďte na co si dát pozor a nebo pokud máte info k nějakému konkrétnímu.

Byl jsem si projet jednoho v Brně Autobazar Tokra šedá metal 349000, 2008 tvrdili, že je to po prvním majiteli, mělo to Zlínskou značku, pak jsem ho našel na bazoši za 329000.

Díky za info

ozracing
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 24.11.2015 18:49

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od ozracing »

Zdravím pánové, poohlížím se po Turkovi v RLine a chtěl bych se zeptat na objektivní názor na tento vůz (poměr cena/výkon) zda je adekvátní, nebo přestřelená..

http://www.tipcars.com/volkswagen-touar ... 10110.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Děkuji moc
VW Touareg 2.5TDi R5 128kW 2006

Odpovědět

Zpět na „Touareg“