Info, dalka, palubni pc

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Info, dalka, palubni pc

Příspěvek od Goauld »

Komfortní jednotka má na starosti centrál ! A podle čísla jednotky se dá poznat, jestli origo dálku měla, nebo ne, to ti řekne třeba tornado1.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

somki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 06.12.2009 09:36

Re: Info, dalka, palubni pc

Příspěvek od somki »

Ahoj mám Golfa 1,9 tdi 66kw mám slušnou výbavu 4 okna v el el zrcádka vyhřev sedaček loketky esp atd ale nemám palubní pc a moc bych ho chtěl je mi jedno jakej hlavně jednoduchej a aby byl dík moc

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Info, dalka, palubni pc

Příspěvek od tornado1 »

není problém namontovat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
mirek22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 17.01.2010 22:00
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Info, dalka, palubni pc

Příspěvek od mirek22 »

ahoj chlapi
včera jsem klukovy koupil Golf 4 1,9Tdi ale jak je čudlik na vynulovaní počitadla KM ja zmačknu nevynuluje a další věc dost slabě sviti podsvicení budíku , je možne že nekteré žarovky odešly ? nebo jsou vysvicené ?
Děkuji za rady .
Passat Variant B7 /2.0TDI 103kw CFFB / Lane Assist / Sign assist / Discovery media PQ -DAB

somki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 06.12.2009 09:36

Re: Info, dalka, palubni pc

Příspěvek od somki »

Není problém namontovat.Najdde se nějaký návod jak děkuji.

somki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 06.12.2009 09:36

Re: Info, dalka, palubni pc

Příspěvek od somki »

Je tu někdo kdo poradí jak to namontovat mám k dispozici diagnostiku bosh 540

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Info, dalka, palubni pc

Příspěvek od Goauld »

mirek22 píše:ahoj chlapi
včera jsem klukovy koupil Golf 4 1,9Tdi ale jak je čudlik na vynulovaní počitadla KM ja zmačknu nevynuluje a další věc dost slabě sviti podsvicení budíku , je možne že nekteré žarovky odešly ? nebo jsou vysvicené ?
Děkuji za rady .
Je potřeba přístroje vyndat a rozebrat. Buď se tam rozloupla spodní plastová část, nebo jenom nemá kontakt vodivá guma dosedající na plošňák a stačí to vyčistit.
Slabě svítící podsvícení bude spíš regulátorem podsvícení, protože v přístrojích sou LEDky ne žárovky a málo kdy se stane, že by změnily svůj svit, nebo některá přímo odešla. Taky záleží na roku výroby a typu přístrojů, některy svítily víc, některy míň.
somki píše:Není problém namontovat.Najdde se nějaký návod jak děkuji. Je tu někdo kdo poradí jak to namontovat mám k dispozici diagnostiku bosh 540
Když nemáš palubní počítač, tak musíš nejdřív sehnat přístroje, ktery ho mají se správnou stupnicí pro tvůj motor (benzín, diesel).
Návod jako takovej pro tohle asi není, protože to může být trochu složitější než se zdá. Potřebuješ pin nových přístrojů a pak je přizpůsobit a nakódovat k tvymu autu podle výbavy.
Diagnostika bosch ti v tomhle bude nejspíš na nic, je potřeba VAG kabel a podle toho, jestli k novým přístrojům pin máš, nebo ho potřebuješ vyčíst, tak ještě jinej VAG kabel.
Ti, kdo to tady dělají jako obživu ti radit nebudou, řeknou, že ti to udělají, takže s nějakým návodem krok po kroku bych nepočítal.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

razOr22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 27.04.2015 17:56

Re: Info, dalka, palubni pc

Příspěvek od razOr22 »

Zdarec, chci se zeptat jestli někdo umí z okolí Zlína nebo ještě lepší okolí Vsetína dodělat otevírání a zavirani OKEN přes dálku .. a dojezd na polodotu??
Díky za info :-)
VW Golf IV Variant 1.9 TDI / r. v 2004 / 74 kW /Zlínský kraj

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“