Sákne olej 1.9 TDi 66kw AHU

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
SVOBYK10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.07.2015 18:23

Re: Sákne olej 1.9 TDi 66kw AHU

Příspěvek od SVOBYK10 »

Tak podle čísla jsem našel tuhle: http://www.cc-autodily.cz/hadice-odvzdusneni-5_5
A tu měrku tam taky právě nemůžu najít.. je tam jen ten vrchní kryt, co v něm je usazená měrka.. ale na ten spodek tam přes hadice není vidět, takže vubec nemám páru, jak to tam v tom bloku drží.. jestli tam je nějáký gumový těsnění a nebo tenhle plastovej zásuvnej trychtýř.. ale koukám, že to stejně asi nezjistim, dokud to nerozděláme..

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Sákne olej 1.9 TDi 66kw AHU

Příspěvek od majkl1 »

Jak jsem psal. Do AHU se dávaly dva druhy odvětrání klikovky. S odlučovačem a bez. Je to takový váleček mezi touhle trubkou a odvětráním víka hlavy. Tak se koukni, který typ máš. Ať neobjednáš něco jiného.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
SVOBYK10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.07.2015 18:23

Re: Sákne olej 1.9 TDi 66kw AHU

Příspěvek od SVOBYK10 »

Tak mám ten typ s odlučovačem, takže by to měla bejt tahle: http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... 97-00.html mam pravdu? ale když jsem se jí snažil najít podle kodu výrobku, tak na jinejch stránkách mi to psalo, že to je jen na AFN 81kw, tak jsem z toho docela jelen :D

A co jsem tak koukal, tak to vypadá, že to sákne ta hadice, ikdyž tam pořádně není vidět... takže jí vyměníme a uvidíme no... Snad už pak budu mít klid...

kuba-bro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 15.10.2015 18:44

Re: Sákne olej 1.9 TDi 66kw AHU

Příspěvek od kuba-bro »

Zdarec, chci se zeptat kde ti to nakonec teklo? Momentálně řeším stejnej problém, tak ať vím po čem jít. ;-)

Uživatelský avatar
SVOBYK10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.07.2015 18:23

Re: Sákne olej 1.9 TDi 66kw AHU

Příspěvek od SVOBYK10 »

zdarec,

hele nakonec to byla ta přepadová hadice odvětrání odvětrávání víka motoru (či jak se to nazývá :D)
každopádně jsem to taky zjistil až tady podle kluků, byl jsem ve 3 servisech a nikdo nevěděl, protože tam nebylo vidět a nikdo se v tom nechtěl hrabat.. tak jsem tu hadici koupil a zajel jsem za chlapem, co dělá transportery a vyměnil mi to za 10 minut a byl klid..hadice byla ještě původní a zustala mu v ruce jen co za ní víc zabral :D jako někde mi to tam ještě sákne, ale jen nepatrně a z druhý strany, takže od tohohle mám klid :)

kuba-bro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 15.10.2015 18:44

Re: Sákne olej 1.9 TDi 66kw AHU

Příspěvek od kuba-bro »

Právě já na to taky pořád čuměl a svítil ze všech stran a nemohl přijít pořádně odkud to teče. :-D Zítra na to pořádně mrknu a uvidím, každopádně díky. ;-)

Uživatelský avatar
SVOBYK10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.07.2015 18:23

Re: Sákne olej 1.9 TDi 66kw AHU

Příspěvek od SVOBYK10 »

Joo není zač, tak pak dej vědět, jestli to byla ta hadice ;) a ty máš stejnej motor?

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“