USB do radia RCD 300

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od Kwapo »

A nebo do doby, než dostaneš BAN. :mrgreen:

A006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.10.2015 13:16

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od A006 »

Ten kabel od čongů normálka fakčí.

A fakt jako nevim to je to tu jako spolek z kláštera nebo jak to mluvíte????
Passat B7 Variant 2.0 TDi Comfortline

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od Kwapo »

Řekněme, že mluvíme jako inteligentní slušní lidé. Bez zbytečných urážek vulgarit a podobně.
Nebo mi chcete říct, že když přijdete např. do hospody, tak na servírku řvete např. "Přines mi hned pivo ty p*čo jedna líná."?

A hlavně vedeme diskuzi, každý může mít svůj názor. A když chceme prosadit svůj, tak na základě
argumentů a zkušeností. Nikoliv nadávek a urážek.

A006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.10.2015 13:16

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od A006 »

Hele jako hospa je něco jinýho.

Ale když tady nějakej dement píše píčoviny a nemá ani ánung tak se neudržim.
Passat B7 Variant 2.0 TDi Comfortline

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od Qido »

A006 píše:Hele jako hospa je něco jinýho.

Ale když tady nějakej dement píše píčoviny a nemá ani ánung tak se neudržim.
Naprosto souhlasím s Kwapem. Mělo by se udržovat jisté dekórum, respektovat názor druhých a chápat nezkušené kolegy.
Ale pokusím se to napsat slušně, aby jsi to pochopil i Ty, pane A006!

Táhni vprdel ty píčoplesnivá!


Omlouvám se nezúčastněným za svůj slovník.
Naposledy upravil(a) Qido dne 19.10.2015 16:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
nemecek
Člen klubu
Příspěvky: 186
Registrován: 02.08.2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od nemecek »

S nikým se přít nebudu, ale na svém autě jsem si to sám zapojoval, takže rádio jsem viděl a mysím, že vím, jak to funguje a co je třeba. Víc to komentovat nebudu.
Audi A4 Avant TDI B9 2016 110 kW Manhattan gray
Bylo: VW Passat Variant Highline 2.0 TFSI 2006

A006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.10.2015 13:16

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od A006 »

nemecek píše:S nikým se přít nebudu, ale na svém autě jsem si to sám zapojoval, takže rádio jsem viděl a mysím, že vím, jak to funguje a co je třeba. Víc to komentovat nebudu.
Myslet je h***o vědět, debílku!!!!!
Passat B7 Variant 2.0 TDi Comfortline

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od KJirka »

a pozor, nějakej hrdina se tu dneska objevil. Ty tady asi dlouho nevydržíš, chytráku.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od ppfox »

vypadá to na vycházky v Bohnicích, jen se divím že maj i přístup k netu :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od denis.82 »

....a nebo mu proste jen nesedl pervitin. Ale pobavil, to zas jo. :laugh:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od KJirka »

no něco mu nesedlo a něco jinýho by mu zase sednout mohlo, jestli v tom započatým trendu hodlá pokračovat.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
mira095
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 08.04.2015 18:07

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od mira095 »

Koukám jak jste se tu pěkně rozjeli :D , ale mě by fakt zajmalo jestli má cenu to kupovat nebo ne, ten kabel tam asi píchnout půjde, je otázka jestli to bude fakčit nebo ne. Když 2x zmáčknu CD tak se nic neděje. Je mi jasný že to rádio nepřečte názvy písniček, to mi je tak něják jedno, jde mi jen o to aby to z toho hrálo. A pokud budu muset mít ještě nějákej převodník jak se psalo tak to už mě levněji ikdyž méně vkusněji výjde koupit transmitter a píchnout ho do zapalování.
Vw Passat 3C 2,0 TDI (BMP)

Uživatelský avatar
nemecek
Člen klubu
Příspěvky: 186
Registrován: 02.08.2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od nemecek »

Nevím, jestli sem má smysl vůbec něco psát, ale budiž.. Když jsem pořídil pašíka, řešil jsem stejný problém.
Takže v krátkosti: ten čínský kabel je určený pro novější generaci rádií, s RCD 300 fungovat nebude.
S RCD 300 jsou v podstatě dvě možnosti:
Buď adaptér Dension, XCarlink apod - je otázka, jestli má smysl do toho investovat. Já ho tu koupil na bazaru za rozumnou cenu, takže to otázka nebyla. Ale nový bych nekoupil, to už bych raději přemýšlel o novějším rádiu (+ nezbytná výměna gateway).
No a pak v na VW fóru v Bazaru v audio sekci (ne v Passat bazaru, ale v tom obecném) nějaký klučina nabízel aux adaptér. Budeš pak v autě mít zásuvku s 3.5 mm jack konektorem a připojíš na to mobil nebo jiný přehrávač. Nevýhodou je, že se to nedá ovládat z volantu atd.

FM transmitter nedoporučuji: šumí to, jsou tam interference okolních rádiostanic a je s tím víc mrzutostí než užitku.
Audi A4 Avant TDI B9 2016 110 kW Manhattan gray
Bylo: VW Passat Variant Highline 2.0 TFSI 2006

Uživatelský avatar
mira095
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 08.04.2015 18:07

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od mira095 »

nemecek píše:Nevím, jestli sem má smysl vůbec něco psát, ale budiž.. Když jsem pořídil pašíka, řešil jsem stejný problém.
Takže v krátkosti: ten čínský kabel je určený pro novější generaci rádií, s RCD 300 fungovat nebude.
S RCD 300 jsou v podstatě dvě možnosti:
Buď adaptér Dension, XCarlink apod - je otázka, jestli má smysl do toho investovat. Já ho tu koupil na bazaru za rozumnou cenu, takže to otázka nebyla. Ale nový bych nekoupil, to už bych raději přemýšlel o novějším rádiu (+ nezbytná výměna gateway).
No a pak v na VW fóru v Bazaru v audio sekci (ne v Passat bazaru, ale v tom obecném) nějaký klučina nabízel aux adaptér. Budeš pak v autě mít zásuvku s 3.5 mm jack konektorem a připojíš na to mobil nebo jiný přehrávač. Nevýhodou je, že se to nedá ovládat z volantu atd.

FM transmitter nedoporučuji: šumí to, jsou tam interference okolních rádiostanic a je s tím víc mrzutostí než užitku.
Ten aux adapter jsem v tom bazaru nenašel předpokládám že myslíš něco na tento způsob, ale zrovna u tohoto tam přímo píše že nefunguje na RCD300
http://www.aliexpress.com/item/Car-3-5M ... eb201560_9" onclick="window.open(this.href);return false;

Toto je to samý jak stím USB, tedy nebude to fungovat že?
http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... eb201560_9" onclick="window.open(this.href);return false;

No když to tak poslouchám možná nakonec vydržím do půli příštího roku a pořídím nějáké RNS 500,510 a teď si občas nějáké CD vypálím a nebo obyč rádio holt :(
Každopádně děkuji za reakci :)
Vw Passat 3C 2,0 TDI (BMP)

jjulina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 04.05.2016 21:12
Bydliště: Kroměříž

Re: USB do radia RCD 300

Příspěvek od jjulina »

Ahoj,
Podle odlišných komentářů z toho nejsem úplně chytrý. Mám autoradio RCD 300 a v kastlíku mám funkční AUX vstup. Chtěl bych právě použít ten čínskej kabel s AliExpresu a připojit si ještě USB, abych mohl přehrávat MP3 přímo s flashdisku. Bude to tedy fungovat tak jak to je a budou se zobrazovat skladby na displeji? Teď přepínám na vstup AUX dvojím kliknutím na CD. Jak by to bylo v případě přepnutí na ten USB vstup? Ještě mě napadlo jestli když tam teď už je AUX jestli ten vstup do rádia nebude obsazený právě tím AUXem?

Děkuji za případné rady zkušených borců!
VW GOLF V Variant 1.9 TDI 77

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“