montaz pryzove zarazky dil 8D0 199 339 P

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
mysacek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinique

montaz pryzove zarazky dil 8D0 199 339 P

Příspěvek od mysacek »

Ahoj kluci,
budu menit pryzovou zarazku cislo dilu 8D0 199 339 P na obrazku je to dil cislo 23.
Delal jste to nekdo? Jak na to, je na to nejaka finta, nebo musi pricna trubka komplet dolu?
Diky za rady
Pavel
Přílohy
zarazka pryzova.jpg

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: montaz pryzove zarazky dil 8D0 199 339 P

Příspěvek od majrek001 »

měnil jsem ji je to na tom jen nastrčený, ale to nová jde docela ztuha malinko to mázni něčím
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: montaz pryzove zarazky dil 8D0 199 339 P

Příspěvek od trhac »

mysacek píše:Ahoj kluci,
budu menit pryzovou zarazku cislo dilu 8D0 199 339 P na obrazku je to dil cislo 23.
Delal jste to nekdo? Jak na to, je na to nejaka finta, nebo musi pricna trubka komplet dolu?
Diky za rady
Pavel
Já sem povolil ten hlinikovej držák pod řemenicou a vyvlíkl ho ven.pak to šlo vpohodě

Uživatelský avatar
mysacek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinique

Re: montaz pryzove zarazky dil 8D0 199 339 P

Příspěvek od mysacek »

O.K. az bude cas, zkusim se s tim porvat, blby je, ze to delam na zemi, tady nikde montazni jamu k dispozici nemam.
Diky a dam vedet, jak jsem zakouzlil.
Maznu to silikonovou vazelinou, ta by pryzi nemela uskodit.
Pavel

Uživatelský avatar
mysacek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinique

Re: montaz pryzove zarazky dil 8D0 199 339 P

Příspěvek od mysacek »

Ahoj,
tak jsem to ta dnes nacpal, asi tricet minut prace a tri ku*vy a jedno pivo. Priste bez piv a kur*v asi za dvacet minut.
Na obrazu je to dil cislo 17, je prichycen tremi srouby, dvema z jedne strany a jednim z druhe. Musi se to namazat, jinak to nejde, holt "kdo maze ten jede" se netyka jen sexu.
ten dil jsem musel otocit o devadesat stupnu, jinak to proste neslo, ja to mel dolu tou stranou s jednim sroubem a mam pocit, ze obracene by to neslo. Kazdopadne nebylo boha, abych ten dil vyndal kompletne, na druhou stranu jsem nikde nepacil a kdyby clovek zapacil o kousek motor dolu, tak by to asi slo, nicmene potreba to nebylo. Jak psal majrek001, je to potreba maznout, jinak je to peklo. Maznul jsem to bilym Molykotte 111 Compound, ten by to snad nemusel leptat.
Nasledna projizdka bylo pohlazeni po dusi, tedy ne ze by auto bylo O.K., ale nemlatilo to :good:
Mysak

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“