Muj basis Golf IV přerabka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Hoši, další otázka na kterou si neumím sve pomoci odpovědět :(.
Poradne jsem auto jeste nerozebral jelikoz snim kazdy den jezdim uz mam prvnich 1500 mil za sebou. Ale k veci. Kdyz nemam aspon si to myslim komfortni jednotku (pod volantem neni, jeden mistni typek mi rekl ze by mohla byt v levem podbehu jeste.)
Kdyz nemam jednotku komfortu mam v aute kabelaz pro ni? Jelikoz kdyz hledam kabelaz na netu nachazim okorat dverni a motorovou pro napojeni jednotky komfortu nic. Nebo je to ta centralni kompletni interierova? Jak mam dal postupovat? Jednotku mam doma ale bojim se ze zatim neni kam zapojit v pondeli budu delat vyfuk tak pokud zbyde cas rozeberu interier a pujdu od budiku kam me zavedou a budu porovnavat konektory jina moznost me nenapada. Ja proste nevim jak poznam kabelaz 2,5g a 3g. Dekuji :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od majrek001 »

komfortku nemáš, ale centrální jednotku máš.. to si můžeš načíst přes vag 09 - centralní jednotka a když sundáš zboku kryt pojistek a koukneš na tyč od volantu úplně nahoru tak tam je přišroubovaná
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Tak to se musim kouknout znovu jelikož jsem si ji tam právě nevšiml. když mám teda centrální tak tuhle centralní musím vymenit za komfortní nebo k centralni pribude komfortní? a jak je to s kabeláží? děkuji

Tak mi řekněte jse opravdu tak slepý? žádnou jednotku jsem zase nenašel. tento krat sem mel vic času tak jsem rozebral více plastu :D.

Kabely od budiku jsem sledoval až kam to šlo jedna část vede do zapalovani a druha do velkeho svazku. centralni jednotka bude asi nekde v motorove casti, že nebo někde jinde v palubovce schovana?
IMG_2898.JPG
IMG_2899.JPG
IMG_2909.JPG

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Goauld »

Určitě slepej nejseš, protože nemůžeš mít žádnou jednotku, ani centrální. Když tvoje auto nemá žádnou výbavu, tak není nic, co by jednotka mohla ovládat, proto tam žádná není. Centrální jednotku mají auta, ktery mají aspoň centrlání zamykání.
Jednotka by byla přišroubovaná na té plechové konzoli, která trčí vedle volantové tyče.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Super :D presně to jsem si myslel :D takže ted už jen jak je to s kabelaží? da se dodelat chybejici cast pro komfortni jednotku? nebo radeji sehnat kabelaz novou? pokud novou, je to ta kompletní interierova? ta co je desne velka hruba rozvetvena? nebo je to nejakak lokalni ktera se pripoji? existuje pro vyhledani jeji číslo? Děkuji.

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od oneb1t »

to bude docela komplikovana sranda :D vicemene muzes zacit rozebirat interier az na plechy :d
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Po vnocich bude more casu :D

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

takze je to ta komplikovana kabelaz ano?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Goauld »

Ano, potřebuješ celou kabeláž z auta, ktery mělo komfortku. Dá se říct, že musíš předělat komplet celou elektriku z jinyho auta.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

To bude opravdu sranda :).
Mohu pouzit tu kabelaz z dieslu? Ci jinych koncernobych aut pokud ano jakych?

Diky hosi

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Dymák »

hele, má to vůbec význam???? Není lepší koupit už hotový?????
Možná je to výzva a taky to může bejt pěkná finační a nervy stojící žumpa...... já to znám a můžu o tom vyprávět
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od oneb1t »

pokud se do toho chces vazne dat tak si zaplat 1 hodku pristupu do erwinu a tam stahni vsechny prirucky k VW Golf IV (budou tam vsechny nakresy pro elektriku atd..) taky zjistis co kam patri a jak se to rozebira (doufam ze tam jsou i pro tak stary auto jako je golf ale snad jo)

ja osobne bych pouzil cely jiny koncernovy auto :D
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Ahoj kluci :D Ano pro mě to význám má. nelením a pracuji zatím jsem udělal na autě jen servis, výměna oleje,filtru,svíček, vyměnil jsem střední čast výfuku a cat. zitra jedu pro potrubí. zbytek je ok. do Vánoc chci udělat brzdy zadní a pružiny vyměnit

Co se týče dílu na komfort :D :D už mám doma skoro vše ještě musím sjet pro Komfortku.Na Dveřní moduly jsem dárce zatím nenašel jen ty co mám doma s dveřma na 2.5G což mi asi na 3G nepojede. Dále mám darce na budiky 3B0920949 můžu je použít? je to s pasatu 2005 2.0 benzín. s tím mi nabizi komofrtku 1C0 959 799 B. 3x tlačítko klíč se zamkem a motorovou jednotku ale tu brat nebudu max na přeprodej.

Kluci čím víc říkate že je to blbost tím víc to udělám ;). Děkuji
Dělám nebo se oto posnažím 3G maxidot jen nepotřebuji a nechci sklapění zrcátek.
Part catalog mám koupeny už i manual a opravy s schematama. nevím jestli znáte ale emanualonline.com tam je vše až budu potřebovat koupím tam i vag original diagnostiku.
čísla dílu teda:
Komfortka 1C0959799B
Budíky 3B0920949
klíče 1K0 959 753N nebo 1J0959753 DA
Kabeláž mi nabizi za dobre penize kamarad ale je to s diesla takže zatim nevim zda mohu použít ja bych řekl že Ano.
Dveřní moduly mám zatím jen 2.5G
páčka stěrače a čidlo vnější teploty + kabeláž. jsem ještě nehledal vtom problém nebude snad :D
Myslím že budu muset změnit zámek nebo vložku zámku kufru na centralní jelikož ted je manualní prostě musim klíčkem otočit pro edemiky a pro zamyky zase zpět. bez pružinky mi to přide.

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Dymák »

Passat B5 má tvarově jiný budíky, než G4... Nevlezou se do palubky
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Dekuji :). Uz jsem to nasel na netu ale i tak dekuji

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“