svody- výměna těsnění

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
rajna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 15.02.2015 10:21

svody- výměna těsnění

Příspěvek od rajna »

Ahoj,do kabiny mi šli zplodiny z výfuku tak jsem začal pátrat po příčině a zjistil jsem že mi podfouklo těsnění na levé straně u řidiče mám 3,0tdi poradí někdo kdo to už dělal nějaký postup není tam vubec žádné místo tak doufám že se nemusí povytáhnout motor? Děkuji za radu.

Uživatelský avatar
JANIRELAND
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: svody- výměna těsnění

Příspěvek od JANIRELAND »

Jsi si opravdu jisty,ze je to pod svodama?Resil jsem to na svojich 3x a bylo podfoukle tesneni pod vstřikem.

rajna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 15.02.2015 10:21

Re: svody- výměna těsnění

Příspěvek od rajna »

Bohužel to tak je nasvítil jsem si to a přes zrcátko tam kouknul a u prostředního válce to je očouzené a když jsem pak nastartoval tak se mi tam podarilo strčit i prst a cítíl jak to tam fouká přesně pod prostředním válcem na vrchu svodu,Jsem myslel jestli třeba nepraskli ale ne je to přesně v tom místě kde jsou přidělané na motor.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“