Composition Media - bluetooth párování

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Jo, to platí pro Android verze 4.xxx. Dneska jsem nahodil 5.1.1 a ta má v Bluetooth přímo ten protokol pab... nebo jak se to jmenuje a obrázky si to přenese samo. Ten Phonebook je placená app, ale že bych z jejího fungování byl nějaký odvázaný, to zrovna ne. Musí s spustit před propojením BT HF, jinak to obrázky ne přenese.

Uživatelský avatar
Pepcja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.10.2015 19:52

Re: Párování Composition Media s Xiaomi

Příspěvek od Pepcja »

Ahoj.
Mám telefon S Windows Phone 8.1, Nokia 730, a rád bych řešil jen obrázky :) . Mně se zatím nepodařilo načíst kontakty vůbec!
Tudíž můj Composition Media slouží jen ke zvednutí nebo ukončení hovoru. Ostatní dělám přes telefon :( .
Nemáte někdo radu jak na to?
Dík.
Pepcja
Golf VII Sportsvan
1,2 TSI, 81 kW, Comfortline

Uživatelský avatar
nuff85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 04.02.2013 22:49
Bydliště: F-M

Re: Párování Composition Media s Xiaomi

Příspěvek od nuff85 »

Pepcja: Jiné telefony fungují korektně?
Golf VII 1.2 TSI CE (2015)

Uživatelský avatar
Pepcja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.10.2015 19:52

Re: Párování Composition Media s Xiaomi

Příspěvek od Pepcja »

nuff85 píše:Pepcja: Jiné telefony fungují korektně?
Nokia 200 Asha bylo možno připojit (OS Symbian), tento nový bohužel. Na otázku ve značkovém servisu jsem dostal odpověď, že je možná problém v aktualizaci softwaru rádia, ale jak aktualizovat? Pokud je tohle řešení.
Pokusím se vyzkoušet ještě jiný telefon se stejným OS, Windows Phone, nebo nějaký další typ?
Pepcja
Golf VII Sportsvan
1,2 TSI, 81 kW, Comfortline

bennyx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 17.09.2015 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: Párování Composition Media s Xiaomi

Příspěvek od bennyx »

Taky mám telefon s Win (Lumia 830), takže mne to taky zajímá... Prosím dejte pak info, jestli jste to někdo vyřešil... Dík
VW Golf VII Variant Highline 2.0 TDI Pacific Blue

Uživatelský avatar
nuff85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 04.02.2013 22:49
Bydliště: F-M

Příspěvek od nuff85 »

Jak aktualizovat? To by ti mel rici servis.

Odesláno z mého ZP980 pomocí Tapatalk
Golf VII 1.2 TSI CE (2015)

Uživatelský avatar
Pepcja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.10.2015 19:52

Re:

Příspěvek od Pepcja »

nuff85 píše:Jak aktualizovat? To by ti mel rici servis.

Odesláno z mého ZP980 pomocí Tapatalk
Bylo mi sděleno, že aktualizace software jsou dostupné se zpožděním. Neprovádí se po zahájení prodeje každého nového telefonu. To má logiku.
Nějaký jiný tip?
Pepcja
Golf VII Sportsvan
1,2 TSI, 81 kW, Comfortline

Uživatelský avatar
MazyFM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 19.11.2013 21:03

Re: Párování Composition Media s Xiaomi

Příspěvek od MazyFM »

Mám v telefonu taky WP 8.1.
Předchozí telefon Nokia Lumia 720 OS WP 8.1 Denim - párování kontaktů OK včetně zobrazení obrázků v rychlém menu na hlavní obrazovce CM - Phone
Současný telefon Nokia Lumia 735 OS WP 8.1 Update 2- párování kontaktů OK včetně zobrazení obrázků v rychlém menu na hlavní obrazovce CM - Phone

Zkuste telefon z párování v autě úplně odebrat.
V telefonu zkontrolujte, zda používáte poslední verzi SW (Nastavení - Aktualizace telefonu - Zkontrolovat aktualizace.
Restartujte telefon.
Zapněte bluetooth a vyvolejte párování s autem přes menu telefonu a párování dokončete.
VW Golf VII Variant 1,6 TDI 7DSG Highline

Uživatelský avatar
Pepcja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.10.2015 19:52

Re: Párování Composition Media s Xiaomi

Příspěvek od Pepcja »

MazyFM píše:Mám v telefonu taky WP 8.1.
Předchozí telefon Nokia Lumia 720 OS WP 8.1 Denim - párování kontaktů OK včetně zobrazení obrázků v rychlém menu na hlavní obrazovce CM - Phone
Současný telefon Nokia Lumia 735 OS WP 8.1 Update 2- párování kontaktů OK včetně zobrazení obrázků v rychlém menu na hlavní obrazovce CM - Phone

Zkuste telefon z párování v autě úplně odebrat.
V telefonu zkontrolujte, zda používáte poslední verzi SW (Nastavení - Aktualizace telefonu - Zkontrolovat aktualizace.
Restartujte telefon.
Zapněte bluetooth a vyvolejte párování s autem přes menu telefonu a párování dokončete.
Tak jsem zkontroloval - žádná dostupná aktualizace, ale restartoval a šel vyzkoušet. Odebral jsem, spároval, dal načíst kontakty. Něco běželo, pak opět hláška o nutnosti znovu načtení. Vydržel jsem a začaly se sami stahovat. Mám je! :good:
A mám vánoce.
Vypadá to, že při těch občas pomalých reakcích rádia na změnu volby čehokoliv má o to pomalejší při komunikaci přes bluetooth.
Díky za tip.
Mám kontakty i obrázky.
Pepcja
Golf VII Sportsvan
1,2 TSI, 81 kW, Comfortline

Teleci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.02.2018 21:02

Re: Composition Media - bluetooth párování

Příspěvek od Teleci »

Zdravim. Mam mensi problem s naparovanim telefonu a naslednem prehravani hudby. Respektive, telefon je pres bluetooth sparovany. Jen kdyz chci pustit hudbu, nejde a playlist neni podporovan. Zvlastni na tom je, ze jsem do ted bez problemu fungoval a vse slapalo jak melo. Vratil jsem se z nakupu, sedl do auta a problem. Zkousel jsem odpojit a znova sparovat, coz nepomohlo. Uz si nevim rady :fool:

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Composition Media - bluetooth párování

Příspěvek od ladaf »

Restart telefonu?
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Boban88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 20.01.2014 17:22

Re: Composition Media - bluetooth párování

Příspěvek od Boban88 »

Taky bych zkusil restart, eventuálně ještě předtím odparovat a po restartu opět sparovat.
Golf Variant VII 1,4 110kW ME
Golf Variant VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition 2014-prodáno

Teleci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.02.2018 21:02

Re: Composition Media - bluetooth párování

Příspěvek od Teleci »

Odpárování a znova spárování jsem zkoušel, ale je pravda, že ne po restartu telefonu(což nepomohlo). .....a večer mi to nedalo a zašel jsem ještě zkusit. I bez restartu telefonu vše najednou bez problémů fungovalo. Někde jsem se dočetl, že to prostě mohl být jen momentální výpadek funkce bluetooth. Snad se to bude stávat co nejméně. Každopádně děkuji za reakce. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“