problém s turbem - nedá mi spát

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
macour99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 08.02.2013 11:51

problém s turbem - nedá mi spát

Příspěvek od macour99 »

Zdravim vsechny pritomne, zadam o radu v nasledujicim. Turbo mi prestalo tahat. Z niceho nic. Vypnu zapnu klicek a dobry, na par kilometru. Tak servis. Vymena podtlakovych hadicek po napojeni na diagnostiku.. Pak gut, asi 5 km. Tak zas servis. Porad to hlasilo spatnej tlak na cidle. Vymena cidla, bez vysledku, vymena elektromagnetickeho ventilu, bez vysledku..tak prej ze to musi byt na turbu nejaka baňka. Slo do servisu,(vyhlaseneho) prislo a problem stale stejnej. I kdyz mam nablejskany turbo :-D coz jako na pohled dobry ale uz nevim v cem muze byt chyba. Nesetkal se tu s tim nekdo? Predem dik za radu

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s turbem - nedá mi spát

Příspěvek od oneb1t »

jdi do jinyho servisu okolo turba neni tolik veci co se tam muze rozbit takze je staci jednu po druhy projit a schopnej technik za chvilku vi co se tomu deje

beztak mas jen zanesenou regulaci :D (ale servis uz te slusne zkasiroval)
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

rosma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 26.07.2009 13:56

Re: problém s turbem - nedá mi spát

Příspěvek od rosma »

řekl bych spis že mas zanesený turbo sazema a nereguluje , takže když to vic vytočíš tak to přefoukne a jednotka to hodi do nouze .... vyndat turbo rozebrat a vyčistit

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: problém s turbem - nedá mi spát

Příspěvek od majkl1 »

Že ti servisáci vymění a "opraví" vše, jen do vyčištění turba se jim jaksi nechce :P Ještě, že se zatím nepustili do výměny čidel ABS, ty by to taky mohly dělat :laugh:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s turbem - nedá mi spát

Příspěvek od amavet »

kdyz ma nablejskany turbo , tak bude asi novy. nebo jen zahadne ocistily . ono diagnostika turba neni jen tak , ale i obyc servis byl mel poznat z lagu diag co je za problem . pokud ne , neeni to moc servis ... muze ve finale byt i nejaka praskla hadice , turbo tlaci bokem ( pri otevrenem okne a plnem plynu jde slyset syceni ) tak pada do nouzaku a hlasi chybu cidla , nedostatecny tlak ...
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“