Problem - Zablokovane predne dvere spolujazdca

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Ralf101
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.10.2009 15:31

Problem - Zablokovane predne dvere spolujazdca

Příspěvek od Ralf101 »

Zdravim,
pokusal som sa najst riesenie tu na fore, ale nenasiel som, tak vas tymto prosim o radu...
Nejdu mi otvorit predne dvere spolujazdca, ani elektronicky ani manualne s klucom. Zapadka zostava stale dole. (Priatelka je uz z toho na nervy... :(
Mozete mi prosim poradit v com moze byt chyba/problem?
Dakujem.

Uživatelský avatar
czaky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 21.05.2012 12:10
Bydliště: Kóósek od Brna

Příspěvek od czaky »

Spatnej zamek, u vw a skody normalka. Ja uz menil 3 zamky a 1 z toho udelal to co pises. Nakonec se mi podarilo dvere otevrit a zamek vymenit v pohode. Ale kdyz se to neodblokuje musi se tapec sundavat zevnitr a to ti musi poradit nekdo kdo vi presne jak na to. Jinak me napadlo zkusit odpojit baterku aby nesla do zamku stava a manualne klickem ho zkusit otevrit alenevim jestli to pomuze...

Odesláno z mého LG-H955 pomocí Tapatalk
passat 1.9 TDi ,81kW,AFN,+chip ,kat off,EGR off r.v. 98

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Problem - Zablokovane predne dvere spolujazdca

Příspěvek od M@ty »

Zkus bouchat dlaní do dveří v místě zámku, přitom odemykat /zamykat a zkoušej taky brát za kliku a otevírat. Máš zámek v safe módu a nejspíš má i problém se studenými spoji na plošné desce zámku. Až to odemkneš tak vyndat zámek, proletovat kontakty popř. vyměnit vršek mikrospínače signalizace otevřených dveří. Když dveře neodemkneš tak sundat tapec zevnitř a napojit se s napětím přímo na motor zámku. Přesné označení vodičů bych musel najít. Nedávno se tu oživovalo starší téma kde to bylo popsáno.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“