Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Pavel223
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 28.10.2015 20:29

Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Pavel223 »

Ahoj,

Chtěl bych se optat jaké značky alu by jste doporučovali na Passata B7 (pracovní) / CC (osobní)

Interlagosi mám jen na CCčku a chtěl bych je i na B7, ale nejsou moc k dostání - také jsem zjistil, že original Interlagos se na Passat dělali jen r18 a všechny r17 co prodávají na netu tedy nejsou origo? Psal mi to člověk co je prodává, tak se jen ptám jestli to je pravda.

Když tedy vyloučím interlagos origo od VW, jaké značky ALU jsou dobré? Četl sem na internetu zkušenosti, že kola značek jako SPARCO, RSW, Milano apod. jsou na nic a při větších dírách ty kola "kostkatěj" je to pravda? Nejsem moc znalec a tak nevím jaké značce na ALU kola věřit její kvalitu. Jsou například dobré ALU Tomasson?

Sháním velikost r17 / r18 - kolem 7 palců šíře 5x112 - chci něco dát na pracovní B7 na léto (šéf mi nakázal něco vybrat)

Narazil sem například na http://auto.bazos.cz/inzerat/53469473/A ... BRAZIL.php" onclick="window.open(this.href);return false;
http://auto.bazos.cz/inzerat/53458424/P ... 7-ET49.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Jaká myslíte že bude kvalita?

Tento člověk - http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail= ... no=RRsport" onclick="window.open(this.href);return false; - toho tam má ranec, ale jde o to jestli ta kvalita nebude něco jako RSW apod.

Díky moc za rady! Pavel

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Qido »

Vybral sis ty největší sračky na internetu. Radši počkej, hledej originál. A pokud jenom něco na zimu. Tak napiš Prochymu, má krásné 16ky.
Jedinou rozumnou neoriginální Variantu beru alcar.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Mirco »

Bazoš i s gumama :good:
http://auto.bazos.cz/inzerat/53305611/1 ... W-Seat.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Prochy01 »

Mirco píše:Bazoš i s gumama :good:
http://auto.bazos.cz/inzerat/53305611/1 ... W-Seat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
No ty jses dobrák :fool:

Kola absolutne nahovno!!! Jiny rozmer disku, jiny rozmer gumy!!! To jsi mu mohl nakopírovat odkaz na kola ze škody 120 a bylo to stejny! Taky by byly original, ale na škodovku.

Prosim te, jen se nenech zmást takovyma dobrackyma radama, viz vyse koleguv odkaz. Quido myslel original VW pro passata, nebo alespon neorigo ve stejných parametrech.

Jinak pozor na to, CC a B7 budou mit jine ET a jinou šířku rafku, ale pneu budou stejne. Rozměry mas v TP.

Znacky kol co jsi tu vypsal bych na auto nikdy nekoupil, ale to je kazdeho vec. Dobra kvalita je napr OZ, BBS, Borbert, AEZ, atd atd... A interlagosy jsou origo jen 18", 17" a mene jsou jen repliky.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Qido »

Interlagos jsou POUZE 18"!!

A kolego, prosím nesháněj ,,něco kolem,, ale přesně určené ráfky a pneu.
A nenpasal jsem to úplně přesně. Když neoriginální tak aspoň z výběru alcar.cz. Žádná hitparáda, ale nejsou to žádné hujdy nebo srágory!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od KJirka »

a Quido o Interlagos ví svoje. Když mi nesl kolo pěšky do 3. patra, proklínal mě až do desátýho kolena. :laugh:
Jsou to ale fakt jen 18".
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Qido »

KJirka píše:a Quido o Interlagos ví svoje. Když mi nesl kolo pěšky do 3. patra, proklínal mě až do desátýho kolena. :laugh:
Jsou to ale fakt jen 18".
Na to jsem už zapomněl! :lol: Ale nenadával jsem na Tebe ani v duchu!

pessos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 10.10.2015 09:37
Bydliště: Klatovy

Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od pessos »

Ahoj.A co třeba PLW Germany?

Odesláno z mého LG-D390n pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Qido »

1. příspěvek a hned další perla. Plewel nebrat.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od KJirka »

Qido píše:
KJirka píše:a Quido o Interlagos ví svoje. Když mi nesl kolo pěšky do 3. patra, proklínal mě až do desátýho kolena. :laugh:
Jsou to ale fakt jen 18".
Na to jsem už zapomněl! :lol: Ale nenadával jsem na Tebe ani v duchu!
To je vidět, že seš kamarád. A přitom ten výtah tak pěkně jezdí :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Qido »

Pamatuji si,že jsi mlel něco o výtahu. Buď, že tam je nebo není nebo je a nejezdí. Po rusku jsem popřemýšlel a šel. :-D

Archaon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 03.01.2010 18:29

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Archaon »

Ahoj bohužel dobrá kola jsou drahá, jenoduchá rovnice. Kromě originálních jsou výborné třeba BBS, Enkei, OZ racing,... Ale upřímně nejhezčí jsou stejně origoš :-)

Archaon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 03.01.2010 18:29

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Archaon »

Jo a tady v bazaru někdo prodavá docela hezký 18 Chicaga.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od ricom »

jen nééé Chicaga na zimu hoši.. to fakt nejsou vhodné ALU do zimních radovánek..

Archaon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 03.01.2010 18:29

Re: Jaké značky ALU na Passat B7 / CC

Příspěvek od Archaon »

ricom píše:jen nééé Chicaga na zimu hoši.. to fakt nejsou vhodné ALU do zimních radovánek..
To máš recht ale on píše že chce na léto pokud dobře čtu :D tak v zimě s nima asi taky spoustu legrac užije akurát asi trochu v jinym slova smyslu :D trochu OT ale musim se postěžovat - včera sem dával na Golfa na zimu Atlanty a v BestDrive na Praze 5 mi dodrápali jeden disk, sem zvědavej jak to budou borci opravovat...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“