Jaké pneu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Jaké pneu

Příspěvek od Prochy01 »

Jaký stav VTP??? Proc by mel v prvni rade resit technicak? I kdyby mel v technicaku jediny rozmer (coz pochybuju) nic na tom nevyresi, jedine, ze by si zbylé rozměry nechal dodatecne dopsat. Pri dovozech se sice stava, ze nezapisou vsechny rozměry, ale to neznamena, ze ma technicak chybu!
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Jaké pneu

Příspěvek od ricom »

nemáš pravdu Prochy.. ano při dovozech se občas chybička naskytne ale většinou úklepem.. nikoliv tím, že by někdo opomenul napsat 10 řádek pneu..
a jest dáno to, že co máš napsáno v tvém velké TP to můžeš mít na autě.. tudíž pokud tam něco nemáš, je záhodno aby jsi si to nechal dopsat..!!!

mě se zdá, že kolega se spíše přehlédl.. mělo by to být a vypadat přibližně takto.. a to si myslím že tam zdaleka nemám vše co by tam být mohlo..
TP.jpg

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Jaké pneu

Příspěvek od Prochy01 »

A v cem nemam jako pravdu?

To ze mu tam muzou chybět nejake rozměry je dost mozne (úředník se muze uklepnout, nebo tam nenapise vsechny rozmery), ale i tak je technicak v poradku a pri pořízení kol by ses mel ridit podle nej! Nebo si koupit jina kola a nechat je dopsat, pokud to jde.

Kolega si mysli, ze pro zimní kola ma jen jeden rozmer, protoze jen u jednoho je m+s, tak mu pisu, ze i ostatni rozmery v technicaku muze pouzit pro zimní. Ale zcela jiste je i tak technicak v poradku ( i kdyby ad absordum mel v nem jen jeden rozmer a to ten pro zimní) a neni na tom co resit, pokud tedy majitel netouží po jinych kolech....
A co se tyce hlasky na reseni technicaku v pripade absence nejakeho rozmeru oproti standardu, tak ta je mimo, protoze technicak je i tak OK.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Jaké pneu

Příspěvek od Qido »

chasi1 píše:
KJirka píše:napiš sem, co máš za varianty v TP. Docela by mě to zajímalo.

205/50 R17 93V, pouze jediný rozměr .
Rozměr pouze pro zimní. Tzn. tento rozměr nesmíš mít jako letní.
Prochy01 píše: Kolega si mysli, ze pro zimní kola ma jen jeden rozmer, protoze jen u jednoho je m+s, tak mu pisu, ze i ostatni rozmery v technicaku muze pouzit pro zimní. Ale zcela jiste je i tak technicak v poradku ( i kdyby ad absordum mel v nem jen jeden rozmer a to ten pro zimní) a neni na tom co resit, pokud tedy majitel netouží po jinych kolech...
Přesně jak píše Prochy.


Kapišto?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Jaké pneu

Příspěvek od ricom »

píšeš to dobře Prochy :good: :good: :good: já myslel ve smyslu že pokud by tam neměl napsané ty pneu viz můj obrázek tak je prostě nemůže použít,protože holt je nemá zapsané v TP a musel by učinit kroky aby je tam zapsané měl.. chapito.. :drinks: :drinks:

jako že se to řídí tím, co je psáno v TP to je dáno a co tam není tak tam prostě není a ty to nemůžeší použít..

chasi1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 13.04.2012 17:47

Re: Jaké pneu

Příspěvek od chasi1 »

Tak jsem se dnes podíval na originál celého techničáku a samozřejmě jsem tam našel i jiné rozměry ( v dalších záznamech), chyba byla v tom, že jsem si do mobilu nevyfotil celý TP a moje neznalost TP. Takže děkuji za veškeré informace, zase jsem se přiučil a svůj problém vyřešil. Díky

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“