Problém s jednotkou ve dveřích u řidiče

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukas44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 07.01.2010 18:40
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Problém s jednotkou ve dveřích u řidiče

Příspěvek od Lukas44 »

Ahoj. Mám zajímavý problém. Otevřu dveře u řidiče, nerozsvítí se světlo, neukážou se na maxidotu otevřené dveře (myslel jsem že mikrospínač). Ale zamykání auta zevnitř funguje jen u řidiče a to samé i se stahováním oken. Můžu si stáhnout jenom své okno ostatní ne (od řidiče), jinak okna přímo u daných dveří (vzadu nebo u spolujezdce jdou stahovat) i dveře když otevřu kdekoliv tak se rožne světlo a na maxidotu se objení jako otevřené (krom řidiče). Tak sem rozebral tapec a plasty pod nohama (řidiče) prohlédl káble co jdou do dveří, propípnul jestli nejsou ulámané (jsou ok), spoje čisté nezaoxidované, komfortka a káble k ní taky OK... Tak a teď zajímavá situace odpojím káble u motorku oken, nebo dole pod nohama řidiče ty dvě kostky co jdou od dveří (je to jedno) připojím je a najednou všechno funguje (otevírání oken, světlo, zamykání maxidot signalizuje otevřené dveře atd...). Zavřu dveře, a vše ještě funguje a jakmile otevřu dveře najednou už nic nefunguje... Diag hlásí pouze nesmyslný signál zámku, a řídící jednotka ve dveřích řidiče bez komunikace nebo něco takového... Tak mám podezření že za všechno může datová sběrnice co se nachází na motorku okna.... Co si o tom myslíte?
Golf IV 1.9 TDi 66 kW / Passat 1.9 Tdi 96kw 4x4 .....bejvávat PASSAT B5 1.8T 110 kW

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“