vzduchový kompresor

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Robert 939
Člen klubu
Příspěvky: 3
Registrován: 16.03.2014 06:31

vzduchový kompresor

Příspěvek od Robert 939 »

Ahoj lidi.
Mám problém se vzduchovým podvozkem.Přední náprava do druhého dne klesne asi o 3 cm.Zřejmě ventilky,ale kompresor sepne a podvozek se srovná.Problém začal až dneska,kompresor přestal vypínat,musel jsem pod spolujezdcem u kompresoru rozpojit konektor.
Samozřejmě se při jízdě rozsvítila kontrolka podvozku (oranžová).Po dojetí jsem vlez znovu pod auto konektor spojil,kompresor spustil
podvozek se dofoukl,ale kompresor se nevypnul musel jsem opět rozpojit konektor.Mám dojem že je kompresor chráněn proti přehřátí
a poškození.Poradí někdo?Jedná se o R5 rv.2005.
Díky Robert.

Touaregman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 11.11.2012 20:28

Re: vzduchový kompresor

Příspěvek od Touaregman »

Problém bude pravděpodobně v připečených kontaktech relé pro spínání tohoto kompresoru. Mám to za sebou. Je umístěno pod palubkou a dá se tam blbě dostat ze strany řidiče.

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

určitě relatko... asi budes mit i spaleny kompresor a nebo napaleny. kdyžtak mam jeden doma :-) :-) 100% funkcni

Robert 939
Člen klubu
Příspěvky: 3
Registrován: 16.03.2014 06:31

Re: vzduchový kompresor

Příspěvek od Robert 939 »

Díky všem za radu.
Relátko připečené , kompresor přidřený , netěsnící ventilky , vše opraveno díky členovi klubu MIKY 20.
Rychlá práce a férová cena . :good:
Robert

Odpovědět

Zpět na „Touareg“