Bezpečnostní fólie u bezrámových dveří

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
chasi1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 13.04.2012 17:47

Bezpečnostní fólie u bezrámových dveří

Příspěvek od chasi1 »

Zdravím, dneska mi dal jeden kamarád brouka do hlavy ohledně Bezpečnostní fólie u bezrámových dveří na VW CC. Jeho myšlenka, že sice zloděj nevysype sklo, ale může to to sklo vypáčit, protože dveře nemají rám. Co na tento názor říkáte?

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Bezpečnostní fólie u bezrámových dveří

Příspěvek od Qido »

Zajímavá úvaha. Leč naprosto zbytečná. Do každého auta se dostanou, jde o to kolik na akci mají času a co všechno při tom zmaří...

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Bezpečnostní fólie u bezrámových dveří

Příspěvek od denis.82 »

Co to je bezpecnostni folie? Jako aby se zlodej neporezel o sklo, az si z tama ponese RNSku?
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Bezpečnostní fólie u bezrámových dveří

Příspěvek od Qido »

denis.82 píše:Co to je bezpecnostni folie? Jako aby se zlodej neporezel o sklo, az si z tama ponese RNSku?
Sklo z takovouto fólií se Ti klasicky nevysype. Zůstane v celku podobně jako čelní sklo.

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

Okno při zavřených dveřích je zasunutý v rámu takže funguje stejně jako u rámových. A ta fólie jak už říkám poněkolikáté je dobrá když ti nějaká fetka chce vybrat auto když jde někdo najisto tak pokud ho nemáš pevně přibetonované tak ti ho stejně ukradnou nebo vykradou.

Odesláno z mého GT-I9300

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Bezpečnostní fólie u bezrámových dveří

Příspěvek od ricom »

buď v klidu vysype i bezpečnostní.. jen mu to dá kapánek více práce.. lépe řečeno ho celý promáčkne dovnitř a udělá ti více škody než užitku.
já mám jak bezpečnostní tak normální a jsem si vědom že ta bezp. je k hovnu..
chasi1 píše:Zdravím, dneska mi dal jeden kamarád brouka do hlavy ohledně Bezpečnostní fólie u bezrámových dveří na VW CC. Jeho myšlenka, že sice zloděj nevysype sklo, ale může to to sklo vypáčit, protože dveře nemají rám. Co na tento názor říkáte?

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: Bezpečnostní fólie u bezrámových dveří

Příspěvek od dkraft »

tak ale ja myslim, ze uplne k prdu nejsou .......... muze mit clovek "stesti" ze si zrovna jeho auto vyhlidne uplne tupej fetak s IQ bublajiciho bahna a ten se tam dostat nemusi ....... kazdej jinej se tam asi dostane, mozna mu to bude trvat o par vterin dele. Ale zase tolik ty folie nestoji, takze ja bych si to tam dal bejt tebou.

PS: kdyz nic tak fungujou i pri autonehode, pokud vim tak auta co jezdi ruzne varianty rallye je maji povinne.

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Bezpečnostní fólie u bezrámových dveří

Příspěvek od Qido »

Mno a teď bychom mohli rozvířit debatu co je lepší. Ta skla se vysypou také z bezpečnostních důvodů, aby byl člověk schopen sklo průbojníkem rozbít a dostat se tak ven.
Ale jak jsem napsal. Nebudeme rozjíždět debatu.
:offtopic:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“