Laďák na GIII

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Laďák na GIII

Příspěvek od slosi »

Nazdar trojkaři.Mám dotázek.Chci dávat nový výfuk.Mám tam laďák KM.Zvuk byl pěknej,ale po 3 letech se vevnitř jaksi vysypal a ten zvuk už není nic moc.
Chci koupit nový,nejlépe Remus a zajímá mě,jestli je nějaký rozdíl mezi univerzálem a výfukem určeným přímo na daný typ auta a motoru.Teda kromě toho,že na univerzál budu muset udělat uchycení.Myslím jako jestli je lepší zvuk,výkon(ikdyž si myslím že výfuk nic nepřidá).A taky jestli ten na daný typ auta má homologaci.
Za odpovědi a zkušenosti Vám předem děkuju. :)
Šlosi

[__)==VW==(__]

thoomas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od thoomas »

já bych koupil seriový výfuk, navařil hezkou koncovku a dal otevřený vzduchový filtr. Auto musí jet a ne řvát... :D :D

thoomas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od thoomas »

já bych koupil seriový výfuk, navařil hezkou koncovku a dal otevřený vzduchový filtr. Auto musí jet a ne řvát... :D :D

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

thoomas píše:já bych koupil seriový výfuk, navařil hezkou koncovku a dal otevřený vzduchový filtr. Auto musí jet a ne řvát... :D :D
no nevim jestli ti po otevrenem filtru auto pojede k tomu potrebujes upravit i to výfukove potrubí(to ta koncovka za 200 z obi nezvladne) a zmena neni stejne nijak markantni.samozrejmne kazdy vyfuk má svuj zvuk zalezí co chces a kolik na to mas.
podle me je lepsí ladeny vyfuk prímo na typ motoru a auta

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slosi »

Čaues.Dík za reakce.
Tak jsem včera hledal a rozhodl jsem se,že dám jedině výfuck pro konkrétní typ motoru a auta s homologací.Než potom řešit problémy.
Našel jsem polské výfuky ULTER SPORT,které tu homologaci mají a ceny jsou parádní.Tak uvidíme.
Šlosi

[__)==VW==(__]

Uživatelský avatar
Mahrrr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mahrrr »

slosi píše:Čaues.Dík za reakce.
Tak jsem včera hledal a rozhodl jsem se,že dám jedině výfuck pro konkrétní typ motoru a auta s homologací.Než potom řešit problémy.
Našel jsem polské výfuky ULTER SPORT,které tu homologaci mají a ceny jsou parádní.Tak uvidíme.

Čus já mám taky Ulter Sport a plná spokojenost :D pasuje tam úplně přesně a nemusí se ani předělávat držáky.

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slosi »

Mahrrr píše:
slosi píše:Čaues.Dík za reakce.
Tak jsem včera hledal a rozhodl jsem se,že dám jedině výfuck pro konkrétní typ motoru a auta s homologací.Než potom řešit problémy.
Našel jsem polské výfuky ULTER SPORT,které tu homologaci mají a ceny jsou parádní.Tak uvidíme.

Čus já mám taky Ulter Sport a plná spokojenost :D pasuje tam úplně přesně a nemusí se ani předělávat držáky.
Díky za info.
A jakej to má zvuk?Co máš za motor?A kde jsi ho kupoval a za kolik? :) To su zvědavej,že? :lol:
Šlosi

[__)==VW==(__]

Uživatelský avatar
Tomigo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Skalice

Příspěvek od Tomigo »

Našel jsem je tady: http://www.tuningshop.cz/Vyfuky-a-konco ... d3570.html" target="_blank

(pro Golf III jsou na stránce dole :) )

Vypadají dobře a cena je také lákavá.
Ráj na 6: VW CLUB
Obrázek

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

Ty chces jenom zvuk, ze jo? nic jinyho...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

thoomas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od thoomas »

vento píše:
thoomas píše:já bych koupil seriový výfuk, navařil hezkou koncovku a dal otevřený vzduchový filtr. Auto musí jet a ne řvát... :D :D
no nevim jestli ti po otevrenem filtru auto pojede k tomu potrebujes upravit i to výfukove potrubí(to ta koncovka za 200 z obi nezvladne) a zmena neni stejne nijak markantni.samozrejmne kazdy vyfuk má svuj zvuk zalezí co chces a kolik na to mas.
podle me je lepsí ladeny vyfuk prímo na typ motoru a auta
já jsem Ti nechtěl říct že se sportovním filtrem to pojede líp, to určitě nepojede. Ale zvuk to bude mít hezčí jak serie. A hlavně Tě z toho po 100km nebude bolet hlava...
A hlavně pokud koupíš universál nebo nějaký no name tak to klidně může jet ještě hůř jak serie. :)

Uživatelský avatar
Drummer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Drummer »

thoomas píše:
vento píše: no nevim jestli ti po otevrenem filtru auto pojede k tomu potrebujes upravit i to výfukove potrubí(to ta koncovka za 200 z obi nezvladne) a zmena neni stejne nijak markantni.samozrejmne kazdy vyfuk má svuj zvuk zalezí co chces a kolik na to mas.
podle me je lepsí ladeny vyfuk prímo na typ motoru a auta
já jsem Ti nechtěl říct že se sportovním filtrem to pojede líp, to určitě nepojede. Ale zvuk to bude mít hezčí jak serie. A hlavně Tě z toho po 100km nebude bolet hlava...
A hlavně pokud koupíš universál nebo nějaký no name tak to klidně může jet ještě hůř jak serie. :)
Z vlastní zkušenosti vim, že co jsem dal na sání kónusový sportovní filtr, tak to není znát ani na výkonu, ani na spotřebě pouze ho doprovází zvuková kulisa (bručí, ale není to nic hroznýho).
Co se týká laďáku, tak tam mám zadní díl HomeMade (ruční výroba), který koluje mezi auty už 10 let, a taktéž se jeho montáž neprojevila na spotřebě ani výkonu.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“