OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

Příspěvek od M@rty74 »

Jeden fááákt ze života :laugh:

STALO SE VE VAGÓNU ČD


V kupé vlaku nás sedělo pět a na další zastávce k nám přistoupila mladistvě vypadající dáma s chlapcem, který jak se později ukázalo – nebyl syn, ale vnouček. Spořádaně jsme oba dva pustili na místa, která i navzdory špinavým oknům umožňovala hezký výhled na ubíhající, takřka jarní krajinu.

Chlapec chvíli pozoroval okolní svět. Ten ho ale omrzel, a tak začal očima těkat po kupé, až ho na stěně zaujala sprejem vyvedená kresba, které jsme si my dospělí ani nevšimli. Na umakartovém podkladu se skvěl červený kosočtverec s čárkou uprostřed. K dokonalému provedení měl daleko, ale malba svůj účel splnila, protože každý bezpečně poznal, o co se jedná. Až na malého chlapce.

,, Babí, co je to tam namalovaný?” Pro něj neznámý druh ,,smailika” ho zřejmě zaujal.
“Kde myslíš Kubíku?”
“No přece naproti nám, na stěně.” Ukazal chlapec na nestydatou malůvku. Na čele jí vyskočila ustaraná vráska. I my ostatní zpozorněli a se špatně skrývanou škodolibostí vyčkávali, jak se ta dobrá žena se zapeklitou situací popere. Prala se statečně.
“To je… to je…” přemýšlela usilovně, čím ukojit vnoučkovu zvědavost, až ji osvítil duch svatý. “To je přece dráček!” zašvitořila s líbezným úsměvem a nás, škodolibce, obdařila vítězoslavným pohledem. Zdálo se, že trapas je zažehnán, atmosféra v kupe se opět uvolnila a všichni přitomní se vrátili ke svým myšlenkam.

Ne však chlapec.
“Jakej dráček, babi? Myslíš jako ten na pouštění?” Babička, čelíc další zvídavé otázce,nešťastně vzdychla a očima k nám vyslala signál SOS. Nikdo jí však záchranné lano nehodil.
,,No ano, Kubíku, takovej co ti udělal táta na podzim, pamatuješ?” Improvizovala statečně. Chlapec se zamyslel. Tak dráček, hmmm.
“Hele babi a nepotřebuje ten dráček vocas?” Dvěma spolucestujícím už cukaly koutky úst a paní začala rudnout.
“Tenhle dráček asi ne”, hlesla babička.
“To je divný, každej správnej dráček by si vocas zasloužil,” mudroval vnouček.
“Tak tenhle ho nemá!” odsekla mu babička. Očividně jí docházela trpělivost i fantazie.

Mladý se ale nedal a bezděčně utahoval šrouby.
“Babi a ty máš dráčka?” Babi polil pot a polovina kupé se odebrala na chodbu, odkud se ozývaly salvy dosud zadržovaného smíchu.
“Já už dráčky nepouštím,” odpověděla ta dobrá žena žalostně.
“Protože už dráčka nepotřebuješ!” triumfoval chlapeček a zbylé osazenstvo propuklo v řehot. Babička se blížila infarktu a vnouček dál bezelstně rozvíjel svou ďábelskou teorii:

“Ale když jsi ještě dráčka mívala, tak jsi vocas chtěla, ne?” To uz smíchy slzelo celé kupé i chodba před ním. Na nebohou ženu to ale bylo příliš a bouchly saze.
“Chováte se jako primitivové!” rozječela se na nás. “Čemu se smějete? Jak asi vypadám před tím klukem?!” Nenápadná studentka v brýlích, která seděla naproti, poprvé zvedla hlavu od své učebnice, a do nastalého ticha ke všeobecnému zděšení pravila: “Jako dráček?”

Žena sklapla čelist a chvíli na dívku konsternovaně hleděla. Pak ale pochopila význam sdělení i trapnost svého výstupu a začala se smát. Postupně se k ní přidali i ostatní cestující i s kloučkem, který sice nevěděl, čemu se směje, ale smál se o to upřimněji.

“Máte pravdu, chovala jsem se jako dráček,” soukala ze sebe ta žena, co jí bránice dovolila. Vlak zabrzdil v konečné stanici a lidé začali vystupovat.
Loučili se slovy, tak se mějte paní a ty taky draku….
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
ajo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 26.09.2007 21:03
Bydliště: Prešov

Re: OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

Příspěvek od ajo »

To bolo dobre! :good:
Obrázek

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

Příspěvek od smolda »

No M@rty, od tý doby jsi vyrostl a dospěl, babičku už tahle příhoda netrápí :laugh:
Opravdu ze života :good:
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

Příspěvek od ifos.cz »

Jen pro silné povahy:
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

Příspěvek od patper »

:arrow: Doktor se skupinou mediků jde na vizitu.
Vejdou do pokoje, tam si pacient honí péro pod peřinou a tak doktor taktně vyvede mediky na chodbu a povídá jim: "To je tady obvyklý problém - přetlak semene. Holt si pacienti musí občas takhle ulevit."
Vejdou do druhého pokoje, tam pacient ruce za hlavou, krásná sestřička mu poskytuje orální sex.
Doktor ke studentům: "Stejný problém, ale jiná pojišťovna..."



...jakou mate pojistovnu :?: :?: :?: :laugh:

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

Příspěvek od smolda »

Kdo píská na ženy po čtyřicítce?
Papiňák
:laugh:
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

Příspěvek od kubenec »

Něco ke dni matek 11.5.
Stojí chlapec nad kanálem a pláče. Příjde k němu strážník a ptá se ho "Proč pláčeš?" Chlapec na to, že mu tam spadla matka. Strážník neváhá ani vteřinu a leze dolů. Po hodině vyleze a smutně říká "chlapče tvou maminku jsem nenašel." Chlapec na to "To mi bude ten šroubek na h...o" :laugh: :laugh: :laugh:

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5721
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

Příspěvek od michall »

"Půjčeno" z AutoHiFi clubu

Muž telefonuje na policii:
Muž: Ztratila se mi žena. Jela pouze do obchodu a ještě se nevrátila.
Policista: Jak je vysoká?
M: Nižší než já, ale nevím přesně kolik.
P: Štíhlá? Při těle?
M: No není štíhlá ale ani tlustá, nevím.
P: Barva očí?
M: To Vám nejsem schopný říct tak narychlo.
P: Barva vlasů?
M: Má je obarvené podle sezóny.
P: Co měla oblečené?
M: Něco jako kalhoty a tričko, pořádně si to nepamatuji.
P: Odjela autem?
M: Ano!!!!
P: Můžete mi popsat vaše auto?
M: Fiat 126 (1973), barva pastelová 463 turchese farfala, kotoučové brzdy na přední nápravě disky 12" x 5,5" s roztečí 4x98mm, Pneumatiky semislick Yokohama A048R 165/55 R12 dnes ráno s hloubkou dezénu 6mm, pětistupňová převodovka s krátkými převody 1. 12x39, 2. 14x32, 3. 17x29, 4. 20x26, 5. 21x22, stálý převod 8x41...(muž se rozplakal)
Policista: Nebojte se pane, vaše auto najdeme!
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

Příspěvek od M@rty74 »

Obrázek
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Slavoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou/Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: MOMENTÍKOS FOTOS: vtipy, fotky, blbosti

Příspěvek od Slavoš »

Jestli máte dceru, pravděpodobně řešíte podobné dilema, když řekne:

„Tati, já musím kakat.“

Na pánský nebo na dámský? Samozřejmě, že ji odtáhnu na pánský, jenže ona protestuje:

„Ale tohle je klučičí! A já jsem holka.“

„No to máš smůlu, já na dámský nejdu. Proč se ti tu tak nelíbí?“

Načež Viki pronese nesmrtelnou větu:

„Protože tady je to plný bimbasů.“

Na to není co říct. Má pravdu. Do značné míry. Jeden pán u pisoáru musel na chvíli přestat, jak se začal smát.

„A kluci jsou čuňata. Jozífek u nás říkal, že jednou počůral i světla na stropě.“

„No, to má výkon.“ ocenil jsem a tlačil jsem ji do kabinky.

„A učitelka se prý ptala, co to dělá a on se otočil a taky jí počůral.“

Více pánů u pisoárů muselo přestat, ale Viki si smíchu vůbec nevšímala.

„A paní učitelka křičela, takže přiběhla paní uklízečka.“

Na chvíli nastalo ticho v napjatém očekávání. Viki si rozepla kalhoty a já ji vysadil na prkénko.

„A taky ji počůral.“

Pánské záchodky se změnily v Comedy Show.

„Radši tlač.“ pronesl jsem zničeně.

„Mě to nejde. Pomůžeš mi?“

Věděl jsem, že každý poslouchá, ale co jsem měl dělat. Jinak tu zkejsneme navěky.

„Heeee…“ začal jsem neochotně.

A Viki se chytla: „Heeee…“

A odvedle z kabinky se ozvalo: „Heeee…“

A od pisoárů se ozvalo několikahlasé: „Heeee…“

Byli jsme Pražsky Tlačící sbor.

Viki to nadchlo, takže to zkusila ještě několikrát. Hlavně, že to zabralo a padalo to tam, což komentovala slovy: Jé, mně se úplně vysypalo bříško." A pak to zazdila:

„Já udělám celou rodinku čokoládových anakond, jo?“ radovala se. Jen jsem odevzdaně přikývl.

„Já si myslela, že si jen prdnu a teď se mi narodila celá rodinka.“ kopala nožkama spokojeně do mísy.

„Já to tady snad dneska nedodělám…“ ozvalo se od pisoárů, když ustal smích.

Hotovo. Hledal jsem vlhčené ubrousky, Viki chvíli čekala, pak jí to přišlo dlouhé, tak povídá:

„Ty si zapomněl hajzlíka papíra! A teď tu budu muset stát a čekat až uschnu.“ Našel jsem je. Utřeli jsme, oblékli se, Viki chtěla sama spláchnout. Tak jsem ji nechal spláchnout a ona:

„Pa pá, hovínka! Mějte se, hezky plavejte a nezlobte tam.“

U pisoárů bychom z fleku mohli vybírat vstupné. Táhl jsem dceru ven. Zatímco si vyhrnovala rukávky k mytí, přišla s dotazem dne:

„Tati a co dělají hovínka, který nemaj maminku ani tatínka?“

Spolkl jsem větu, že to asi budou zasraný sirotci a rychle jí umyl ruce. Pisoáry se konečně uvolnili a jeden z nastojáků při vycházení ven povídá kamarádovi:

„Tady je to skvělý, sem musíme chodit častěji.“

No.

My ne.

Už nikdy…

Převzato z Bike-Fora
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“