vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
kut
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 12.08.2008 12:32
Bydliště: Zlínsko,tel 724958027
Kontaktovat uživatele:

vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od kut »

Uz jse chystam na vymenu asi 2 mesice)prvni jsem mel chripku,pak nastal problem s autem,nejaka netestnost za turbem a ted zas cekam na operaci ruky diky padu z motorky.Tak me napadlo,komu to vlastne poskodilo motor,zajimame to proto,protoze jak jsem zjistil problem VYVAZOVAKY ,tak jsem obesel par mechosu a nikdo s tim nemel zkusenost.Tak je to vyjmecny jev,treba 2 kusy ze 100 co diky tomu zadrou??Ze to bude met kazdy kdo nevymenil 4hran nacaty chapu,ale jestli dojde u kazdeho motoru k protoceni,treba do 400tis??

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od ricom »

co dříve než tady vypustíš nějakou moudro zkusit funkci hledej.. ??

Uživatelský avatar
Lada.s
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 443
Registrován: 24.05.2011 12:38
Bydliště: Oslavany

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od Lada.s »


Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od sharik4x4 »

Kdo si počká,ten se dočká. :D
Každý den mi někdo brečí do telefonu,že se to protočilo a blablabla.
To že s tím tvý mechanici nemají zkušenost jen potvrzuje,že se hrabou v 15let starých autech a novější vyděli akorát na fotkách.

PS: Nesnaž se být chytřejší než je inspektor Klečka. :D
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od denis.82 »

Joo, umim si presne predstavit, k jakym ''mechanikum'' asi kolega jezdi.
Tvl me prijede nekdo se svym samozrejme nejlepsim mechosem na svete podivat se na auto a ten zacne vykladat, jak vsechny dvoulitry jsou na h***o, jak tam praskaji hlavy, odchazeji vstriky apd....a kdyz mu reknu, ze tohle je Common Rail tak na me cumi jak sova, ze o takovem motoru prej nikdy neslysel. :fool:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od Qido »

:-D :-D tzv. commonsráč!

kut
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 12.08.2008 12:32
Bydliště: Zlínsko,tel 724958027
Kontaktovat uživatele:

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od kut »

dik,to mam precteno

kut
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 12.08.2008 12:32
Bydliště: Zlínsko,tel 724958027
Kontaktovat uživatele:

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od kut »

denis.82 píše:Joo, umim si presne predstavit, k jakym ''mechanikum'' asi kolega jezdi.
Tvl me prijede nekdo se svym samozrejme nejlepsim mechosem na svete podivat se na auto a ten zacne vykladat, jak vsechny dvoulitry jsou na h***o, jak tam praskaji hlavy, odchazeji vstriky apd....a kdyz mu reknu, ze tohle je Common Rail tak na me cumi jak sova, ze o takovem motoru prej nikdy neslysel. :fool:
tak byl jsem u tri,dva jse s tim nesetkali nikdy a jeden z nich delel pro skodovku wrc,ale to jen mimo,je jasne ,ze to nema s passatem co delat).Ten treti dela motory pro skodu ,ne vw!! primo pro aut.servis.Proto jsem zalozil toto tema.Jestli je to tak vazne....

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od selatko »

Tak kdyby to nebylo vážné, tak téma vyvažováky nemá 45 stran ... ty vole tady fakt pár lidi potřebuju nakopat, aby si uvědomili, že si tady neděláme z lidí pr**l ..
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od denis.82 »

kut píše: tak byl jsem u tri,dva jse s tim nesetkali nikdy a jeden z nich delel pro skodovku wrc,ale to jen mimo,je jasne ,ze to nema s passatem co delat).Ten treti dela motory pro skodu ,ne vw!! primo pro aut.servis.
Noo, chvili mi to trvalo, nez jsem rozlousknul, u kolika mechaniku jsi tedy vlastne byl....jako rebus to bylo dobry. :laugh: :laugh:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od Filap »

To je jasny ze se stim nesetkali kdyz delaji Skodovku a prevazne urcite Octu, ktera vyvazovaky nema :laugh:
Passat 3C

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od KJirka »

kut píše:Uz jse chystam na vymenu asi 2 mesice)prvni jsem mel chripku,pak nastal problem s autem,nejaka netestnost za turbem a ted zas cekam na operaci ruky diky padu z motorky.Tak me napadlo,komu to vlastne poskodilo motor,zajimame to proto,protoze jak jsem zjistil problem VYVAZOVAKY ,tak jsem obesel par mechosu a nikdo s tim nemel zkusenost.Tak je to vyjmecny jev,treba 2 kusy ze 100 co diky tomu zadrou??Ze to bude met kazdy kdo nevymenil 4hran nacaty chapu,ale jestli dojde u kazdeho motoru k protoceni,treba do 400tis??
Člověče, ty mi přijdeš tak trochu jak z jiný galaxie. Snad žádný jiný téma, než vyvažováky, tu není tak často ve všech pádech skloňováno.
Ty jsi opravdu nečetl, že kolega Sharik má na tohle téměř patentový řešení ??? To je asi jasný, že 99,9% servisů neví, co s tím. Sharik to vymyslel, za což jemu sláva buď a tak se zcela logicky obrať na něj.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od Qido »

Jirko, ty tomu nerozumíš.

Mechanici od škodovky mu řekli, že se s tím moc nesetkali. Takže je to pouze nahodilé a jsou to zbytečně vyhozené peníze a že tímhle způsobem by mohl měnit půlku auta.
Dle mě špekulant co vymýšlí, proč to není potřeba.

kut
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 12.08.2008 12:32
Bydliště: Zlínsko,tel 724958027
Kontaktovat uživatele:

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od kut »

Qido píše:Jirko, ty tomu nerozumíš.

Mechanici od škodovky mu řekli, že se s tím moc nesetkali. Takže je to pouze nahodilé a jsou to zbytečně vyhozené peníze a že tímhle způsobem by mohl měnit půlku auta.
Dle mě špekulant co vymýšlí, proč to není potřeba.
ty jsi dobre posahanej,na kazdy tema mas jen blby kecy.Nepsal jsem mechanik ze skodovky ty trotle ale ,nekdo jse ptal co je to za mechaniky.Odpovedel jsem,ze dela i motory pro servis skoda.Ty spekulante

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nemo »

No no no...klud. Poviem ti takto, ked som vol u sharika tak som mal okolo 360 000km, ale bacha, viacmenej len dialnice, este chvilu by to vydrzalo ale kedy by to prslo, ci pri 400 000nik nevie... A chalani ti tu uz vysvetlili, ze ochcavky to nemaju. Mal som dobreho mechanika a to robil vw a skoda a tiez o tom moc nevedel a ani sa mu do toho nechcelo. Kazdopadne, vestci co to uz robia su but suflikanti a robia strasne veci, obrazky nie je problem najak ako to niekto natvrdo zavaril zvarackou, alebo beru diel upraveny od sharika a uctuju si viac. Kazdopadne tieto veci najdes aj v teme vyvazovaky. No a ktejto tvojej teme len tolko, ze sa chalanom ani nedivim,ze su jedovity ked sa nejaka tema len s obmenou a inym nazvom objavi zasa a so spekulaciou kedy sa to pretoci a ci sa mi to oplati a moj mechanik to nepozna... ked odkazu na spravnu temu alebo povedia svoj nazor tak na nich len vyskocia, ze maju blbe keci... Bodaj by nemali. Tak skludni hormon, myslim si, ze si dostal viac odpovedi ako by si si zasluzil...

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“