osvětlení interiéru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

hindour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 06.08.2010 11:04

osvětlení interiéru

Příspěvek od hindour »

Zdravím
Osvětlení interiéru, dvěří, u slunečních clon mi funguje úplně normálně občas mi přestane fungovat všechno. Když dám clonu u spolujezdce dolů a odtáhnu zrcátko, tak se mi rosvítí otevření dveří. U clony u spolujezdce mi chybí na pravé straně plastovej čudlík, má to nějakej vliv?
Vag hlásí chybu: neznámý stav spínače (z hlavy nevím přesně kód, napíchnu auto a dopíšu to)

Jedná se mi o to jestli to způsobuje středová lampička s komplet ovládáním osvětlení a nebo jestli to může dělat sluneční clona?

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od delong »

Dávnejšie som riešil podobný problém. Za všetko mohla komfortka :wink: bol tam nevykúrení autobus :mrgreen: (rozumej studený spoj ) po prehriatí všetko zrazu fungovalo :wink: . Ale netvrdím že je to tvoj prípad . Ja som na to prišiel meraním .

hindour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 06.08.2010 11:04

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od hindour »

dobře, díky za tip, zkusím jí vyndat a mrknout se na ní :-)

hindour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 06.08.2010 11:04

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od hindour »

zatím jsem to ještě nevyřešil.
Naposledy upravil(a) hindour dne 17.11.2015 13:00, celkem upraveno 1 x.

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od denton »

Ja mám ten samy problém svítí mi světlo u řidiče ve dveřích svítí mi osvětlení v kufru osvětlení v prihradce aji pod sluneční clonou ale u spolujezdce je problém tam to světlo svítí i pri zavřených dveřích a osvětlení kabiny také svítí i pri zavřených dveřích a taky svítí kontrolní ze mám otevřené dvere non stop tak nevim jedtli taky nemám studenty spoj ale nepoznám to tak jestli by mi mohl někdo poradit předem dik
Přílohy
Komfortní jednotka
Komfortní jednotka
Jednotka centrálního zamykani
Jednotka centrálního zamykani

hindour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 06.08.2010 11:04

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od hindour »

nepíše ti to tuhle chybu ?
00953 - casove omezeni vnitrniho svetla
25-00 - neznamy stav spinace

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od denton »

Jo to nevim na Diagnostice sem to napojené neměl známy ma kabel ale nema teď čas

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od Goauld »

Máš vadnej mikrospínač ve spolujezdcových dveřích a ne studeňák v komfortce.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

hindour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 06.08.2010 11:04

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od hindour »

to Goald: psal jsem mu to ve zprávě.

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od denton »

Jojo psal jen sem si chtěl byt jisty než začnu rozebírat dveře ;-)

M.Casper
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 28.11.2012 14:39

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od M.Casper »

Chlapi, když už jste to tu načaly, tak dám taky otázečku ?
Mám špatný ten mikrospínač v zadních spolujezdcových dveřích, lze ho koupit samostatně a přehodit si ho sám a nemuset zhánět komplet zámek ???

hindour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 06.08.2010 11:04

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od hindour »

M.Casper píše:Chlapi, když už jste to tu načaly, tak dám taky otázečku ?
Mám špatný ten mikrospínač v zadních spolujezdcových dveřích, lze ho koupit samostatně a přehodit si ho sám a nemuset zhánět komplet zámek ???
Ano jde to. ná foru je soustu návodů nebo
http://www.auto.cz/oprava-zamku-dveri-r ... orun-90108" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od Goauld »

Svět motorů pěkně zkopíroval poznatky tady z fóra, ale zapomněli dodat, že když už je zámek rozloženej, je dobry přepájet kontakty konektoru, na kterých se rádi dělají studeňáky.
A co se týče zručnosti při demontáži a montáži, tak bych spoustě lidí doporučil, aby navštívili někoho, kdo to umí, než si rozdrbou dveře a utrhají co se dá. Všechno má svůj logickej postup a kdo ho nezná a například uláme plastovy nýtky držáku zámku, akorát si zhorší skládání.
Mimochodem ani někteří mechanici nejsou schopní rozdělat dveře správně a lámou všechno co se dá.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

hindour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 06.08.2010 11:04

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od hindour »

jasne, prvni co se stane, ze ulomis plastovy drzaky stahovacky (koupit nahradni sadu), pak musis odvrtat zamek od tapecu. pri vymene zamku si sehnat svorku na pridelani mikrospinace, nektery jsou totiz pridelany na pevno. a dalsi potnazek, pretesnit celej tapec tmelem nebo jestli se da koupit original nejaky tesneni, jinak mu bude chcat do auta.
Naposledy upravil(a) hindour dne 03.12.2015 14:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od Goauld »

Jaky odvrtávání zas... ty seš další kazisvět co likviduje logiku toho jak je to poskládany. Nebaví mě, když dělám dveře a někdo předemnou všechno uláme odvrtá a pak to přidělá čím má zrovna po ruce. Lepení plechu tmelem je nesmysl, když víš jak ho oddělat a origo těsnění nepoškodíš.
A nemluvím tady o fabii, nebo o jiné škodovce, ktery to maji už z výroby na h***o, mluvím o VW !
Pro obnovu těsnění jako originálu se dá použít například tohle http://www.autolaky-eshop.com/4cr-pu-le ... earch=5100" onclick="window.open(this.href);return false; Udělat pěknou housenku, nechat ztuhnout a pak zaklopit, nelepit k sobě.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“