vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
kut
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 12.08.2008 12:32
Bydliště: Zlínsko,tel 724958027
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od kut »

Nemo píše:No no no...klud. Poviem ti takto, ked som vol u sharika tak som mal okolo 360 000km, ale bacha, viacmenej len dialnice, este chvilu by to vydrzalo ale kedy by to prslo, ci pri 400 000nik nevie... A chalani ti tu uz vysvetlili, ze ochcavky to nemaju. Mal som dobreho mechanika a to robil vw a skoda a tiez o tom moc nevedel a ani sa mu do toho nechcelo. Kazdopadne, vestci co to uz robia su but suflikanti a robia strasne veci, obrazky nie je problem najak ako to niekto natvrdo zavaril zvarackou, alebo beru diel upraveny od sharika a uctuju si viac. Kazdopadne tieto veci najdes aj v teme vyvazovaky. No a ktejto tvojej teme len tolko, ze sa chalanom ani nedivim,ze su jedovity ked sa nejaka tema len s obmenou a inym nazvom objavi zasa a so spekulaciou kedy sa to pretoci a ci sa mi to oplati a moj mechanik to nepozna... ked odkazu na spravnu temu alebo povedia svoj nazor tak na nich len vyskocia, ze maju blbe keci... Bodaj by nemali. Tak skludni hormon, myslim si, ze si dostal viac odpovedi ako by si si zasluzil...

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
ale ta ma otazka neznela vubec tak jak ji odpovidate........ja se ptal kolik lidi vlastne zadrelo motor skrz vyvazovaky.Vim kdo to dela a jaky problem to pak obnasi.Jen jsem chtel vedet proste kolik lidi to nestihlo a pocet km,tot vse

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od KJirka »

to by ses možná měl obrátit na statistický úřad, pokud tam něco takovýho evidujou. Jak bys asi chtěl na tuhle otázku dostat alespoň trochu relevantní odpověď ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

kut
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 12.08.2008 12:32
Bydliště: Zlínsko,tel 724958027
Kontaktovat uživatele:

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od kut »

nic kluci,mejte se tu pekne tak jak jse tu mate))jen me to zajima ,tak to nechme byt

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od KJirka »

ale tak se sakra zeptej toho Sharika !!! Kdo jinej už by měl vědět víc. Ty pátráš po všelijakých servisech, kde pochopitelně nic neví.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od sharik4x4 »

Přesnou statistiku nevedu,ale je to v přesně opačném poměru než si napsal,to jest na 100passatů,80protočenejch. :D
Teď mi tu zrovna jeden stoji s přidřenou klikou a na budíkách 175tKm.Pán jel dokavat se to nezastavilo. :D
Můžu ti dát na něj telefon, rád ti sdělí ty radostné zprávy o přidřené klice,padlém turbu a protočeném vyvažováku. Určitě skákal radostí ,když slyšel tu cifru za opravu.Za to by byly krásný vánoce v Krkonoších.
Ale vždy se nejde nějaký "špekulat",který tak dlouho špekuluje ,až to přijde.Nejlépe v chorvacku na dovče,to aby měl o čem přemýšlet na sluníčku.A ty příběhy co tu poslouchám denně by vydali na hodně tlustý román.
Ale nepřesvědčivější důkaz je, když se to stane někomu z okolí a ten tam zahučí za opravu za raketu,to pak najednou hned přijedou všichni s okolí.Prostě česká nátura.Dokavat mi nehoří koudel u pr**le tak není důvod k panice.

A že se všichni ostatní tady na foru rozčilují,ani se jím nedivím,protože se z nich snažíš udělat blbce,který si to nechali zbytečně opravit.
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od Qido »

kut píše:
Qido píše:Jirko, ty tomu nerozumíš.

Mechanici od škodovky mu řekli, že se s tím moc nesetkali. Takže je to pouze nahodilé a jsou to zbytečně vyhozené peníze a že tímhle způsobem by mohl měnit půlku auta.
Dle mě špekulant co vymýšlí, proč to není potřeba.
ty jsi dobre posahanej,na kazdy tema mas jen blby kecy.Nepsal jsem mechanik ze skodovky ty trotle ale ,nekdo jse ptal co je to za mechaniky.Odpovedel jsem,ze dela i motory pro servis skoda.Ty spekulante
Pošahaný trotl..... hmm.

Napadlo Vás lidi si někdy uklidit před vlastním prahem?
Máš tady celé téma, ve kterém již kolegové s protočenou hřídelkou několikrát psali. A opravdu bych chtěl mít tvoje starosti co se děje jiným lidem. :-D
Kdyby jsi to napsal aspoň do již založeného tématu a nezasíral to tady....

A do tvé statistiky. Já byl u sharika preventivně a jenom během mé návštěvy vyřizoval 2 telefonáty s protočenými vyvažováky a ještě jeden pán si tam byl pro opravený modul.

Špekulante.

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od petryk1 »

Ale kecy. Sharik potrebuje kseft, tak je tu fáma s vyvazovaky. Jedna bába povídala... :D

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od Qido »

petryk1 píše:Ale kecy. Sharik potrebuje kseft, tak je tu fáma s vyvazovaky. Jedna bába povídala... :D

:rofl: :rofl: Já vůl, že mi to nedošlo!

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak pak nechápu,odkud mi to všichni nosej protočený,když se to nikomu vlasně nestalo. :fool:
Podle mě to někdo záměrně protáčí ve svěráku ,aby poškodil dobré jméno VW.Že by další kauza?

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od petryk1 »

Shariku, je to tak. Lidi jsou svine. Vidim to na sobě (nasobě - jak se to cesky piše? :) )... :D

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od petryk1 »

Qido píše:
petryk1 píše:Ale kecy. Sharik potrebuje kseft, tak je tu fáma s vyvazovaky. Jedna bába povídala... :D

:rofl: :rofl: Já vůl, že mi to nedošlo!
:drinks:

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od Lukkii »

No já si taky myslím, že se tady nevyplatí špekulovat, ale prostě si to nechat udělat. Nic se tím rozhodně nezkazí, naproti tomu pokud se zkazí, je to blbý... J8 se k tomu taky chystám se svým CR 210k, jen najít ten čas :-D
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od Filap »

Přesně jak píšeš jenom si najít čas :roll:
Passat 3C

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od kimik »

....a nebo vydržet a čas si tě najde sám... :mrgreen: :wink:

KiMiK.

Uživatelský avatar
VWPassatVW
Profík
Profík
Příspěvky: 904
Registrován: 14.01.2011 20:00
Bydliště: Praha

Re: vyvazovaky-kdo diky nim zadrel

Příspěvek od VWPassatVW »

Kdo nevěří, ať tam běží ;)

Shariku, on si třeba tento "pán" vyzkouší statistiku na sobě. A pak si alespoň může napsat do svého vlákna - už se mi to stalo....

A takovýhle "Tomášové" by to pak měli mít za příplatek 100%. ;)
VWPassatVW
-------------------------------------
VW Passat 3C Variant 2.0TDi 103kW 4Motion Highline
(dříve VW Passat B5,5 1.9TDi 96kW 4Motion Highline)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“