Emise do dilny

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Fanna01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 16.04.2012 18:40

Emise do dilny

Příspěvek od Fanna01 »

Ahoj pánové mel sem problém při ranním startu se mi objevila žlutá kontrolka motoru a vzápětí na to na pc emise do dílny 3 dny na to sem mel jet na vag a zmizelo to zase při ranním startu v historii závad byly tyto 2 chyby počítám ze ta jedna bude špatná žhavička ale to druhý sem nikde najít nemohl předem díky za radu



Obrázek
Obrázek

VW Passat 3C 2.0 TDI 103Kw 6q

amd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 09.01.2015 10:24

Re: Emise do dilny

Příspěvek od amd »

žhavička ,egr

Uživatelský avatar
Fanna01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 16.04.2012 18:40

Příspěvek od Fanna01 »

Žhavicku novou a egr bude stačit vyčistit ??

VW Passat 3C 2.0 TDI 103Kw 6q

amd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 09.01.2015 10:24

Re: Emise do dilny

Příspěvek od amd »

Urcite, podívej se podle kódu do visky třeba tam je ještě nějaká možnost

Uživatelský avatar
Fanna01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 16.04.2012 18:40

Příspěvek od Fanna01 »

Prosím te napis mi to jak pro blbyho s vagem nemám zkušenosti jakej kód? A visku

VW Passat 3C 2.0 TDI 103Kw 6q

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Emise do dilny

Příspěvek od Jirka. »

Já tam teda žádněj egr nevidím. Vyměn žhavičku, nebo spíš ideálně všeckny 4. Hlavně kup správnou voltáž podle roku. Pak smázni závady a uvidíš jestli to bude ok, nebo se tam ještě něco najde
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Fanna01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 16.04.2012 18:40

Příspěvek od Fanna01 »

Jasný zhavycky koupím závada mi skončila sama na vagu byla v paměti a smazali se po vyfoceni

VW Passat 3C 2.0 TDI 103Kw 6q

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Emise do dilny

Příspěvek od KJirka »

ty sporadický stačí smazat a jede to dál. Zkus to chvíli pojezdit a kouknout VAGem znovu. Nemá smysl hned něco chaoticky měnit. Jestli jsou starty normální, tak co. Ovšem teď je teplo a až zatuhne, mohlo by být pozdě. Zvaž, no.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Fanna01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 16.04.2012 18:40

Příspěvek od Fanna01 »

Určitě starty jsou na cvrnknuti startuje nádherne ale pro dobrej pocit je nechám vymenit

VW Passat 3C 2.0 TDI 103Kw 6q

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Emise do dilny

Příspěvek od KJirka »

nebudu ti to rozmlouvat, neboť mám podobnou náturu :D Dneska jsem třeba převzal od GRANEX (věčná chvála nechť mu buď :laugh: ) objednaný brzdy (a spol.) na Transportéra. Taky ty současný kotouče i desky vypadaj dobře, ale chci se snad na tom zabít, když to vůbec nebrzdí ?! V pomatení mysli jsem to tam nechal za ničemnej peníz před krátkým časem vyměnit a už vím, proč to bylo tak levný. Ale h***o vlastně, bylo to kurevsky drahý, neboť jak se říká, laciný dvakrát placený. Ale to je trochu jinej případ, než máš ty, tak sorry za mentální průjem :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Fanna01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 16.04.2012 18:40

Příspěvek od Fanna01 »

Když už to auto to potřebuje aby me někde nenechalo tak mu to dám a nebudu šetřit protože vím ze já ho občas taky moc nešetřim :D radši teď a budu to mít se slevou díly a nebo potom někde v cizině za ečka :D radši hned :D

VW Passat 3C 2.0 TDI 103Kw 6q

Vítek8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.12.2015 22:20

Re: Emise do dilny

Příspěvek od Vítek8 »

Ahoj potřeboval bych poradit. Dva dny zpátky jsem měl passata v servisu měnili mi škrtící ventil a všechny žhavící svíčky. A autem jsem v pohodě dojel domu kde sem ho zaparkoval před domem. Včera celý den stalo před domem a dnes večer sednu nastartuju a asi po 5minutach jízdy mi začala svítidla kontrolka motoru a vyskočila mi hláška Emise - do dílny! Cim to může být? A mužů s autem jezdit? Díky za každý názor a radu... :-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Emise do dilny

Příspěvek od KJirka »

Proč myslíš, že tady kolega, který téma založil, sem dal ten výpis závad ? Správně tušíš, že kvůli její identifikaci.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Melisandra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.12.2015 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Emise do dilny

Příspěvek od Melisandra »

Vítek8 píše:Ahoj potřeboval bych poradit. Dva dny zpátky jsem měl passata v servisu měnili mi škrtící ventil a všechny žhavící svíčky. A autem jsem v pohodě dojel domu kde sem ho zaparkoval před domem. Včera celý den stalo před domem a dnes večer sednu nastartuju a asi po 5minutach jízdy mi začala svítidla kontrolka motoru a vyskočila mi hláška Emise - do dílny! Cim to může být? A mužů s autem jezdit? Díky za každý názor a radu... :-)
Máme podobný problém. Neví někdo co s tím?

Uživatelský avatar
Fanna01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 16.04.2012 18:40

Příspěvek od Fanna01 »

Diagnostika a potom vám kluci tady pořádek víc může to být od lambda sondy až po zhavici svíčky takže bez výpisu z vagu můžou leda tak vestit z kávy ;)

Odesláno z mého SM-G530FZ pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“