MirrorLink

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
lovec1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 29.10.2014 18:38
Bydliště: Brno

MirrorLink

Příspěvek od lovec1 »

Pořídil jsem si nový mobil, který podporuje připojení skrze rozhraní MirrorLink, tak jsem chtěl vyzkoušet, co to umí a zjistil jsem, že mám MirrorLink v autě neaktivní (zřejmě jsem Mirror Link neměl v žádném z objednaných balíčků) a pro jeho aktivování se mám obrátit na prodejce. Prodejci jsem psal a odpověděl mi, že by se musela dohrát "data" a to výjde vč. servisního zásahu na cca 6.500,-.

Trochu jsem pátral na internetu a zjistil jsem, že MirrorLink funguje trochu jinak, než jsem si představoval - tzn. že aplikace v telefonu musí být s ML kompatibilní (což Waze, kvůli kterému bych o aktivaci uvažoval, není) a většinu z nich (např. Google Maps) není možné používat při jizdě. Původně jsem si myslel že ML slouží k zrcadlení displeje telefonu 1:1, takže je to pro mně poměrně vystřízlivění.

Nicméně, chtěl bych se zeptat Vás, co ML aktivní máte, jestli ho k něčemu užitečnému používáte, abychom se my kteří ML nemáme, mohli rozhodnout, zda má cenu jej aktivovat nebo ne.

Moc díky, za jakékoli informace...
Passat B8 Variant, 1.8TSI DSG, 132kW, HighLine

XMASSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.05.2015 13:22

Re: MirrorLink

Příspěvek od XMASSS »

Já ho mám, ale zatím jsem tam používal jen audiotéku. Podle mě tam nejde jen o ML, ale i propojení auta a mobilu přes USB, kdy pak fungují další aplikace od VW atd.
Passat B8 Variant 2,0 TDI 110kW HL, DSG, Black Oak - skoro vše co šlo zaškrtnout :)

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MirrorLink

Příspěvek od CoolXman »

me ML nepodporuje telefon as
za 6 a pul si mohl mit skoro discovery media ..... to bych ted nedal
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

XMASSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.05.2015 13:22

Re: MirrorLink

Příspěvek od XMASSS »

Tohle vypadá zajímavě, vyzkouším a dám vědět :D Waze tam není, ale pár aplikací jo a věřím, že další budou přibývat.

http://www.android.com/auto/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://play.google.com/store/apps/deta ... head&hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat B8 Variant 2,0 TDI 110kW HL, DSG, Black Oak - skoro vše co šlo zaškrtnout :)

Uživatelský avatar
lovec1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 29.10.2014 18:38
Bydliště: Brno

Re: MirrorLink

Příspěvek od lovec1 »

Díky za odpovědi. Zatím to asi pouštím k ledu, díval jsem se na pár videí na youtube a bez těch VW aplikací asi zvládnu žít. Chtěl jsem se vyhnout držáku na palubce, ale začal jsem mobil používat k záznamu videa (mmj. doporučuju výbornou appku "DailyRoads Voyager"), takže ho tam stejně musím mít...
Passat B8 Variant, 1.8TSI DSG, 132kW, HighLine

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: MirrorLink

Příspěvek od eauto1.cz »

Už ten MirrorLink někdo rozchodil nebo ne? :)
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“