Mezipodlaha Variant

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od ladaf »

bennyx píše:Chlapi, pro Golfika si jedeme asi v pátek, takže se nemůžu kouknout, ale v čem je toto co děláte dobré? Je to to, že uděláte pevnou rovnou plochu ve spodní části kufru? Tzn., že máte hlubší zavazadlový prostor s rovnou plochou? Díky za odpovědi.
Kufr má z výroby 1ks "podlahy", kterou dáš buď do horní pozice (nakládací plocha je téměř ve stejné výšce jako nárazník, ale je v kufru míň místa) a nebo do spodní pozice (víc místa). Pokudy máš podlahu v horní pozici, tak když to odklopíš, vidíš tam rezervu (pokud rezervu máš) - aby tedy mohla být podlaha v horní pozici a zároveň pod ní rovná podlaha a ne rezerva - uděláš si podlahu navíc :-)
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

bennyx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 17.09.2015 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od bennyx »

Aha, dík moc za vysvětlení :good:
VW Golf VII Variant Highline 2.0 TDI Pacific Blue

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od x-father »

Příde mě to, že je tam pak míň místa. Mám neplnohodnoutnou rezervu, takže je tam navíc taková prohlubeň. Mám tam vyskládaný drobnosti a díky nepravidelnosti toho prostoru tam necestují. Vejde se tam třeba i brašna s noťasem.

Podle těch vašich fotek bych ho tam už s mezipodlahou nedal a navíc by mě asi všechno harampádí co jsem tam naskládal cestovalo.

Takže mě to asi neláká, ale jak je libo dle chuti každého soudruha a soudružky.

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od slezacekm »

mam taky harampadi kolem rezervy. nicmene to bych tam nechal a mezi dve podlahy bych asi dokazal vyrovnat par drobnosti

reburke
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 18.01.2013 18:45
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od reburke »

slezacekm píše:prosím prosím nemohl by to někdo doma změřit a udělat nějakou "šablonu" . děkuji moc!
Upřímně pro někoho kdo není úplně levej to je práce maximálně na půl hodiny :). Každopádně ta podlaha je nepravidelný útvar, je tam spousta zakřivení, takže není moc co měřit, to bys musel mít opravdovou šablonu v PC nebo v ruce.
VW Golf Variant VII, Maraton Edition, 1.4 TSI 92 kW

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od slezacekm »

ok rikal jsem si, ze to bude asi nejlpsi varianta. pustim se do toho a nejak to dopadne

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od bouky2 »

já jsem řízl obdelník + rezervu na zátěžák přesně jak jsem změřil rozteče mezi plasty, a radius jsem obkreslil přesně podle original vyndavací podlážky... prace fakt na max hodinu se vším všudy...

jorbl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 09.08.2015 11:18

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od jorbl »

Skvělej nápad. A třeba by to mohlo ještě trochu zlepšit odhlučnění...
Golf VII Variant TSI Obrázek

mulenek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 18.11.2014 23:29
Bydliště: Olomouc

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od mulenek »

Jsem tady nebyl skoro 1/2 roku. :blush:

Překližka je samozřejmě 8 mm, to byl šotek. 8)

Udělal jsem papírovou šablonu, která je ve sklepě, můžu poskytnout. Jsem v Olomouci, občas jedu na Šumperk, občas Morkovice.

Nemám to napevno, koberec tam pokládám. V překližce je díra na prst, abych to mohl snadněji vyndat. Spoustu harampádí mám u rezevervy pod tím.

Ve Škodovce jsou koupil jejich SimCle řešení https://i.ytimg.com/vi/pPFnnwhpAoY/maxresdefault.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; a s tím to zafixuju. Mimochodem tyhle 2 sucháče je super vychytávka, pokud teda nejezdíte s plastovou vanou v kufru.
Golf VII Variant Highline Blue Pacific 1.4 TSI 103 kW DSG + páčky, BI-xenon s LED, ACC, Park Assist + Parkpilot, Kamera, Colour DOT, ErgoActive, Blind Spot Senzor

Skandy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 28.08.2016 22:52

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od Skandy »

Preco musi mat variant riesenu medzipodlahu tymto stylom ze musim vyberat plasty aby som ju mohol dat dole a pritom v skode a v seate to ide tak jednoducho nechapem to vobec :( naco su tam tie plasty preco sa to nedalo spravit ako v leone. Nervy mám na to
VW Golf VII variant, 1,2 TSI, 77kW Slovakia Comfortline DSG

Skandy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 28.08.2016 22:52

Re: Mezipodlaha Variant

Příspěvek od Skandy »

Viete mi prosim niekto povedat aka je asi nosnost medzipodlahy ked je vo vrchnej polohe? Koli prevozu pecici rury pripadne inych veci. Pod podlahou mam kpec bordelu a nechce sa mi ju davat do spodnej polohy.
VW Golf VII variant, 1,2 TSI, 77kW Slovakia Comfortline DSG

Peter2410
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.03.2017 10:30

Dvojita podlaha

Příspěvek od Peter2410 »

Zdravim,

Neviete ci ide v GVII odstranit dvojita podlaha? Potreboval by som radsej hlbsi kufor a polozit plato uplne dole ale neviem ci sa daju len tak odstranit tie umelohmotne kraje na ktorych je plato.

Uživatelský avatar
GTI4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 15.04.2009 01:59

Re: Dvojita podlaha

Příspěvek od GTI4 »

Třeba tady, čas 25:50

https://youtu.be/2FBiZrkZsn4" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf VII FL Variant 1,4 TSI R-line HL
VW Golf VII Variant 1,4 TGI
VW Golf VI 1,2 TSI
VW Golf VI Variant 1,6 TDI
VW Golf IV 1,8T GTI

Peter2410
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.03.2017 10:30

Re: Dvojita podlaha

Příspěvek od Peter2410 »

Diky, zabudol som ale napisat ze som myslel variant :)

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Dvojita podlaha

Příspěvek od ablorhm »

cca 3:00
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“