Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
anton1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 09.09.2010 21:03

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od anton1 »

Díky, inštalačku mám, ale zrejme to bude fungovať podobne ako mirror link. Problém je v tom, čo som písal (nemožnosť prevádzky rádia zároveň s navigáciou). Ja som chcel mirror link (alebo app-connect) hlavne kvôli navigácii, keby som bol vedel, že to funguje takto, tak si to asi ani neobjednám. Mimochodom, cez app-connect je možné pustiť navigáciu Google, ktorá je ale zase on-line, čo by sa mi v zahraničí asi dosť predražilo (pripojenie na internet). Aj keď tvrdia, že funguje off-line, tak som zatiaľ nenašiel, ako by som stiahol do mobilu mapu napr. Rakúska, ako to viem urobiť v Sygicu. Keď budem mať čas, tak ten app-connect vyskúšam...
Golf Sportsvan 1,4 TSI Highline
ex Golf Plus 1,2 TSI

Uživatelský avatar
Adlib
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.05.2012 10:09

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od Adlib »

Při připojení přes Android Auto rádio na pozadí normálně hraje, takže můžeš mít spuštěnou navigaci Google a zároveň poslouchat rádio.
Golf VI - Comfortline 1.2 TSI - 63kW -2013
Golf VII - Comfortline 1.2 TSI - 77 kW -2014
Golf VII - Comfortline 1.2 TSI - 81 kW - DSG -2016
Golf VII Highline FL 1.4 TSI- 110 kW - DSG -2018

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od x-father »

To je zvláštní, že to jednimu jde a druhému ne. 6e by byl rozdíl fakt v mirrorlinku/a auto?
Jaký máte kdo rádio?

anton1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 09.09.2010 21:03

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od anton1 »

Ja mám Composition Media 6.5".
Golf Sportsvan 1,4 TSI Highline
ex Golf Plus 1,2 TSI

LosPavlos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.10.2015 09:34

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od LosPavlos »

Ahojte,
konečně se mi taky podařilo rozchodit připojení přes Android Auto (můj telefon LG G2 Mirrorlink neumí).
Docela jsem s tím bojoval, telefon jsem měl přes kabel asi 10x připojený a nedařilo se připojit, když už jsem to neřešil a jen dobíjel telefon, vyskočila hláška o připojení a telefon se spároval. Teď už se spáruje pokaždý. Zkoušel jsem zatím jen Google Maps a fungují dobře i offline.
Rádio na pozadí taky hraje (Composition Media 6.5") :good:

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od bedrich666 »

No super :D

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od x-father »

Lospavlos:

Android auto jsi nainstaloval normálně přes google play, nebo ti ho to tam nenabízelo, respektive přes webovku v PC říkalo, že nemáš kompatibilní zařízení a instalovl jsi to z nějaké instalačky stažené jinde ručně?

LosPavlos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.10.2015 09:34

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od LosPavlos »

x-father:
stáhnul jsem si z internetu poslední verzi Android auto ( http://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... -download/" onclick="window.open(this.href);return false; ) a nainstaloval ručně, aplikaci je potřeba spustit a až pak připojit USB kabelem k autu.

tdk35
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12.08.2008 15:39
Bydliště: Ostrava

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od tdk35 »

Podle informací od prodejce by dodatečná aktivace "Mirror Link" v radiu Composition Media přišla na 5000 + 1000 za instalaci. Tak si myslím, že se bez toho asi obejdu :-)
Golf VII Variant TGI Highline

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od x-father »

Já jsem už víckrát někde četl, že snad půjde kupovat ty aktivační klíče online. Zmiňovaný byl konec roku 2015, ale nikde jsem nic nevygooglil.

Tak nějak jsem si říkal, že pokud by to bylo do 4 tisíc, tak bych i koupil, ale 6 mě příjde už teda dost. Navíc ta nutnost táhnout se k prodejci. Se na to třeba zeptám při první garančce.

Tak nějak mě i vytáčí, že to ty automobilky dělaj už takhle veřejně. To že se dá na autě lescos doprogramovat, protože tam na to je HW z výroby jsem si už zvyk, ale že to dospěje do takové formy, že zmáčknu připravený knoflík na volantu a auto mě řekne, že si mám na hlasové ovládání koupit klíč, tak to už na mě začíná být moc :/ S takovou drzostí budou zachvilku auta fungovat na předplatný. Člověk vleze zmrzlej do vlastního auta a dozví se, že sedačky nebudou topit, protože jsem tento měsíc nezaplatil výpalný? :/

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od bedrich666 »

tdk35 píše:Podle informací od prodejce by dodatečná aktivace "Mirror Link" v radiu Composition Media přišla na 5000 + 1000 za instalaci. Tak si myslím, že se bez toho asi obejdu :-)
No v ceniku pisou tohle

Obrázek

Je to tedy 6 tisic, zda to je tedy i s praci..

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od x-father »

Tak jsem objevil toto:

http://www.amazon.co.uk/Volkswagen-5G0- ... B00Q6CH82E" onclick="window.open(this.href);return false;

Toto:
http://www.ebay.com/itm/VW-Original-Nac ... Sw4UtWTy~X" onclick="window.open(this.href);return false;

a toto:

http://www.ebay.com/itm/VW-MirrorLink-A ... Swo6lWQvoa" onclick="window.open(this.href);return false;

175EUR + tak 150kč doprava do ČR přes německý pobox.

To už je o něco lepší. Cca okolo 5 tisíc.

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od x-father »

A tady je to ofiko:

https://shops.volkswagen.com/de_DE/web/ ... 054830a-10" onclick="window.open(this.href);return false;

Pro G7 je to 5G0054830A a ne 5G0054830.

tdk35
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12.08.2008 15:39
Bydliště: Ostrava

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od tdk35 »

Tak to už je v podstatě totéž co v autoriz. servisu.
Golf VII Variant TGI Highline

LosPavlos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.10.2015 09:34

Re: App-connect a Android Auto

Příspěvek od LosPavlos »

Ještě k tomu Android Auto: zatím z něho nadšený nejsem, někdy se připojí hned, jindy se nepřipojí vůbec a přitom postupuju pořád stejně.. :baseball:
Máte podobnou zkušenost i s Mirrorlinkem? Neodpojuje se taky někdy za jízdy?
Zatím mám telefon bez Mirrorlinku, tak jestli má cenu kupovat novej.
Dík

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“