Uložení km v DSG

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Uložení km v DSG

Příspěvek od Sullaco »

Ahoj,

Naskytla se mi velmi výhodná koupě Pašika ze zabaveného leasingu. Auto má ještě tovární záruku ale vím, že auto je stočené o cca 50 tkm. O to mi ale nejde. Můj společník mi ale tvrdí, že když se něco podělá a dáme to do VW tak si s náma vytřou zadnici, neb dle výpisu diagnostiky je v řj DSG 0km a tak by to prý nemělo, prý by tam měl být vždy stav km synchroně s budíky. Automata DSG jsem nikdy neměl navíc auta jsem zatím bral povětšinou nová a tak mne zajímá jak to skutečně je a zda by mohl být při nějakém uplatňování záruky u VW díky tomuto problém a také zda by se do řj nedal tento údaj vrátit zpět.

Díky za info.

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Uložení km v DSG

Příspěvek od oneb1t »

urcite se to da nejak vratit zpet je jen otazka sehnat nekoho kdo ma SW na prepis tehle jednotek
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Uložení km v DSG

Příspěvek od KJirka »

Nevím, jestli zbytečně nehledáš problém, kde není. Mám zato, že servis při uplatňování reklamace vůbec nebude pátrat, jakej stav km tam je, protože to v daný věci vůbec není podstatnej údaj. Důležitý je datum uplatnění reklamace. Hele, vůbec bych to neřešil.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Uložení km v DSG

Příspěvek od petryk1 »

Tak mne robili servis vo VW (slovensko) a pri upgrade sw sa vynulovalo pocitadlo v DSG.

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Uložení km v DSG

Příspěvek od Sullaco »

A tak mám lufta páč to má 15tkm do konce záruky (časově ještě cca rok) a jelikož jsem katastrofista tak úplně vidím jak se něco vysere na DSG a při uplatnění reklamace mi řeknou hele panáčku, za normál stavu jsou v dsg kilometry a ty tam máš nulu, no a rázem je po dobrym kaufu. Ale pokud tvrdíte že to na to nemá vliv a že na toto soudruzi u VW neberou zřetel či je ta nula úplně normál tak ok držim pusu :)

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Uložení km v DSG

Příspěvek od denis.82 »

No, vzhledem k tomu, ze 3/4 mechaniku v autorizaku ani nevi, ze v DSG nejake kilometry jsou, tak bych tohle zase az tak neresil.
Kilometry v ni prepsat nejdou, jen vymazat. A v 7 rychl. DSG pry uz nejde ani to.
To bude asi solidni leasingovka, kdyz to tak pekne smota. :laugh:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Uložení km v DSG

Příspěvek od Qido »

Sullaco píše:A tak mám lufta páč to má 15tkm do konce záruky (časově ještě cca rok) a jelikož jsem katastrofista tak úplně vidím jak se něco vysere na DSG a při uplatnění reklamace mi řeknou hele panáčku, za normál stavu jsou v dsg kilometry a ty tam máš nulu, no a rázem je po dobrym kaufu. Ale pokud tvrdíte že to na to nemá vliv a že na toto soudruzi u VW neberou zřetel či je ta nula úplně normál tak ok držim pusu :)
denis.82 píše:No, vzhledem k tomu, ze 3/4 mechaniku v autorizaku ani nevi, ze v DSG nejake kilometry jsou, tak bych tohle zase az tak neresil.
Kilometry v ni prepsat nejdou, jen vymazat. A v 7 rychl. DSG pry uz nejde ani to.
To bude asi solidni leasingovka, kdyz to tak pekne smota. :laugh:
Vidím to podobně. Naposledy v autorizáku jsem se ptal na diagnostiku. Ano pane, udělali jsme. Bez chyb. Tak jim říkám, že je to opravdu zvláštní, protože minimálně 3 chyby tam jsou. :-D A vůbec jim nepřišlo zvláštní, že mám nastavený pevná interval výměny oleje a přitom auto tam bylo po 30000km.


I tak bych se na takovýto kauf vykašlal. Člověk co neměl na udržení auto, určitě neměl ani na servis. Do toho to čarování s km. Ale do toho opravdu nevidím. ;-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Uložení km v DSG

Příspěvek od KJirka »

to je operativní leasing nebo co, že řešíš ty kilometry ?
No jo, to mě mohlo taky napadnout. Je, viď .
Njn, ty seš podobnej pechfógl jako já. Těžko radit ale. Můžu ti říct, co bych já udělal. Vysral bych se na to.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Uložení km v DSG

Příspěvek od Sullaco »

Seru na to. :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“