B5.5 1.9TDi 96kw automat

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Bzuker13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.11.2015 22:49

B5.5 1.9TDi 96kw automat

Příspěvek od Bzuker13 »

Dobrý den,

Mám passata 2002 B5.5 1.9TDi 96kw v automatu (označení převodovky nejspíš EYF) a stalo se mi za jízdy, že automat jakoby nechtěl zařadit a vylítli jenom otáčky a tak jsem zastavil a vypnul zapnul motor a pak už se auto rozjíždělo hodně špatně a na jedničku a dvojku padne rána a pak to zařadí trojku a hodí se převodovka do nouzového režimu. Když nastartuji a dám řazení do manuální polohy a nechávám to v malých otáčkách tak si jedničku zařadím s mírným cuknutím a dvojka jakoby moc nejela a rychle se sama zařadí do trojky ale nespadne to do nouzáku. Řazení 3,4,5 je krásné a plynulé. Když jsme to napojili na diagnostiku tak to hlásilo špatný převodový poměr na 1 a 2. Je možné, že to je jenom tím, že je ucpaný filtr nebo, že došel olej nebo je potřeba jí poslat na repas a v případě repasu kolik stojí by stála oprava a kde (jsem z jižních Čech) ? Děkuji

Uživatelský avatar
mastibruch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 870
Registrován: 24.12.2012 13:46

Příspěvek od mastibruch »

Zajed si do nejakeho specializovaneho servisu, ale vypada to na repas tohle olejem nebude. Pocitej od 25 do 40 tisíc. Ale treba budes mit stesti a bude to banalita....

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
VW PASSAT B5,5 2.8v6 4MOTION LPG 2002 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=268788" onclick="window.open(this.href);return false;
Citroen C4 1.4 LPG 2009

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“