cvakání z palubovky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
golfer66
Pilot
Pilot
Příspěvky: 846
Registrován: 13.03.2012 11:52
Kontaktovat uživatele:

cvakání z palubovky

Příspěvek od golfer66 »

Ahoj jde mi šílený cvakání z golfa iv 66 tdi agr z palubovky z míst spínače světel nebo nalevo od volantu zkoušel jsem ruzně pobouchávat pomačkávat a nic... vždy jen pri nastartování asi 5 min jízdy a pak ani hláška hlavně při otáčení volantem a přejíždění nerovností nejdřív mi přišlo jako plasty ale ted si myslím že nějaké relátko podobně jako n75 ventil u 66 kw AGR ale mnohem hlasitěji nevíte po čem zkusit první jít jde to dost na nervy že to ani dvakrát rádio nevyřeší elektro vše funguje jak má
GIV,TDI,AGR-Kat OFF,EGR OFF,Soft by MOTORPOWER
Cosmic Green Wagen
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=239360" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.samolepky.zepos.cz/

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: cvakání z palubovky

Příspěvek od xerxes »

rozeber ty plasty okolo volantu a kukni tak pod ně jsou tam relatka tak tam bude někde problém

gomezz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.10.2012 20:42

Re: cvakání z palubovky

Příspěvek od gomezz »

To cvakání dělá komfortní jednotka, na cestě na onen svět, která je za těma plastama schovaná. Měl jsem to samé + jako bonus mi to do rána vybíjelo baterku...

kubajz.lobl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 10.02.2014 16:23
Bydliště: Žatec

Re: cvakání z palubovky

Příspěvek od kubajz.lobl »

gomezz píše:To cvakání dělá komfortní jednotka, na cestě na onen svět, která je za těma plastama schovaná. Měl jsem to samé + jako bonus mi to do rána vybíjelo baterku...
Ahoj, asi mám ten samý problém ale necvaká mi nikde nic. Jen mi něco bere šťávu z baterky a vnitřní osvětlení občas nechce vůbec svítit, nejdřív jsem myslel že to bylo radio tak je to odpojené a stále to pokračuje. Nebo jak to u tebe probíhalo? Dík za odpověď
G4 Variant TDI 81kW ASV, zelená metalíza (lahváč) => serie
EX: G4 TDI 66kW AGR, modrá - základní => 100kW TDIDRAPEK.CZ; KAT OFF, EGR OFF, MAF OFF
Ať žije ekologie!

gomezz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.10.2012 20:42

Re: cvakání z palubovky

Příspěvek od gomezz »

Nejdřív mi blikalo osvetleni v kufru, což jsem nějak moc neřešil, myslel jsem že to je žárovkou. Ale po asi dvou tydnech mi začlo blblnout osvětlení v interiéru a to cvakání pod plastama vedle volantu. Občas to probliklo, někdy nesvítilo při otevření dveří. K tomu problémy s nastartováním když auto den stálo. Zjistil jsem to tak že jsem měřil proud na baterce a spotřeba byla asi 0,3 - 0,4 A, prostě šíleně moc, když jsem vytáhl pojistku od komfortky, spotřeba okamžitě spadla na 0,02A. Dal jsem komfortku jinou a všechno funguje v pohodě.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“