Rozdvojení výfuku u TDI 96KW někdo zkušenost?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
David S.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 26.07.2015 09:44

Rozdvojení výfuku u TDI 96KW někdo zkušenost?

Příspěvek od David S. »

Zdravím, přemýšlel jsem o rozdvojení výfuku tak, jako to má např. W8, V6 je to moc pěkné.
Jelikož chci, aby se kouřilo i z druhého výfuku a nějak to vypadalo, chci se zeptat, zdali s tím má někdo zkušenosti. Našel jsem toto : http://www.tuning-in.cz/sportovni-vyfuk ... html#popis" onclick="window.open(this.href);return false;
Popř. na konec orig. výfuku přidělat trubku a vyvést do pravé strany s koncovkou? Z venčí by to vypadalo stejně, bez rozdílu pohrál bych si, nechci tuzit. Jde o to, že výsledný rozdíl by byl o 4 tisíce levnější.

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdvojení výfuku u TDI 96KW někdo zkušenost?

Příspěvek od CentriFUGA »

Kup to to co si poslal, protože jakmile by si ty originál trubky řezal, rozdvojoval, bůhvíco ještě, tak je máš za rok na odpis ... nehledě na to, že ten nejméně 10let starej výfuk určitě bude v dobrým stavu, ale už tam rzi bude taky dost a bude se to i špatně vařit ... já na touranu mám taky koupenou rozdvojenou touru a je jenom navařená na stávající trubku na jednom místě. tečka .... pokud chceš šetřit, tak si nedělej 4 výfuky :-D

David S.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 26.07.2015 09:44

Re: Rozdvojení výfuku u TDI 96KW někdo zkušenost?

Příspěvek od David S. »

Nechci nijak extra šetřit, jen je tu alternativa udělat to o x tisíc levněji se stejným výsledkem, tak se ptam.

Diablo_666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 06.10.2009 21:44
Bydliště: Pasec

Re: Rozdvojení výfuku u TDI 96KW někdo zkušenost?

Příspěvek od Diablo_666 »

Tak to by mě zajímalo,já sem trochu koukal pod autem jak přivest koncovkuna druhou stranu a nevim jak to tam chceš dostat?Já tam mám vanu na rezervu,ale mám pasata z roku 97.3BG to má vzadu jinak?Neměly 96kW dvě koncovky?Nebo to bylo jen u 4motion?
Audi 5000CS Turbo Quattro
VW Passat 1.9 TDI B5

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Rozdvojení výfuku u TDI 96KW někdo zkušenost?

Příspěvek od M@ty »

Všechny 3B/3BG všehraby měly dva koncové tlumiče. Pokud chceš funkční duplex musíš to u zadního tlumiče rozdvojit a obejít trubkou prolis rezervy. Nebo ještě lépe vyměnit povoz za jiný s plnohodnotným pohonem kde je duplex "v základu"... :lol:
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“