pripojeni na vag

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
jaryyyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 14.07.2015 07:06

pripojeni na vag

Příspěvek od jaryyyn »

Cau kluci, tak jsem si vzpomel, ze naposledy kdyz jsem mel auto v servise, tak mi mechanik sdelil ze se nemohl pripojit na diagnostiku, ze auto si s nim nechtelo povidat.

Tak se chci zeptat vas tady znalejsich, jestli muze byt problem nekde v pripojeni. Na co se mrknout.

Popr, uvazuju taky o koupi nejake diagnostiky, abych nemusel porad litat nekam kuli blbostem. (Blizi se mi dovolena, tak abych se nenudil :smoke: )

Po celovikendovym procitani fora uz jsem z toho vseho docela blbej abych rekl. Co jsem vycetl, tak tech diagnostik je XY druhu a nikde neni napsany k cemu jaka je. Takze bych prosil pokud by bylo mozny, aby mi nekdo vysvetlil k cemu jaka je a proc. Popripadne aspon nasmeroval nekam, ptz jsem nasel kabely jako VAG-COM, HEX-CAN, atd, atd. Pri procteni co to umi, mi to prislo vsechno stejny. Dal jsem se tu docetl ze cina je tak na jedno pouziti. Takze ma dalsi otazka je jak poznam cina kabel a origo kabel. Prodejcu se ptat neminim, jelikoz ti me to sve zbozi vychvali do nebes a ja si pak nebudu stacit kupovat cigara zkrz nervy. Chci se s diagnostikou naucit pracovat i trosku vic casem, ale ze zacatku mi jde spis o cteni chyb + nejaky zakladni nastaveni.

Hlavne jsem mel dnes pujcenej kabel (nejakej VAG 908 / Dual-K & CAN < - > USB) takze v zapalu boje jsem si stahl program, drivery a pustil se do prace. Procetl par navodu jak na to, jak se pripojit a podobne. No ted k veceru uz jsem bez sily a napadu, jelikoz se mi s autem spojit proste nepodarilo :? Program spustenej konektor zastrcenej v zasuvce zarizeni pripraveno, klicek v prvni poloze, i nastartovano, ale porad hlaska at pripojim konektor k autu. Myslite, ze by jste mi nekdo mohl k tomu napsat? Budu rad za cokoli, krom vyrazu "neco" :D

jaryyyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 14.07.2015 07:06

Re: pripojeni na vag

Příspěvek od jaryyyn »

Jo jeste me tak napadlo ze by bylo asi rozumny sem dopsat co mam za premistovadlo, takze je to golf IV v kobajnu, motorove 1.6 74kW, soc edition s klimou :-D

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: pripojeni na vag

Příspěvek od majrek001 »

máš tam neorigo rádio? pokud jo tak ho vypni nebo odpoj..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: pripojeni na vag

Příspěvek od klasek »

Taky by bylo dobrý to vyzkoušet na jinym autě. Napadá mě, jestli se stim nemohli spojit v servise, zda tam neni odpojený napájení nebo přerušenej nějakej kabel na diagnostiku jako tajnej vypínač proti krádeži. Já měl na 3C falešnou zásuvku třeba.

jaryyyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 14.07.2015 07:06

Re: pripojeni na vag

Příspěvek od jaryyyn »

Neorigo, mel jsem ho vypnuty i vytazenou pojistku od radia, kdybych ho mel odpojovat tak rozdelavam pulku interieru :-D vyjizdelo mi tak jsem ho ze zadu prisrouboval :-)

jaryyyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 14.07.2015 07:06

Re: pripojeni na vag

Příspěvek od jaryyyn »

klasek: tezko rict...taky to auto mam sotva pul roku, ale kazdopadne interier jsem mel rozdelanej celej a jinou zasuvku jsem nenasel

btw kolik dratu ma jit do te zasuvky? zitra bych se mrknul :-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“