Ambiente osvětlení

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

armagedon2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.12.2012 14:21
Bydliště: Boskovice

Možnosti nastavení osvětlení prostoru pro nohy v palubním počítači

Příspěvek od armagedon2 »

Napište mi někdo kdo máte osvětlení prostoru pro nohy jaké máte možnosti nastavení v palubním počítači ohledně tohoto osvětlení. jak to přesně má fungovat. kdy se to zapíná a za jakých podmínek.
zítra jdu na domontování. tak abych věděl jak to má správně fungovat při předávání vozidla.
a co má obsahovat palubní nastavení.
děkuji.

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: možností nastavení osvětlení prostoru pro nohy v palubním počítači

Příspěvek od jar_da »

pokud to má fungovat jako u G6, tak si na palubním počítači nastavíš intenzitu osvětlení prostoru nohou, v procentech a svítí to s osvětlením interieru - tlačítek a palubky
CAXA

Uživatelský avatar
photoart
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 17.02.2013 19:03

Re: možností nastavení osvětlení prostoru pro nohy v palubním počítači

Příspěvek od photoart »

armagedon2 píše:Napište mi někdo kdo máte osvětlení prostoru pro nohy jaké máte možnosti nastavení v palubním počítači ohledně tohoto osvětlení. jak to přesně má fungovat. kdy se to zapíná a za jakých podmínek.
zítra jdu na domontování. tak abych věděl jak to má správně fungovat při předávání vozidla.
a co má obsahovat palubní nastavení.
děkuji.
dufam, ze ti to pomoze.
IMAG0869.jpg
IMAG0870.jpg
G7 1.4 TSI highline DSG ,black magic
ex. G5 1,6 slovakia sport ver.
G2 1,8 GT

highendforum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 28.04.2013 11:34
Bydliště: Ostrava

Ambiente osvětlení

Příspěvek od highendforum »

Co znamená označení "Ambiente" osvětlení? V prospektech jsem se dočetl, že je to součást vybavení Highline a uvádí se, že osvětlí prostor pro nohy pomocí LED diod (to je celkem jasné), ale dál uvádějí, že tam je osvětlení otevíraní dveří, loketní opěrky a dekoru předních dveří a palubní desky. To je osvětlení i v polstrování dveří a palubní desky? Loketní opěrka svítí asi při otevření víka?
Prosím, mohl by někdo kdo má provedení Highline napsat více? Předpokládám, že fotky asi nebudou snadno proveditelné.
VW Golf VII. Highline 2.0 TDI

komar_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 29.03.2013 15:08

Re: Ambiente osvětlení

Příspěvek od komar_ »

Tady je obrázek sice z CC, ale principelně se jedná o to samé. Zjednodušeně dostaneš navíc osvícení prostoru pro nohy a osvětlení interiéru se přizpůsobuje světelným podmínkám okolí, tzn. při jízdě vytváří takovou "luxusnější" a příjemnější atmosféru. Osvícení lišt dveří funguje stejně jako na obrázku, jedná se o takový LED proužek. Reálné fotky bude jak říkáš těžko získat, ale třeba se někomu z majitelů podařilo, každopádně jsem ale na to slyšel jen samou chválu :) Snad ti to dá alespoň představu...

Obrázek
Passat B8, TSI 2.0 162kW
exGolf VII, TSI 1.2 77kW

highendforum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 28.04.2013 11:34
Bydliště: Ostrava

Re: Ambiente osvětlení

Příspěvek od highendforum »

Díky za info., už je to jasnější. V podstatě nic moc, osvětlení pro nohy mám i teď jen ne LED a to svítí jen když jsou otevřené dveře.
VW Golf VII. Highline 2.0 TDI

Uživatelský avatar
zzzp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 29.06.2008 13:26
Bydliště: Bratislava, SK

DVERE: osvetlenie otvorených dverí

Příspěvek od zzzp »

na mojom Golfe mám vo dverách len odrazové sklíčka - skúšal niekto domontovať osvetlenie dverí?

otázka je, či je tam dáka káblová predpríprava, alebo to treba celé dorábať. ďík

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: DVERE: osvetlenie otvorených dverí

Příspěvek od bouky2 »

vzhledem k tomu, že ani verze HL to nemá, a myslim, ze se to neda ani doobjednat, tak o přípravě pochybuji :)

Uživatelský avatar
iwhy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 03.02.2014 10:08
Bydliště: KE, SK

Re: DVERE: osvetlenie otvorených dverí

Příspěvek od iwhy »

Príprava na to nie je, ale dá sa to objednať na ebay LED varianta ktorú vymeníš za odrazky a káble musíš napinovať v nejakej svorkovnici ktorá v dverách už je. Takže treba odstrojiť tapacír...neviem či to za to stojí aspoň nie počas záruky.

Tu sú nejaké fotky zo zahraničného fóra: http://www.golfmk7.com/forums/showpost. ... stcount=25" onclick="window.open(this.href);return false;

GPlusJ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.04.2011 11:58

Golf Sportsvan Highline - Ambiente osvětlení, výplně dveří

Příspěvek od GPlusJ »

Ahojte,
mám VW Sportsvan ve verzi Highline a zaráží mě, že svítící dveřní lišta je pouze v předních dveřích a že přední dveře mají měkčené plasty, zatímco zadní mají tvrdé plasty. Máte to taky tak nebo se jedná o nějakou botu ve výbavě ???

Díky za info.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf Sportsvan Highline - Ambiente osvětlení, výplně dveří

Příspěvek od sirdo »

vsetci to tak maju. to si dostal ako sluzobne, ze si si nic o tom aute nezistil pred kupou?

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Golf Sportsvan - Highline - Ambiente osvětlení, výplně dveří

Příspěvek od ladaf »

Ahoj, je to normální, stejně to má HB nebo Variant.
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

GPlusJ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.04.2011 11:58

Re: Golf Sportsvan - Highline - Ambiente osvětlení, výplně dveří

Příspěvek od GPlusJ »

To sirdo :
No, v životě by mě nenapadlo, že VW bude šetřit na takovéto věci. HL verze na prodejně nebyla. Kdejaká pitomá škodovka má měkčené plasty ve všech dveřích ...
No jsem rád, že tam jsou alespoň zadní sedadla, i když jsem to před koupí nezjišťoval. :-)

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Golf Sportsvan - Highline - Ambiente osvětlení, výplně dveří

Příspěvek od Mirco »

:laugh: :laugh: seděl jsi v poslední octavii? ta nemá dveřní výpně ani čalouněné :rofl: :rofl:

stejně má ambientní osvětlění i Touran, Passat ho v serii nema vubec :good:

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Golf Sportsvan - Highline - Ambiente osvětlení, výplně dveří

Příspěvek od bedrich666 »

Ano

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“