Výměna ložisek Syncro/4motion

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
rosma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 26.07.2009 13:56

Výměna ložisek Syncro/4motion

Příspěvek od rosma »

měnil už někdo zadni ložiska na syncru ?
co sem koukal tak to vypada ze jsou stejny jako nepredku nebo je to jinak ? jak se to meni nejlip ? sundat tehlice a prelisovat na lise nebo na aute ?

pavelll
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 17.08.2013 12:43

Re: Výměna ložisek Syncro/4motion

Příspěvek od pavelll »

všechny ložiska jsou stejné na autě nic všechno dolů bacha na abs čidla :pleasantry:

rosma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 26.07.2009 13:56

Re: Výměna ložisek Syncro/4motion

Příspěvek od rosma »

to sem slyšet nechtel :D jde mi o ty zadky tam se pak musi štelovat ale odklony ne ?

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Výměna ložisek Syncro/4motion

Příspěvek od trhac »

JJ seřídíš tam odklony i sbíhavost.Ložiska sem sice nedělal ale měnil sem tlumiče a potom dělal geošku a měřil odklony

rosma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 26.07.2009 13:56

Re: Výměna ložisek Syncro/4motion

Příspěvek od rosma »

když sem menil pruziny tam sem musel taky vyndat tlumiče , ale odkony sem nedelal protože s tim excentrem sem nehejbal tlumič s pružinou jde vyndat docela v pohde

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Výměna ložisek Syncro/4motion

Příspěvek od trhac »

Podle mě je to lepší udělat než mít zhrnutý kola.Pokud ti teda pude hýbat excentrama.

rosma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 26.07.2009 13:56

Re: Výměna ložisek Syncro/4motion

Příspěvek od rosma »

no uvidim budu to resit až na jare , ale asi to vyndam teda budu se muset poptat po nejaky geometrii kde jsou šikovny .
Jednou jsem byl na Geo frajeri nemeli ani autogen a když chtel pohnout s tyckou vepredu tak mu to neslo zavolal si kolegu dva se na to povesili chvili tam s tim hejbali a nakonec mi rekne že ja jsem čurak že chci delat geometrii když mam ohlou tyc řízení .... tak sem mu řekl vodejt by ne když na to vysíte jak dve vopice nechal sem si auto schodit dolu a jel sem do pr**le

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Výměna ložisek Syncro/4motion

Příspěvek od trhac »

Nj vono je nejlepší si to napřed všechno rozhejbat a potom vklidu seřizovat.u mě to šlo všechno uplně krásně povolit a seřídit..

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výměna ložisek Syncro/4motion

Příspěvek od xerxes »

jsem zvědavy kdo ti seřídí zadek hodně lidi to neumí dávej na to pozor at to máš fakt dobře seřízené pak ti to bude dělat 4stopy :oops:

rosma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 26.07.2009 13:56

Re: Výměna ložisek Syncro/4motion

Příspěvek od rosma »

no nakonec to asi nebudu ani delat, vepredu sem mel vytrženej silentblok v rameni a to se opiralo do kastle a to delalo ten bordel co sem myslel že jsou to ložiska

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“