Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
smrža
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.02.2008 13:11

Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od smrža »

Zdravím. Omlouvám se, jestli to tu už někde je a nebo jsem ve špatné sekci, ale zaboha nemůžu nikde najít ke stažení manuál (uživatelskou příručku) na VW passat variant 3AA (B7); r.v. 2011; 1,6TDi 77kW. Mám auto dotažené z Belgie a "vlámštinou" bohužel nevládnu. Můžete mi prosím někdo pomoct a hodit třeba odkaz ke stažení? Vím že se to dá u dielera VW koupit, ale dát za to 1000,- Kč se mi fakt moc nechce :-) Díky
Naposledy upravil(a) smrža dne 17.12.2015 09:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od Pisa »

Mrkni tady, snad to bude dobré ;) http://www.volkswagenclub.net/manuals.p ... =Filtrovat" onclick="window.open(this.href);return false;
Jinak si myslím, že jsem to v googlu našel rychleji, než-li si napsal ten dotaz :D

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od KJirka »

buď v klidu, on se na to stejně zase brzo někdo bude ptát. To je přeci mnohem jednodušší, než se snažit něco hledat. On to najde někdo jinej. A ještě ti řeknou, že od toho to fórum přeci je.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

smrža
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.02.2008 13:11

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od smrža »

KJirka píše:buď v klidu, on se na to stejně zase brzo někdo bude ptát. To je přeci mnohem jednodušší, než se snažit něco hledat. On to najde někdo jinej. A ještě ti řeknou, že od toho to fórum přeci je.
Hned v úvodu jsem se snad slušně omluvil jestli se opakuji nebo jsem ve špatné sekci, tak nevím proč máš proboha tu potřebu se ozývat a proč si tyhle rádoby chytré kecy neodpustíš. Přehlednost těchhle stránek je při vší úctě fakt prachmizerná a člověk tu stráví věčnost než se k něčemu prokouše. A proto nechápu proč máš takový problém, když se na "fóru" někdo na něco slušně zeptá a čeká, zdali mu někdo ochotný a znalý věci poradí. Ten uživatelský manuál se mi na netu nedaří nikde najít, proto se na to ptám tady. :negative:

Za neskutečně praktickou radu děkuji i tobě "Pisa". Na stránkách z tvého odkazu, který jsi dokázal tak úžasně rychle vygooglit jsem samozřejmě hledal taky a ještě před tím, než jsem svůj dotaz vložil sem do "fóra". Kdyby sis to stáhl a otevřel, zjistil bys že to je jen na starší verze passatu ( B6 do roku výroby 2010 ). Ale to byl jen takovej rejpanec na revanš, jinak samozřejmě díky za snahu poradit a ochotu :wink:

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od ppfox »

tady možná v ruštině (nestahoval jsem = nevím) http://turbobit.net/j91e10ucrpmq.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

smrža
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.02.2008 13:11

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od smrža »

ppfox píše:tady možná v ruštině (nestahoval jsem = nevím) http://turbobit.net/j91e10ucrpmq.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dík, ale potřeboval bych to samozřejmě v češtině, s azbukou si bohužel netykám :wink:

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od Pisa »

Hehe, rejpanec na revanš, to se mě líbí :D

Nestahoval jsem to, nepotřebuji to, tak jsem na to nekoukal, jinak B6 a B7 je to samé aute, akorát B7 je facelift, takže by to mělo být prakticky to samé.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od KJirka »

tvůj problém tudíž asi není v tom, že to neumíš najít, ale že nevíš, v čem jezdíš. Určitě nebudu stahovat 60 MB, abych se podíval dovnitř. Myslím, že k tomu úplně stačí přečíst si název: VW Volkswagen Passat B6/B7 Rok výroby 2005 - 2014 !!! Takže to tam asi nejspíš někde schovaný bude, ne ? Možná to maj jen trochu zpřeházený.
A mimochodem, když už se tak pěkně rozčiluješ. Zdaleka nejsi první, kdo se tu v poslední době na ten manuál ptal a zdaleka to není poprve, co sem ten odkaz někdo dával. Jenomže, abys tohle na těch "nepřehledných" stránkách našel, musel bys použít takovou šikovnou ikonu HLEDAT na horní liště. Možná bys pak zjistil, že to zase až tak nepřehledný neni.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

smrža
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.02.2008 13:11

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od smrža »

KJirka píše:tvůj problém tudíž asi není v tom, že to neumíš najít, ale že nevíš, v čem jezdíš. Určitě nebudu stahovat 60 MB, abych se podíval dovnitř. Myslím, že k tomu úplně stačí přečíst si název: VW Volkswagen Passat B6/B7 Rok výroby 2005 - 2014 !!! Takže to tam asi nejspíš někde schovaný bude, ne ? Možná to maj jen trochu zpřeházený.
A mimochodem, když už se tak pěkně rozčiluješ. Zdaleka nejsi první, kdo se tu v poslední době na ten manuál ptal a zdaleka to není poprve, co sem ten odkaz někdo dával. Jenomže, abys tohle na těch "nepřehledných" stránkách našel, musel bys použít takovou šikovnou ikonu HLEDAT na horní liště. Možná bys pak zjistil, že to zase až tak nepřehledný neni.
Fakt mě ty blbe udivuje, že máš stále tu nutkavou potřebu tu pořád prudit a k něčemu se vyjadřovat, i když se tě nikdo na nic neptal a nikoho tu nezajímáš. Slušně jsem požádal někoho ochotného a znalého věci o odkaz na český manuál k passatu B7, který se mi bohužel nedaří nikde na netu najít. Nic víc, nic míň. Tak proč máš potřebu tu stále mlít hovna? Buď drž hubu a vůbec se neozývej nebo sem ten odkaz hoď když seš tak chytrej. Mimochodem ty přemoudřelej hňupe, když píšu že mám passata B7 z roku 2011 v motorizaci 1,6 TDi a sháním k němu manuál, tak asi fakt nepotřebuji manuál ke starý B6 a kecy o faceliftu si odpusť. Všem kromě tebe "KJirko" se omlouvám, že jsem teď už trochu ulít a byl poněkud vulgárnější. Jak jsem starej, tak mě ale hovada jako jsi ty prostě nepřestávají vytáčet.

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od Qido »

Ano, omluv se a zalez chlapečku.
A označovat KJirku za hovna, hovada a bůhví co ještě tak to opravdu přeháníš.

A kdybys nebyl totální blb, bohatě by Ti manuál k B6 stačil. Nehledě na to, že alespoň elementárně auta-znalý člověk žádný manuál nepotřebuje.
Ale chápu, ideálně bys potřeboval leporelo...

smrža
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.02.2008 13:11

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od smrža »

Qido píše:Ano, omluv se a zalez chlapečku.
A označovat KJirku za hovna, hovada a bůhví co ještě tak to opravdu přeháníš.

A kdybys nebyl totální blb, bohatě by Ti manuál k B6 stačil. Nehledě na to, že alespoň elementárně auta-znalý člověk žádný manuál nepotřebuje.
Ale chápu, ideálně bys potřeboval leporelo...
Super, další debílek na kterého jsem tu čekal. Tak jo, užívej si to jakej jsi v anonymitě internetu frajer, žij v iluzi jakej jsi borec a jak jsi mi to nandal a nazývej mě dál třeba chlapečkem :laugh: Psát tu, že v reálu by si to sráč jako jsi ty nedovolil asi není potřeba :-)

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Uživatelský manuál na passat B7 (2011)

Příspěvek od Qido »

:-D Zalez už prosím Tě! Ty mi za to nestojíš!

A s reál na nás nechoď! My totiž jedeme na rýlu! ;-)

wambi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.07.2015 12:02

Příspěvek od wambi »

Tak pánové je celkem pár věci které jsou jiné mezi b6 a b7 třeba pojistky jsou úplně rozdílné

Odesláno z mého Lenovo B6000-H pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re:

Příspěvek od Jirka. »

wambi píše:Tak pánové je celkem pár věci které jsou jiné mezi b6 a b7 třeba pojistky jsou úplně rozdílné

Odesláno z mého Lenovo B6000-H pomocí Tapatalk
Tak pojistky jsou rozdílné i mezi jednotlivými modelovými roky u B6. Nevim, ale pokud stojí CZ manuál ve vw 1000kč tak bych ho koupil a neřešil píčoviny.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

smrža
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.02.2008 13:11

Re: Re:

Příspěvek od smrža »

Tak origo tištěný manuál stojí u autorizovaného dealera VW asi 1300,- Kč. Nešlo mi ani tak o peníze jako spíš o fakt, že manuál dorazí do cca. 2-3 týdnů od objednání a já mám pašíka jako vánoční dárek pro manželku. To znamená, že má kalkulace toho, že předám ženě klíčky a vyhnu se veškeré instruktáži s odůvodněním : "od toho máš brožůru" asi neklapne :pleasantry:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“