Prosim o pomoc

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
amigos12345
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 14.12.2015 19:46

Prosim o pomoc

Příspěvek od amigos12345 »

VW Passat kombi 2.0 TDI 103kW 2011 problem je ze pracuji v Nemecku a servisy jsou tu predrazene .VAG mi ukazal toto-01- Motorelektronik 03L906018BF 7852 R4 2,0 l EDC 03L 907309N H24 .Dik za kazdou odpoved.Martin

Uživatelský avatar
bBIKEr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 29.08.2015 22:32

Re: Prosim o pomoc

Příspěvek od bBIKEr »

A co ti to dela? auto ti nejak blbne nebo sviti konrolka?

amigos12345
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 14.12.2015 19:46

Re: Prosim o pomoc

Příspěvek od amigos12345 »

bBIKEr píše:A co ti to dela? auto ti nejak blbne nebo sviti konrolka?
Neblbne jen kontrolka sviti nonstop,ale mel jsem pred tim , nebo jeste mam nekde blbej kontak s prednim dennim svetlem, jestli to nema nejakou souvislost,stacilo poklepat na svetlo a hlaseni o zarovce bylo pryc, tak nevim.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosim o pomoc

Příspěvek od KJirka »

v Německu jsou předražený servisy jo ? Já bych řek, že cena je v ředě věcí srovnatelná, ovšem kvalita poskytovaných služeb výrazně vyšší.
Naopak, kdo má možnost, jezdí raději do Německa, než si to nechat prasit od expertů u nás.
A drobnou lapálii na pár minut, s nějakým el. kontaktem v tom německým servisu udělají kolikrát i zdarma a v tom tuzemským nevědí, co si za to říct. Takže s tím, co píšeš, nemůžu souhlasit. Nevím, jestli máš nějakou konkrétní zkušenost, ale protože bydlím blízko hranic, znám dost lidí, co tam na servis jezdí a všichni říkají něco úplně jinýho.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

DeKemadec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 07.08.2015 17:14

Prosim o pomoc

Příspěvek od DeKemadec »

Presne jak pise KJirka. Stezovat si na cenu servisu v Nemecku muze snad jen nekdo kdo nikdy nebyl v ceskem autorizaku.

kut
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 12.08.2008 12:32
Bydliště: Zlínsko,tel 724958027
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o pomoc

Příspěvek od kut »

Jen takovy dodatek)Byl jsem pred loni v Chorvatsku,auto zacalo blbnout,zajeli jsme do servisu autorizovanyho.Dil vymenil jeden manik,dolil nam kapalinu do odstrikovacu a nic nechtel.Pry je na to svolavacka.Letos ta sama chyba ale uz v CR.Ale u nas to stalo 1600) jde o tourana

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“