Nouzový kliček

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
c4f
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.10.2015 16:26

Nouzový kliček

Příspěvek od c4f »

Ahoj,
dostal jsem se do zajímavé situace přišel jsem na parkoviště a nejspíš došlo k vybití baterie když začalo mrznout. To samo o sobě by bylo ještě v pohodě chtěl jsem použít nouzový ( plastová planžeta ) , odklopil jsem krytku a vložil klíček a bohužel k odemčení nedošlo. Dokonce se stalo, že se celý zámek po lehkém přitlačení celý protočí.

Chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenost s tím, jak se dostat do auta nebo popřípadě jak se dostat k baterce aby mohlo dojít k nabití ?

PS: Nechce se mi moc rozbíjet okénko :)

Děkuji za jakoukoli radu :)

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Nouzový kliček

Příspěvek od Jirka. »

Hever, zvedni předek, sundej plast, + od nabíječky cvakni na + u altíku, kostru kamkoliv na autě, pak normálně odemkneš dálkou
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

orgojchorchoj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 23.02.2015 15:27

Re: Nouzový kliček

Příspěvek od orgojchorchoj »

c4f píše:Ahoj,
dostal jsem se do zajímavé situace přišel jsem na parkoviště a nejspíš došlo k vybití baterie když začalo mrznout. To samo o sobě by bylo ještě v pohodě chtěl jsem použít nouzový ( plastová planžeta ) , odklopil jsem krytku a vložil klíček a bohužel k odemčení nedošlo. Dokonce se stalo, že se celý zámek po lehkém přitlačení celý protočí.

Chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenost s tím, jak se dostat do auta nebo popřípadě jak se dostat k baterce aby mohlo dojít k nabití ?

PS: Nechce se mi moc rozbíjet okénko :)

Děkuji za jakoukoli radu :)
Taky jsem s tim mel problem kdyz se me auto zamklo nastartovany a ja stal vedle nej nastesti pred barakem tak jsem vzal druhy klic ale centralem to neslo kdyz to bezelo takze sem to taky oteviral nouzovym klicem hodinu se me to protacelo a pak jsem ho drobet povytahl a hned to slo. Nestrkej ho tam celej tak cca do 3/4 a pujde to

c4f
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.10.2015 16:26

Re: Nouzový kliček

Příspěvek od c4f »

orgojchorchoj píše:
c4f píše:Ahoj,
dostal jsem se do zajímavé situace přišel jsem na parkoviště a nejspíš došlo k vybití baterie když začalo mrznout. To samo o sobě by bylo ještě v pohodě chtěl jsem použít nouzový ( plastová planžeta ) , odklopil jsem krytku a vložil klíček a bohužel k odemčení nedošlo. Dokonce se stalo, že se celý zámek po lehkém přitlačení celý protočí.

Chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenost s tím, jak se dostat do auta nebo popřípadě jak se dostat k baterce aby mohlo dojít k nabití ?

PS: Nechce se mi moc rozbíjet okénko :)

Děkuji za jakoukoli radu :)
Taky jsem s tim mel problem kdyz se me auto zamklo nastartovany a ja stal vedle nej nastesti pred barakem tak jsem vzal druhy klic ale centralem to neslo kdyz to bezelo takze sem to taky oteviral nouzovym klicem hodinu se me to protacelo a pak jsem ho drobet povytahl a hned to slo. Nestrkej ho tam celej tak cca do 3/4 a pujde to
Ahoj,
díky za info. Opravdu když se klíček nevloží celý tak jdou dveře krásně otevřít.

Děkuji za pomoc.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“