Problem se startovanim nulovani budiku jako kdyby neco neseplo a az napodruhe

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Bazi 1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.08.2015 13:50

Problem se startovanim nulovani budiku jako kdyby neco neseplo a az napodruhe

Příspěvek od Bazi 1 »

Dobry den chlapi jsem tu novy mam touarega 5.0 v 10 tdi 05 rok az do ted vse chodilo 1A A TED POSLEDNÍ DOBOU SE MI STAVA ZE CHCI NASTARTOVAT DAM KLIC DO SPINACKY OTOCIM NA KONTROLKY SNULUJOU SE BUDIKY ZACHRCI TO JAK KDYZ MAS BATERKU HIN je nova mimo jine obcas zacne houkat alarm a nenecha me to startovat otocim klic do leva vytahnu ho znovu zastrcim pak se odemkne volant otocim na plno do prava normalne nastartuju hned nahlasi mi ze nastaveni vysky je chybne normalne se prenastavi tak jak to ma byt jako kdyby tam nebyl staly proud nebo ho neco vypnulo nebo kontakt poradte nekdo co stim docela me to stve pripadam si obcas jak kdyz si kradu vlastni auto Diky za pomoc :negative:

samot6000
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.11.2013 14:48

Re: Problem se startovanim nulovani budiku jako kdyby neco neseplo a az napodruhe

Příspěvek od samot6000 »

Měl jsem ten samý problém... mrkni na tenhle odkaz : http://www.renntech.org/forums/topic/37 ... -1-hour-o/" onclick="window.open(this.href);return false; je to sice anglicky ale je tam popsána oprava jednotky kessy tedy jednotka autorizace startu. Tohle je konkrétně případ když máš bezklíčový přístup (kessy)...

Tahle jednotka má spálené součástky a proto "neusne" při zamčení auta a vybíjí baterii,tedy jednu z baterii která potom ve vybitém stavu nezvládne nastartovat a proto auto přepne na start z druhé baterie... přitom se ti vynulujou budíky a někdy kvůli slabé baterce začne houkat alarm... nejlepší metoda jak to zjistit je že si mezi některý z pólů baterky připojíš ampermetr,ten dáš za sklo auta a auto zamkneš...pokud po nějaké době (cca 1-2h) ukazuje více něž 0,03-0,04 A tak ti něco vybíjí baterku... a většinou to bývá jednotka kessy která je pod volantem. Stačí ji pak proměřit nebo odpojit a hned uvidíš jestli ti klesnul odběr z baterky na normální uroveň...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“