B7 a rcd510 delphi china

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ra.br
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 07.07.2014 19:31

B7 a rcd510 delphi china

Příspěvek od ra.br »

Ahoj, předem se omlouvám jestli to tu už nekde je. Chtěl bych vyměněnit na B7 radio rcd310 za čínské rcd510 s verzí pro parkovací kameru. O absenci rds jsem se dočetl, chtěl bych ale vědět, zda bude zobrazovat OPS(parkovací senzory) a klimatronik, půjde přehrát do češtiny? Dále jsem se něco dočetl o nefunkčních zadních reproduktorech a vybíjení baterie, ale bylo to v kontextu se staršími B6 tak nevím? bude se to dát nakodovat s ovladanim na budicich? popřípadě proč to nekupovat, . o BT ani hf neuvažuji. časem bych chtěl jen dodělat zadní kameru. vyšší cena za evropskou verzi je pro mě nezajímavá, bych si nechal současné rcd 310. díky
Naposledy upravil(a) ra.br dne 16.12.2015 11:00, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: B7 a rcd510 delphi china

Příspěvek od Ergo »

- OPS, klimatronik bude zobrazovat
- vybíjení baterie se tě netýká
- čeština pravděpodobně asi nepůjde
- na maxidotu bude taky možnost ovládat

ra.br
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 07.07.2014 19:31

Re: B7 a rcd510 delphi china

Příspěvek od ra.br »

díky

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“