Nefunkcni ventilator topeni

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Filhaus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 02.10.2012 13:06
Bydliště: jičin

Nefunkcni ventilator topeni

Příspěvek od Filhaus »

Zdravim prestal mi v aute jit ventilator ma topeni je to na passatu 3c r.v 2006 climatronic ma nekdo zkusenosti na zadnou polugu nefouka tim padnem auto vubec netopi .....čim zacit a je mozna vymena za dily z passatu b7 r.v 2011?

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Nefunkcni ventilator topeni

Příspěvek od Jirka. »

ventilátor mám za 1000kč, otázka je proč ten tvůj odešel, jestli stářím, nebo velkou vodou protože máš ucpané odtoky pod stěračema...
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Filhaus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 02.10.2012 13:06
Bydliště: jičin

Re: Nefunkcni ventilator topeni

Příspěvek od Filhaus »

Aha tak asi ty odtoky protoze u spolujezdce na zemi jsem mel vodu a nevis jestli je stejnej z passatu 2010 ? Mam tu z nej topeni cele tak bez to zacnu tahat mam shanet jine

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Nefunkcni ventilator topeni

Příspěvek od Jirka. »

Pokud je to oboje klimatronik tak ano. Na manuální klimu je jiný.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
bBIKEr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 29.08.2015 22:32

Re: Nefunkcni ventilator topeni

Příspěvek od bBIKEr »

Koukal jsem ze mam ty odtoky podbsteracema taky plny listi,kdyz se tam chci dostat staci sundat sterace a vyndat ty plisky cco drzi ten plast v motorovym prostoru?

orydl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.09.2014 22:55

Re: Nefunkcni ventilator topeni

Příspěvek od orydl »

Ahoj, mam CC 2010 s klimatronikem a ventilator resim uz pres pul roku. V lete mi ho vymenili za novy, po tydnu fungovani zas prestal foukat, tak vymenili ridici jednotku ventilatoru, po tydnu zase nic, pak se to rozbehlo, asle ted v prosinci to zase presalo foukat. V servisu mi rekli, ze je vsechno v poradku a nevedi, co s tim je. Muze mi s tim nekdo poradit? Taky, jestli nahohou nema nekdo servisni manual, to bych moc ocenil...

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Nefunkcni ventilator topeni

Příspěvek od Jirka. »

Co chceš radit? Vždyt to máš napsané o pár řádků výš, teče ti do něj voda a vždycky ho to odrovná. Za 1500 kč ti namontuji jiný funkční ventilátor+vyčistím odtoky aby ti ho to zase nevytopilo.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“