osvětlení interiéru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

hindour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 06.08.2010 11:04

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od hindour »

Že se ti zlomí plastový držáky u okna moc neovlivníš i když to děláš s citem. Únava materiálu je neodvratná u některých částí vozu.
Zámek od plechovýho tapecu jde vycvaknou opatrně, ovšem se to dělá blbě, já to odvrtal a dvěma šrouby přidělal zpátky a nic tomu není. Na funkci to nemá vliv.
Tmel používám podobný, dobrý.
S neporušeným těsněním mi stejně do auta tekla voda.
M.Casper chtěl poradit a já jsem mu napsal mé zkušenosti. Každý máme jinou zkušenost, tak že mi tady prosím tě neříkej kazisvět.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od Goauld »

Já mám špatny zkušenosti se vším co ke mě přijde, dycky je tam všechno domrdany jak do toho někdo lezl a ničil co mohl. Jak slyším odvrtávání na místech o kterých vím, že se tam nic neodvrtává, tak si pak živě vybavuju co z toho pak vznikne za hrůzu. Hlavně zámek se od toho plechu oddělává až je plech venku a to pak stačí ty nýtky vyrazit z druhé strany. Případně se zámek respektive plast na kterym drží, nemusí oddělávat vůbec, de rozdělat aji tak, akorát je to pracnější, ale de to.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od majrek001 »

souhlasím, s Goauldem jak se v tom už někdo hrabal tak je všechno ulámaný, utrhaný tesnění (pak tam naperou tunu silikonu a podobně to pak ten plech oddělávám hodinu, aby to přežil), držáky zámků co jsou na stahovačce utrhaný a na předních tapecech ty šroubky od palubku utrhaný.. to ani nevytahuji ty úžasný rychlo spojky co se zařezávají to kabelu

a po těch lidech něco dělat to je za trest.. a úplně nejlepší je když do tisícihranu M8 naperou torx a protočí ho
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od delong »

Presne tak ako píše Goauld a majrek001 . Súhlasím s nimy . Robiť po takých to expertoch je radosť . Mal som tiež zopár dverí v rukách . Všetko ide krásne urobiť len treba vedieť ako . No pravda je aj taká že plasty sa po rokoch samy poodtŕhajú . Tiež im prispeje jazda po tých naších kvalitných cestách :lol: . Ale vymyslieť náhradné riešenie ako to opraviť to chce kumšt :wink: .
Dať tam originálny diel je najjednoduchšie riešenie ale sám som bol svedkom že ani originálny diel nebol šťastlivo navrhnutý . Preto som vymyslel iný spôsob ako to opraviť . Len na to treba čas a premýšlať. Žiaľ dnes toho času je málo . Pre niekoho je to zas aj o peniazoch :wink: .

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od Goauld »

Nejlepší sou ti, co si koupí starou A6 V8 Tdi quatro s odemykáním na otisk prstu a všema extra vymoženostma a pak se hrozně diví, že auto je stálo jenom 150 tisíc, ale že do oprav už dali 50 a furt tomu něco je. Marně jim můžu vysvětlovat, že to auto stálo 2.5 milionu a že díly na to sou prostě extra drahy, i když je roky stary. Pak jenom slyším "a nešlo by to nějak". NE nešlo, seš vůl koupil sis vrak za málo peněz, tak buď ho chceš spravit, nebo se ho zbav :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Čibi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 14.07.2014 14:15

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od Čibi »

takže jestli to dobře chápu, když mi nesvítí stropní světlo po otevření LZ dveří a auto se mi po odemknutí zamyká po 30s, je to tím spínačem? Jedná se o Boru.

hindour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 06.08.2010 11:04

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od hindour »

v tech dverich mas v haji miktospinac.

Čibi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 14.07.2014 14:15

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od Čibi »

to se tedy musí vyndat ven zámek?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od majrek001 »

ano
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Čibi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 14.07.2014 14:15

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od Čibi »

Díky. Nepotěšilo mne to :-)

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: osvětlení interiéru

Příspěvek od Goauld »

De to aji jinak, stačí aby se stal zázrak. V ostatních případech se bohužel musí rozebrat dveře a vyndat zámek. :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“