Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od hkr »

To je ta druhovyroba...
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od teekey »

je to stare auto s urcite slusnym najezdem a pokud jezdi spis mesto, tak to je normalni. Nevim jestli mam puvodni DPF, ale ta regenerace je u me +/- stejne cca 200-300km. Co me osobne vzdycky dokaze vytocit, kdyz jedu dalnici cca 250km a po vjezdu do prvni vesnice se spusti nucena regenerace Obrázek Kdyz se hodne postesti s kombinaci dlouhe/kratke trasy tak vetsinou vydrzi cca 700km.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Guzmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 27.05.2014 19:29
Bydliště: poblíž Prahy

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od Guzmen »

Ta kontrolka se rozhodně nemá rozsvěcet každých 300 km ! Ten kouř může být. Viděl jsem to i u CR druhé generace. Tankováním Vervy nic nespasíš !
Pásovec Variant 1,6 tdi CAYC Bluemotion

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od teekey »

tak to o kontrolce jsem prehlidl, me se spousti regenerace, ale zadna kontrolka mi nesviti - tak muj predchozi post s nadhledem :-)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od hkr »

Mno s tím kouřem dost silně pochybuju, jsou tu kluci s nájezdem ke 3tkm s původním DPF a ve výfuku nemaj ani sazi, při regeneraci to saze nesmí vypouštět!
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

moty
Člen klubu
Příspěvky: 39
Registrován: 01.06.2014 12:04

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od moty »

Teekey,tak mi popiš jak řešíš když přijedeš do města po 250km a zjistíš že regeneruješ.Musíš zastavit na semafor nebo před přechodem otáčky máš zvýšené kolem 1000,hm?
Passat Variant 2.0TDI, 125kw, 2007

moty
Člen klubu
Příspěvky: 39
Registrován: 01.06.2014 12:04

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od moty »

Když jsem jel ted třeba po dálnici a těch 300km mi vyšlo na dálnici tak to regenerovalo bez signálky a ta se mi pak rozsvítila až skoro u domu po necelejch 600km.Zas tak často se na dálnici nedostanu je to spíš jednou za čas,většinou jezdím po okreskách.
Passat Variant 2.0TDI, 125kw, 2007

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od hkr »

Jak bys to chtěl řešit :D Zastavíš... To je otázka.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

moty
Člen klubu
Příspěvky: 39
Registrován: 01.06.2014 12:04

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od moty »

Skvělá reakce :good:

Jasně zastavíš a uděláš to takhle několikrát za sebou a regenerace se pak nedokončí a pak musí nastat asi to že řídící jednotka ti rozsvítí signálku a musíš to chceš nechceš projet jinak to spadne do nouze.
Passat Variant 2.0TDI, 125kw, 2007

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od TomB »

teekey píše:je to stare auto s urcite slusnym najezdem a pokud jezdi spis mesto, tak to je normalni. Nevim jestli mam puvodni DPF, ale ta regenerace je u me +/- stejne cca 200-300km. Co me osobne vzdycky dokaze vytocit, kdyz jedu dalnici cca 250km a po vjezdu do prvni vesnice se spusti nucena regenerace Obrázek Kdyz se hodne postesti s kombinaci dlouhe/kratke trasy tak vetsinou vydrzi cca 700km.
Jestli ti regenerace probíhá každých 200-300 km, tak máš na 99% původní DPF. Mám stejný motor jako ty, 8V PD (BMP), taky mi to kdysi regenerovalo po cca 500 km a už to byl opruz. Spotřeba nahoru a výkon nikde. Filtr byl docela fest ucpaný popelem (nespalitelným). Do PDčka prostě filtr nepatří, protože to nefunguje. Navíc to auto docela nesnesitelně smrdělo, protože mělo vypálený katalyzátor, který je v této verzi poddimenzovaný a je součástí DPF. Soudruzi v NDR šlápli ve svých pokusech vedle. :gey:
U CR motorů je to jiná, 1,6 CR v OII, najeto >200 tkm, čistý výfuk, regenerace probíhá pouze za jízdy, nucená nikdy a v podstatě jí nelze poznat. 2,0 TDI CR 2008 v A4, najeto 360 tkm, původní DPF, bez problémů taky. :good: Ale je fakt že všechny tyhle auta jezdí dlouhé štreky a po městě se moc necourají.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od teekey »

moty píše:Teekey,tak mi popiš jak řešíš když přijedeš do města po 250km a zjistíš že regeneruješ.Musíš zastavit na semafor nebo před přechodem otáčky máš zvýšené kolem 1000,hm?
kontrolku souvisejici s regeneraci DPF nebo ucpanim jsem za 5 let svitit nevidel. To ze DPF regeneruje poznam:
- aktivní regenerace se spouští nejčastěji při jízdě ve městě v rozmezí rychlostí 30 – 80km/h
- hlučný chod motoru, vlivem změny vstřikování paliva pro dosažení vyšších teplot splodin
- v případě DSG převodovky, dochází k systematickému podřazování tak, aby bylo dosaženo neustále přibližně 2000ot/min
- v případě DSG převodovky, horší odezva na plynový pedál
- u starších vozů při zastavení nebo zpomalení dochází k prolínání spalin do kabiny (je cítit kouř)
Jak slapnes na brzdu tak se regenerace prerusi, spusti se zase pri dalsi jizde (s nejakou prodlevou).
Jako ze kdyz se mi spusti regenerace napr. pri prijezdu k domu, ze bych si udelal okrozni jizdu, aby se DPF vypalil? To asi ne :-)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od teekey »

TomB píše:...to auto docela nesnesitelně smrdělo...
to zni povedome, pri regeneraci je hrozny smrad :mrgreen:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

matsu37
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 31.05.2012 21:30

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od matsu37 »

To tekkey: pridam tiež svoje poznatky. Mám motor BMP ako Tekkey, mám naleitané 293000 km, mám pôvodný DPF filter, trochu sa tejto problematike venujem, mám popolček na VAG 89, čo je už dávno za papierovým zenitom filtra. Mám vlastnú diagnostiku sledujem čo sa s filtrom deje, ale môj poznatok je, že RJ motora je nastavená na spustenie normálnej regenerácie na 330 km bez ohľadu na zanesenie filtra v kanály 75/3. Mám to odsledované. Normálna regenerácia sa pri tomto motore spúšťa pri zaplnení cca 45 percent. Pri nájazde 330 km som mal zaplnenie ledva 12 percent a regenerácia sa spustila automaticky. To znamená že v mojom prípade to funguje práve takto buď nabehnú percentá a spustí sa sama, alebo nabehne najrov km a spúšta bez ohľadu na naplnenie. Mám to odskúšané počas púiatich rokov čo mám toto auto. Čo vy nato?. Pozn. Kontrolka filtra mi ešte nezasvietila ani raz.

moty
Člen klubu
Příspěvky: 39
Registrován: 01.06.2014 12:04

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od moty »

Tak mne napadá více možností proč to tak dělá jen mne s tou signálkou,
jestli náhodou není něco špatně nastavené v ř.j. nevíte někdo zda se to dá zkontrolovat přes diagnostiku,myslím to procento zanesení pri kterém se má rozsvítit?
pak to může bejt tou druhovýrobou
nebo stým blbě jezdím :fool:
Passat Variant 2.0TDI, 125kw, 2007

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s DPF, čím dál častější regenerace... PROSÍM O RADU

Příspěvek od TomB »

moty píše:Tak mne napadá více možností proč to tak dělá jen mne s tou signálkou,
jestli náhodou není něco špatně nastavené v ř.j. nevíte někdo zda se to dá zkontrolovat přes diagnostiku,myslím to procento zanesení pri kterém se má rozsvítit?
pak to může bejt tou druhovýrobou
nebo stým blbě jezdím :fool:
Podle popisu máš 125 kW, to je Siemens PPD, a jiná řídící jednotka, než máme my v 8V Bosch PD. Takže tam ta kontrolka může svítit jinak. Mě se nerozsvítila nikdy, i když byl filtr skoro KO. Stále se tvářil, že je vyčištěný, prázdný, jen s nějakým množstvím zbytkového popela.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“