páté dveře - elektrický problém

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Petr81
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 08.10.2007 09:40

páté dveře - elektrický problém

Příspěvek od Petr81 »

Ahoj všem,

mám Passata B7 Variant s elektrickým kufrem. Když za jízdy rozsvítím kterékoliv vnitřní světlo začne mi blikat na maxidotu, že je otevřený kufr. Když zůstane vnitřní lampička po zamknutí auta rozsvícená bliká jak splašená a na maxidotu opět bliká, že je otevřený kufr. Zvenku, ale otevřít nejde, je zamčený jako celé auto. Teď navíc zůstává stále svítit třetí brzdové světlo /nikoliv naplno jak při brždění/. Jakmile kufr jen trochu pootevřu světlo zhasne, po zavření se opět rozsvítí.

Zjevně problém někde v elektrice. NEsetkal jste se s tím někdo? Nevíte kde hledat problém? Díky za každou radu

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: páté dveře - elektrický problém

Příspěvek od Qido »

Přesně toto nebo velmi podobný problém řešil kolega, klubák. Také B7 s bouchacím kufrem, svítilo 3. brzdové světlo atd.

Problém byl, že zateklo do kabelového svazku někde u zadních dveří. Podrobněji popíše případně sám. :wink:

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: páté dveře - elektrický problém

Příspěvek od Prochy01 »

Ja ten klubak sice nejsem, ale vim od nej, ze to je od hadicky ostrikovace, krera vytopila el svazek jak pise Qido. Pry celkem časté u B7. Oprava je vymena svazku a sichr hadicky ;-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

ttiitt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 07.03.2013 08:29

Re: páté dveře - elektrický problém

Příspěvek od ttiitt »

Ahoj všem!
Stejný problém, Passat B7. Minulý týden mi opravili hadičku na ostřikovani páté dveře, pak jsem si všiml svítící centrální brzdové světlo. Auto jsem odvezl znovu do servisu a před chvílí mi volali. Musí se vyměnit shnilý kabelový svazek.(Pravděpodobně tam zatékala voda na ostřikovani).
A za 7000 Kč s prací!!!
(autorizovaný partner VW)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: páté dveře - elektrický problém

Příspěvek od KJirka »

tak proč to dáváš do autorizáku, když ti to přijde moc ? Ty svazky praskají běžně a nemusí to udělat zrovna voda.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: páté dveře - elektrický problém

Příspěvek od Nwkt »

Jenže u B7 teče voda z ostřiku přímo do konektoru a celý to vyhnije. Pokud má ještě kameru s jednotkou tak to odsere i ta

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“