Car-Net

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Car-Net

Příspěvek od CoolXman »

Poradíte mi někdo jak importovat v autě na navigaci Moje zvláštní cíle, který jsem si vytvořil na webu v mým účtu Car-Net a odeslal do auta? Nemůžu to nikde vyvolat nebo stáhnout, nepřišel jsem na to.
Dále, funguje někomu Zpráva o stavu vozidla? Mě pořád píše, že služba není k dispozici.
Naposledy upravil(a) CoolXman dne 08.06.2016 18:23, celkem upraveno 1 x.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Car-Net

Příspěvek od bedrich666 »

Mne to teda u Golfa taky nejde :D

Obrázek

Tady je zajimavy video Passata s Discover Pro

https://www.youtube.com/watch?v=F3LSY71fPpg" onclick="window.open(this.href);return false;

V case 15:30 se tam mluvi o web rozhrani Car-netu a tvrdi, ze "zprava o stavu vozidla neni k dispozici", ale kdyz by auto bylo online, tak by se tam clovek mohl neco dozvedet. Ja to zkousel a i kdyz auto bylo "online", tak to neslo :D Mam pocit, ze jsem nekde cetl, ze tohle funguje jenom u E-Golfu a jinejch elektro potvor :D

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Car-Net

Příspěvek od bedrich666 »

Tak uz ta "Zprava o stavu vozidla" funguje. Staci pres stranky "vznest pozadavek", clovek dostane odpoved, ze jak bude auto pripojeny k internetu, tak zpravu posle :D No a pak to ukaze kolik to ma najeto a za jak dlouho se ma jet do servisu :D Zpravu si lze taky stahnout ve formatu PDF :D

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od CoolXman »

Už někdo obnovoval službu car-net? Mě vypršela roční licence. Momentálně mi nejde se ani přihlásit přes stránky na účet car-net.
Uvažuju o prodloužení, ty dopravní služby jsou velmi dobrá věc, hodně často používám a informace jsou aktuální a dostatečně přesný.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Car-Net

Příspěvek od DodoGT »

Ja to tiez casto vyuzivam a hlavne to dopravne hlasenie no ja som si to dal na 3 roky tak ze este mam cas
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od CoolXman »

ach jo, je vypadek sluzby na webu, nemuzu se uz druhy den prihlasit a nezjistim tedy jaky jsou aktualni podminky pro prodlouzeni licenci, jde se nekomu prihlasit na ucet car-net?
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Car-Net

Příspěvek od bedrich666 »

Mne se prihlasit nejde, pise to "vyvolani dat selhalo" :158:

Ale dopravni info ma o hodne lepsi Waze :D

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od CoolXman »

to je ono, to mi pise taky, dostal jsem informaci, ze maji vypadek a z dalsiho zdroje, ze oprava muze trvat tyden ..... to mam smulu, zrovna, kdy bych potreboval se rychle rozhodnout o aktualizaci
no nevim, zatim mi pouzivani waze prijde nekomfortni, tady je to na navi i na budikach, s mluvenim, online, s vypoctenim casu zpozdeni a navrzeni objizdek, ktery jsou funkcni ... a nemusim se hrabat v telefonu, to nesnasim, ani nechci zadnej drzak, kterej mi bude kazit vyhled a hyzdit prostredi :-)
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Car-Net

Příspěvek od bedrich666 »

Ja mam Kenu aiframe jak v Golfu, tak v Pasikovi a drzi to ve vydechu klimosky v obou autech paradne :D

Waze se uz "umi zrcadlit" pres Android Auto, u Apple Carplay jeste ne, v tom (teda nejenom v tomhle :( ) me Apple stve.. Jasne, ze nejaky mouchy Waze ma, ale je to zadarmo a mam za to, ze proti Tomtom live, od kteryho maj online informace navigace ve VW, je Waze teda o mnoho aktualnejsi a presnejsi :D

dzexon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 21.05.2015 16:29

Re: Car-Net

Příspěvek od dzexon »

Měl bych dotaz na ty, co pracují s POI. Nahrál jsem si přes Car-Net radary a ve zdroj. souboru by mělo být nastavené upozornění (soubory jsem stáhl z poi.cz. Nicméně radary na mapě vidím, ale upozornění mi nevyskočí. Funguje to někomu?
Passat B8 Limo, BiTDI, 4motion, 18" Darford grey, ACC, DCC, AID+DiscoverPro, LED+DLL, ErgoComfort, EasyOpen, Ambiente, Tow bar, 230V

Pavel77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 26.04.2015 13:39

Re: Car-Net

Příspěvek od Pavel77 »

Ahoj,

už asi 2 týdny se nemůžu přihlásit do Car-Net.
Vždy to hodí hlášku "Vyvolání dat selhalo".
Nevíte někdo, kde je chyba?
Přes aplikaci v telefonu se normálně přihlásím...

Díky,
P.
GVII Variant Highline 1,4 TSI, DSG, modrá Pacific

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Car-Net

Příspěvek od motorpower »

Nyní už jen Sky-net. Je to tady... :D
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
jind
Člen klubu
Příspěvky: 87
Registrován: 15.03.2010 05:39
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od jind »

Zrovna webové rozhraní mi funguje, ale s telefonem se auto nemuže spojit.

V autě mám extra simkartu na internet a telefon spojuji na volání skrze Bluetooth. Připojení k autu jsem zkoušel jak s lokální sítě, byl sem připojený na internet v autě tak z venčí, ale ani v jednom případě jsem se nedokázal připojit.

SGS 4 verze android 5.1

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od CoolXman »

tak car-net uz funguje, prodlouzil jsem si sluzbu o 2 roky

uz funguje i informace o stavu vozidla
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Car-Net

Příspěvek od bedrich666 »

CoolXman píše:uz funguje i informace o stavu vozidla
To uz jsem tady psal pred 2 mesicema :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“