Volkswagen passat 2.8 v6 Vodní pumpa

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
TommySwels
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.03.2011 11:00

Volkswagen passat 2.8 v6 Vodní pumpa

Příspěvek od TommySwels »

Ahojte mám takový docela velký problém mam passata 2.8 r.v 2000 4x4 syncro automat , když jsem sním jel tak mě to začalo hlásít stop stop stop a ukazatel teploty atakoval 130 stupnů tak jsem zastavil a nechal motor vychladnout a potom sním pomalu dojel domů ...rano jsem ho hodil jednomu místnímu mechanikovy stím že si myslím že mě odešla vodní pumpa a at zkontroluje rozvody jesli jsou ok popřípaďě ať je mě dá vědět jesli jsou dobré nebo ne tak at je vymeni on to cele vymenil nastartoval a začalo se to znovu zahřívat prej tam vznikla komprese a nechladi to nebo co nevím a že se to furt přehřívá že si mam nechat vymenit motor že to bude lepší ja jsem myslel že se zblázním ,můžete mě někdo pls říct kdo se v tom vyzná co se tam mohlo stat ,řikal že tam može byt praskla hlava ale tomu se mě nechce věřit když jsem stim nějak extremně dlouho nejel ...može mě pls někdo poradit ?

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Volkswagen passat 2.8 v6 Vodní pumpa

Příspěvek od yessmen »

Může být třeba přicpaný okruh, vracečka do expanzky, termostat atp je potřeba zkontrolovat jak koluje voda.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

TommySwels
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.03.2011 11:00

Re: Volkswagen passat 2.8 v6 Vodní pumpa

Příspěvek od TommySwels »

jo a v expanzce je nějaký sajrajt nahnědly co to může být ? A mám se bát prasklé hlavy ?

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen passat 2.8 v6 Vodní pumpa

Příspěvek od amavet »

je lepsi se bat nejhorsiho ... clovek je pak klidnejsi jak si na to zvykne . termostat , vodni pumpa , tesneni pod palici , praskla palice . je hodne veci , co to muze byt . od kravinky az po vaznou vec . chtelo by to presne zjistit jak se to chova . jestli sou natlakovane hadice a komprese motoru tlakuje do vodni soustavy atd ...
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Volkswagen passat 2.8 v6 Vodní pumpa

Příspěvek od xerxes »

pokud vznika v okruhu hned po startu tlak v soustavě tak nejspíš těsněni při nejhorším praskla hlava

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“