Názory před koupí CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
LukasCC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 11.01.2016 12:09

Názory před koupí CC

Příspěvek od LukasCC »

Ahoj,

už dlouho pokukuju po bazarovém CC. Rozhodl jsem se, že normálního Passata v kombíku si užiju dost až bude rodina, teď bych rád ještě něco šmrncovního.

Přestože si na všechny dotazy odpovím, až se v tom svezu, rád bych se zeptal předem na pár věcí:
- prý je o 2 centimetry nižší než normální Passat. Poznám to v obyč provozu? Retardéry, obrubníky, zmrazky apod.
- prý je z něj omezenější výhled. Asi sbujektivní pocit, ale dá se zvyknout?
- má to stejnej podvozek jako Passat nebo je to tvrdší ve stylu Octavie RS? Primární využití bude na D1, takže hledám komfortní auto.
- dají se na CC dát hagusy kvůli lyžím?
- je něco dalšího, na co si dát při koupi pozor? Nebo něco, co by mě mohlo odradit od CC a vrátit k normálnímu Passatu? Tipy, triky :-)

Díky :wink:

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od Qido »

A co takhle se zvednout a jít do bazaru ho projet? Protože všechno co jsi napsal jsou plně subjektivní pocity.

A na CC hagusy určitě nedáš. Hagusy má pouze variant. Ale příčníky bez problému, v bazaru jsou právě jedny na prodej.

Uživatelský avatar
Honzapraha
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od Honzapraha »

Zrovna máme jednoho cerného tdi dsg rline exterier v černý kuži za 300 naprodej

Vice info bratr604447468
Volejte 775668906 nebo pište na mail protranscar@email.cz díky!
!!!Na sz reaguji(pokud vubec)se zpožděním!!!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od KJirka »

protože mám už druhýho, troufnu si trochu fundovaněji odpovědět :

ad výška : jo, je nižší
ad výhled : jo, je blbej
ad podvozek : jo, u DCC je stejnej (aspoň myslím)
ad držák lyží : jo, příčníky a Qido už odpověděl. Na bazaru za libovku skoro novej.
ad na co si dát pozor : u Das Auto a v Čechách obzvlášť asi úplně na všechno
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

kabik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 14.12.2009 10:18

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od kabik »

...jenom taková malá ochutnávka, ač staršího data :)

https://www.youtube.com/watch?v=-h8ePcJpV_I" onclick="window.open(this.href);return false;
VW CC - 2.0 TDI CR 103 kW, Candy White, 7/2012

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od denis.82 »

Tady je dalsi ochutnavka (toho hnupa co to psal ber prosim te s veeelkou rezervou,takze spis jen k pousmani). :laugh: :laugh:
http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od KJirka »

To vůbec nemá smysl sem dávat, protože tenhle člověk je poněkud paranoidní. Co bych za to dal, mít na svým autě takový "vady". Ten kdyby zažil to, co já s tím současným autem, už je v nějakým sanatoriu. Ale když si to pořádně přečteš, tak je to skutečně spíš k pobavení, protože ten by byl spíš nešťastnej, kdyby nemoh na nic nadávat. Dobrý bylo třeba s těmi stěrači. Pán zřejmě ještě nezjistil, že má dešťový senzor a nadává, že mu to chaoticky stírá. No já bych mu přál nějakej dárek, v podobě Renaultu nebo Citroenu, třeba.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

LukasCC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 11.01.2016 12:09

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od LukasCC »

Pánové díky za postřehy.

Všechno si samozřejmě ověřím projížďkou, ale budu předpokládat, že podvozek je stejně komfortní jako u klasického Passatu, že lyže odvezu.

Kdyby někdo měl ještě nějakou zkušenost s "průchodností" :-D díky snížení, budu rád. Jestli je to hodně omezující nebo v pohodě.
Trochu mě straší ten výhled ven, snad to nebude úplná kluastrofobie :-) musím to vyzkoušet.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od KJirka »

Podvozek je pochopitelně stejně "komfortní", chceš-li tomu tak říkat. Určitě bych se dneska neobešel bez DCC (dynamická regulace tuhosti podvozku a řízení), protože standardní podvozek je u Passata měkkej, jak bačkora a je to kolíbavá kačenka. Přepnutím na režim "sport" to krásně ztuhne. Ale kdo není "závodník" , kačenka mu třeba stačí.
Průchodnost je asi taková, že nabereš předním spojlerem každej vyšší pangejt. Ale zase, pokud není člověk úplný pako a dá si pozor, není se toho třeba bát. Jsou mnohem nižší auta s dražšíma spojlerama a nárazníkama a lidi s tím taky existujou.
Na výhled ven je asi trochu třeba si zvyknout. Ale buď v klidu, já se díky tomu zatím rozmlátil jen jednou. Zato pěkně. Přehlídnul jsem vozejk s nějakým bordelem a posekanou trávou. Měl jsem ho za sloupkem při předjíždění a zařadil jsem se na jeho místo. Oba jsme se tam pochopitelně nevešli. Vozíku se celkem nic nestalo, ten pod nátlakem uhnul. Na autě taky nic moc, jen asi za 380 t. (v autorizáku, ovšem). Takže havarijní pojištění není vůbec na škodu. :wink:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

LukasCC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 11.01.2016 12:09

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od LukasCC »

KJirka píše:Podvozek je pochopitelně stejně "komfortní", chceš-li tomu tak říkat. Určitě bych se dneska neobešel bez DCC (dynamická regulace tuhosti podvozku a řízení), protože standardní podvozek je u Passata měkkej, jak bačkora a je to kolíbavá kačenka. Přepnutím na režim "sport" to krásně ztuhne. Ale kdo není "závodník" , kačenka mu třeba stačí.
Průchodnost je asi taková, že nabereš předním spojlerem každej vyšší pangejt. Ale zase, pokud není člověk úplný pako a dá si pozor, není se toho třeba bát. Jsou mnohem nižší auta s dražšíma spojlerama a nárazníkama a lidi s tím taky existujou.
Na výhled ven je asi trochu třeba si zvyknout. Ale buď v klidu, já se díky tomu zatím rozmlátil jen jednou. Zato pěkně. Přehlídnul jsem vozejk s nějakým bordelem a posekanou trávou. Měl jsem ho za sloupkem při předjíždění a zařadil jsem se na jeho místo. Oba jsme se tam pochopitelně nevešli. Vozíku se celkem nic nestalo, ten pod nátlakem uhnul. Na autě taky nic moc, jen asi za 380 t. (v autorizáku, ovšem). Takže havarijní pojištění není vůbec na škodu. :wink:
Dík :wink:

...... Pujdu do 103kW, kterej nema standardne DCC, takze to bude o stesti, jestli bude. Ale preziju to i bez nej.
...... U nakupaku jsem dnes videl CC a mel to od obrubniku par milimetru, ale to si clovek ohlida. Spis me desi zmrzlej snih v zime nebo nejaka kratka polni cesta k chate, ze se proste nedostanu tam, kam s normalnim ano.
...... Vyhled bude asi fakt o zvyku, ale fakt ten crash byl vyhledem? Vozik se ti takhle schova i v normalnim Passatu.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od KJirka »

No bylo to mojí vlastní blbostí, ale fakt se mi schoval za sloupkem. Ale to je jedno, můj názor je zcela subjektivní. Ten výhled je prostě dost na h***o a denně se o tom přesvědčuju.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od ppfox »

Jirko nemyslím že je to diametrálně odlišný od 3C 8)
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od KJirka »

je
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

jurajs5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 17.03.2015 06:46

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od jurajs5 »

S vyhledem souhlasim - je to k hovnu, ale co nadelas....
Passat CC 2.0TSI, 2011, 155kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Názory před koupí CC

Příspěvek od KJirka »

když něco přehlídneš, nenaděláš toho moc
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“