Koupě vozu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
jprudek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 12.12.2015 14:49

Re: Koupě vozu

Příspěvek od jprudek »

Currahee píše:Ty najetý km jsou pěkná kravina. Už vidím borce, co si koupí eRko, aby se na něj chodil koukat do garáže :fool: Tam bude minimálně tak stovka stočená.
No, divil by ses :D mám kamaráda, který koupil rs a radši když mohl, tak jezdil otcovím superbem a to svoje jen stále přelešťoval a občas o víkendu ho šel projet :D
http://www.vinoprudek.cz

Passat Variant 06, BMP 103 kw/140 PS, manuál

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě vozu

Příspěvek od KJirka »

jenže takovým případům právě málokdo věří.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě vozu

Příspěvek od Currahee »

No já byl jako detektiv Štika, ale aspoň vím že mám r.2013 a najeto 90tis. V changeru jsem našel CD s pohádkama a CD s francouzskýma vodrhovačkama, v kastlíku v návodech servis protokol s kilometrama (2800 měsíčně) a serviska taky sedí. To by mohla být jedna Francie tam a zpátky a zbytek tady. Aspoň, že to lítalo furt po dálnici :laugh:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupě vozu

Příspěvek od denis.82 »

jprudek píše:No, divil by ses :D mám kamaráda, který koupil rs a radši když mohl, tak jezdil otcovím superbem a to svoje jen stále přelešťoval a občas o víkendu ho šel projet :D
Jasne, ja takove lidi znam taky, ale vsichni jsou az druzi majitele a nemaji ho od novoty. Nove auto typu Passat apd. si az na vyjimecne pripady kupuji firmy, ktere nalitaji za 2-4 roky 150-200tkm a davaji to pryc.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě vozu

Příspěvek od sharik4x4 »

Přesně tak,nikdo si nekoupí auto za randál,aby ho pak prodal po 60tkm za hubičku.Stačí se podívat na fotky a je mi jasný,že pán byl schumacher a ne důchodce s nájezdem do Kauflandu.Na to stačí fábie a ne R-Line. Proto nemá cenu ani nic prověřovat.
Za mě nebrat. :negative:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě vozu

Příspěvek od KJirka »

hoši, kdo to jednou ode mě koupí, bude vyřechtanej jak lečo. Zrovna dneska jsem potrápil kalkulačku složitým výpočtem a došel k závěru, ža v posledních asi osmi letech jezdím v průměru 2 250 km (plus mínus) měsíčně. Tak potenciální zájemci, stavte se do řady. Předpoklad prodeje je buď za rok nebo dle situace až za tři.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě vozu

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak to ti to na těch 60tkm za 6let nevyjde. :rofl: Budeš to muset zajet upravit,jak vidíš největší zájem je o auta s nájezdem do 1000km mesíčně. :laugh: :laugh: :laugh:

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupě vozu

Příspěvek od denis.82 »

sharik4x4 píše:Budeš to muset zajet upravit.... :laugh: :laugh: :laugh:
:laugh: :laugh: .....a nebo ma Jirka v planu, ze posledni dva roky bude vsechny cesty jen couvat. :laugh:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě vozu

Příspěvek od KJirka »

já tomu budu muset namotat nějaký kilometry navíc, aby to bylo důvěryhodný :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“