Klimatronic blbne

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
vwmartinstr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.01.2016 19:13

Klimatronic blbne

Příspěvek od vwmartinstr »

Ahoj, prosím o radu. Když topím a chci to utlumit, tak to stáhnu třeba na 18 stupňů, ale stále to topí a z podpalubky vychází takový divný zvuk (přeskakování, bzučení) Někdy to dělá a někdy zase ne. Moc děkuji za každou radu co s tím. :drinks:

Tom Hill V6 TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 01.07.2009 19:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klimatronic blbne

Příspěvek od Tom Hill V6 TDI »

vypadá to na servomotorek směšování teplého a studeného vzduchu vyndat kastlík, oposlouchat vyměnit .... :)
objem ničím nenahradíš........

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Klimatronic blbne

Příspěvek od majrek001 »

taky mě to zlobí a pořád topí, ale zajímavý jak jede klima takto udržuje teplotu..

klapky nejsou slyšet přeskakovat dělal jsem základní nastavení.. já mám podezření na nějaké čidlo
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

mikawaclav@gmail.com
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.05.2016 04:41

Re: Klimatronic blbne

Příspěvek od mikawaclav@gmail.com »

cusik, prosim o radu, mel jsem odpojenej climatronik a po zapojeni ovladani funguje tak ze na hi topi (zda se mi ze mene nez by mel) a kdyz prepnu o stupen min tzn na 29° chlazeni jede naplno a nemeni se na zadny jiny stupen. Receno jednoduse v aute je bud vedro nebo zima... poradi nekdo co s tim? Děkuji

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Klimatronic blbne

Příspěvek od majkl1 »

mikawaclav@gmail.com píše:cusik, prosim o radu, mel jsem odpojenej climatronik a po zapojeni ovladani funguje tak ze na hi topi (zda se mi ze mene nez by mel) a kdyz prepnu o stupen min tzn na 29° chlazeni jede naplno a nemeni se na zadny jiny stupen. Receno jednoduse v aute je bud vedro nebo zima... poradi nekdo co s tim? Děkuji
Nejprve udělat základní nastavení. Pokud nepomůže, sledovat v bloku hodnot teploty z čidel a stav klapek. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“