Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
livin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 18.08.2015 20:18
Bydliště: Plzeň

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od livin »

také mě toto téma zajímá
osobně mám RNS 510 a mám stejný názor jako "mcpapa" mě se také origo kaká....snad jen to, že je to originál

- štve mě nemožnost přehrávání jakéhokoliv videa krom DVD (DVD už nepoužívám několik let) a to pominu zákaz při jízdě (již odblokováno)
- proč nelze z SD přehrát nějaký PC formát
- malá nedotyková obrazovka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

už delší dobu si kupuji pouze čínské telefony...tak bych se toho nebál, jen ta komunikace s autem....mám volant s 12 tlačítky, park. kameru, climatronic, maxidot

- a co je NEJdůležitější.....kvalita přehrávané hudby (nebavme se o kvalitě MPtrojek)
nepotřebuji žádné dělo, ale nerad bych nějaký chrchel

jen bonus:
na NETu jsem našel nějakou možnost mirroru Androidu na RNS510.....ale nikde to zařízení a cena
Pašák B7 - nafta 103kW CFFB - Trendline

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

No uvídme, do 7mi dní by mělo dorazit, tak vše ozkoušim a udělám nějakou mini recenzi, natočím případně i nějaký video apod. Snad to pak alespoň někomu pomůže no. Jinak ten screen mirroring je pěknej, ale kdo by se s tim furt v tom autě sral, chci aby ta předražená krabice něco uměla, ne aby uměla kopírovat to, co umí můj telefon :).
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od denis.82 »

Hosi nechci vam kazit vase nadseni pro Cinu, mel jsem ve dvou autech tohle: http://www.zenec.cz/produkt/zenec-z-e20 ... eat-skoda/" onclick="window.open(this.href);return false;, coz by za cenu pres 1000 eur (nekupoval jsem to ja) nemel byt zrovna srot, kur.a ale muzu rict - ZLATA RNS510!!! Kdyz na ten Zenec jen trosku zasvitilo, tak na ni nebylo nic videt, a to uz vubec nemluvim o rychlosti ci nejake logice ovladani. :negative:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

jojo na ten zenec jsem nějaké negativní recenze našel, i třeba na škodováckym fóru, ale to je přecijen něco jinýho než co jsem objednal, no uvidíme, celkem mě to i zajímá, protože jsem na to nikde moc nenašel žádné extra recenze nebo nějaké hlubší zkušenosti, ale nemá cenu stahovat gatě, když brod je ještě daleko :) Hlavně číňani v tomhle dělají strašný kroky vpřed, takže co bylo před rokem špatný, už nemusí být :) Měl jsem telefon ZOPO a byl hroznej, koupil jsem za rok novej a byl super a teď dělaj telefony na úrovni jiných výrobců atp.
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od xpassat »

mcpapa píše:Tak jsem nakonec objednal, tak uvidíme. Až dorazí, tak jí otestuji a poreferuji (i se srovnáním s RNS510). Je to 8" s rozlišením 1024*600 s Androidem 4.4.2. čtyřjádro a RAM 1GB, tak snad to pošlape v pohodě.

http://www.aliexpress.com/item/Quad-Cor ... 18400_6149
Já asi taky do toho půjdu, počkám tedy na tvé refernece, když už jsi se obětoval...
Musím ale k tomu ten převodník na origo kameru...
Každopádně dík za dobrej tip :wink:

sibik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 10.03.2015 21:37
Bydliště: Třebíč

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od sibik »

BTw ještě na minulou otázku ohledně maxidotu... tak navi jsem nezkoušel jestli zobrazuje maxidot ..ale myslím že ne. Písničky zobrazuje. Já sem s čínou maximálně spokojen, vše šlape jak má, kamera suprová. Zvládá 2x SD kartu + 2 x usb.

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

No tak to snad pristi tyden vyzkousim ;)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

Teď mi napsali, že do navigací ještě nahrávají novější software, který vychytává některé chyby a že se omlouvají, ale pošlou to zřejmě s mírným zpožděním, každopádně by mě zajímalo, jestli myslí novější android nebo jen vychytávají nějaké bugy :) no uvidíme...
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
livin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 18.08.2015 20:18
Bydliště: Plzeň

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od livin »

zeptám se blbě.....k té číně je třeba nějaký převodník na orig. park. kameru?

jinak jsem opravdu zvědavý.....ta 510 mě štve....přesně jak říkáš (drahý a "nic" to neumí)

další dotaz: v kaslíku u spolujezdce mám nějaký "music box"....jako by tam něco chybělo co se připojuje přes USB
když jsem tam vrazil FLASHku s MP3....tak ji to ani nenašlo.... víte co to je??
Pašák B7 - nafta 103kW CFFB - Trendline

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od Qido »

Pravděpodobně media-in. Potřebuješ ještě kablík

Obrázek

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od skacel99 »

RNS 510 mám v autě a z hlediska uživatelského rozhraní a navigace mi plně vyhovuje. Je jednoduchá na ovládání a velice rychle se na ni zvyká. Naviguje taky poměrně dobře.Hudbu si naháži na disk a nepotřebuju USB.Nevím,co proti tomu všichni mají.

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

No třeba, že když srovnám RNS s navigací nokie Here, nebo waze, nebo čímkoliv jiným, tak mi hledá trasu delší jak na km tak na čas(nedávno mě na trase z Berouna do Dlouhé Lhoty chtěla vést 1h2min 57km vs. Here 45min 46km. Hudba mi hraje z karty, to neřeším, hraje pěkně, ale i ten pocit, když mi ukradnou čínu a přijdu jen o 6tis je prostě lepší. Nehledě na to, že RNS prostě nic moc neumí, na to jak je drahá :) Každopádně každého věc, nikomu to nenutím, jen to chci zkusit, rád zkouším nové věci, kort když se v nich pak můžu vrtat :) a třeba to i nakonec někomu pomůže :)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od skacel99 »

No je pravda,že příplatek 50000,- jako volitelná výbava je mazec,to bych za to taky nedal. Ale v autě jsem ji už měl,takže spokojenost

sibik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 10.03.2015 21:37
Bydliště: Třebíč

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od sibik »

Nahrál jsem krátký video rádia z aliexpresu, tak můžete mrknout jak to fachá :)

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od skacel99 »

Vypadá to pěkně,ale opravdu bych chtěl za jízdy ovládat tolik funkcí a relativně malejch tlačítek :laugh:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“