Dotaz před koupí

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od petryk1 »

Tak to uzavreme s tim, ze ANO. Passat za 150.000 se oplati koupit, ale treba citat VW-club forum, hladat, hladat, kontrolovat, kontrolovat, kotrolovat... :)

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od ppfox »

doplním : a pokud mám přesně těch 150K a pak už jen 27 Kč na na 3 rohlíky a 15 deka Junioru, tak zvolím raději jiné auto :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od rakosnicek23 »

ppfox píše:doplním : a pokud mám přesně těch 150K a pak už jen 27 Kč na na 3 rohlíky a 15 deka Junioru, tak zvolím raději jiné auto :D
...nebo prodat ledvinu :D
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od Jirka. »

d.d.t33 píše:Lehce se rozepisi o vlatnictvi passata bkd 2006 od nova do 89tkm vse ok pak rozvody a dalsi drobnosti mezi tim vymena oleje po 15tkm a potom uz to slo z kopce ve 110tkm podavacka v nadrzi kaput,potupne na lane .... :laugh: 115tkm utrhlej sroub u altiku.........a spadlej motor oprava 30tkc, pak elektronika kaput opet na lane 11tkc dale najeto cca po oprave 6tkm zadni brzdy 12tkc /el brzda) 128tkm lanovody plus prevodovka 25tkc(komplet spojka) roztrzeny sev v sedacce 9tkc(komplet presita) momentalne 3mesice pred nabourano autobusakem z boku ale pojizdne k nezaplaceni :negative: a sel z baraku zlata b 5.5 :pleasantry:tam max ty ramena za 11tkc a mam klid a to ani nezminuji dpf kterej se jednou menil na reklamacku proste stres
Passata BKD si měl asi těžko, protože BKD se do passata nikdy nedával, navíc ani neměl DPF, to si měl asi BMP
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od Jirka. »

Jinak já tady nabízel jakou dobu cekem vyvoněnýho pašíka za 139tis, po rozvodech s novým setrvákem, oleji a x dalších věcí, prostě přesně to auto do kterého po koupi nikdo nemusí nasypat další peníze, bohužel zájem na klubu téměř žádný...
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od rakosnicek23 »

Jirka. píše:Jinak já tady nabízel jakou dobu cekem vyvoněnýho pašíka za 139tis, po rozvodech s novým setrvákem, oleji a x dalších věcí, prostě přesně to auto do kterého po koupi nikdo nemusí nasypat další peníze, bohužel zájem na klubu téměř žádný...
Toho stříbrňáka? už je pryč?
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od d.d.t33 »

omlouvam se vsem za preklep :taunt:

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od Jirka. »

rakosnicek23 píše:
Jirka. píše:Jinak já tady nabízel jakou dobu cekem vyvoněnýho pašíka za 139tis, po rozvodech s novým setrvákem, oleji a x dalších věcí, prostě přesně to auto do kterého po koupi nikdo nemusí nasypat další peníze, bohužel zájem na klubu téměř žádný...
Toho stříbrňáka? už je pryč?
JJ, stříbrňáka. No mam na něj kupce za 135tis, tak v pondělí asi půjde. Za celou tu dobu na něj volali 3 lidi, bohužel to funguje tak že každej holt raději koupí naleštěnou bídu za 120.000 a pak se diví že do toho musí dalších 60.000kč pustit.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od GOLFÁK »

Nejhodší práce je s lidma :D

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od rakosnicek23 »

Jirka. píše:JJ, stříbrňáka. No mam na něj kupce za 135tis, tak v pondělí asi půjde. Za celou tu dobu na něj volali 3 lidi, bohužel to funguje tak že každej holt raději koupí naleštěnou bídu za 120.000 a pak se diví že do toho musí dalších 60.000kč pustit.
Hele napiš dyžtak PM kdyby neodešel. Známej tady schání něco v týhle cenový relaci. Dal bych mu tip.
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od sharik4x4 »

Jirko to máš za to, že si to dal do kupy a pak to prodáš v pořádku.Takhle se to prostě nedělá v čechách.
Mě se taky jednou jeden pán ptal, proč jsem tam dával novou spojku,když to prodávám.Tak jsem v tu chvíli nevěděl,kdo znás je větší vůl. :laugh:

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od Jirka. »

sharik4x4 píše:Jirko to máš za to, že si to dal do kupy a pak to prodáš v pořádku.Takhle se to prostě nedělá v čechách.
Mě se taky jednou jeden pán ptal, proč jsem tam dával novou spojku,když to prodávám.Tak jsem v tu chvíli nevěděl,kdo znás je větší vůl. :laugh:
JJ, přesně tak :D Já šel do kolen když se mě frajer ptal proč jsem tam dával novou spojku,když to prodávám, tak říkám, no protože ten původní setrvačník už klepal tak když si to umím vyměnit tak to nebudu prodávat rozhašené, odpověd byla no tak to má asi najeto víc než 227tis když už klepal setrvák :laugh: normálně lidi jsou debilové bez mozku, asi myslel že dvouhmota vydrží 500 nebo kolik :laugh: Fakt se nedivím bazarníkům že stáčejí když musí dělat s takovým materiálem :laugh:
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od KJirka »

no prostě to radši nekupuj
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od ladulel »

ppfox píše:hele už zase jo? já myslel, že už se tady povedlo dostatečně vysvětlit, že Passat není stejná kategorie auta jako Octavia a že se tohle prostě nesrovnává :roll:
Řekl bych že je to stejna plečka, jako Octavia :D

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Dotaz před koupí

Příspěvek od denis.82 »

Jirka. píše:
sharik4x4 píše:Jirko to máš za to, že si to dal do kupy a pak to prodáš v pořádku.Takhle se to prostě nedělá v čechách.
Mě se taky jednou jeden pán ptal, proč jsem tam dával novou spojku,když to prodávám.Tak jsem v tu chvíli nevěděl,kdo znás je větší vůl. :laugh:
JJ, přesně tak :D Já šel do kolen když se mě frajer ptal proč jsem tam dával novou spojku,když to prodávám, tak říkám, no protože ten původní setrvačník už klepal tak když si to umím vyměnit tak to nebudu prodávat rozhašené, odpověd byla no tak to má asi najeto víc než 227tis když už klepal setrvák :laugh: normálně lidi jsou debilové bez mozku, asi myslel že dvouhmota vydrží 500 nebo kolik :laugh: Fakt se nedivím bazarníkům že stáčejí když musí dělat s takovým materiálem :laugh:
Jooo, takových pripadu znam. :laugh:
Proc jsou rozvody delany ve 130tkm (vodni pumpa nevydržela), kdyz podle VW mají byt az ve 210tkm....proc je delany setrvak ve 150tkm (na kulanci ve VW)....a nebo auto je az podezrele pekne, to je divne (a jedou pryc)....
....pak si vyslechnu jak soused Lojza rikal ze treba CR motor nebrat (ale uz nevi proc) nebo co si kupujici nastudoval na netu (ti jsou snad nejvetsi dementi, protoze ve vysledku resi uplnou banalitu a podstatna vec - treba prave k.o. setrvak apd. jim unikne). :D
RS6 Performance 445kw

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“