autonavigace

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

bano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 03.02.2014 20:30

autonavigace

Příspěvek od bano »

Zdravím všechny,uvažuji o pořízení navigace. Mám origo zastaralou na cd, v autorádiu a ta už je na nic. Máte někdo zkušenosti Garminem,Tom TOmem či jinýma? Víděl bych to tak na 5 a více palcovou. Dík

I.C.E
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 06.01.2016 23:37

Příspěvek od I.C.E »

Záleží kolik chceš do toho investovat a co vše to má umět. Já taky měním origo 2din rádio. A u mě je volba jasná 8" Autorádio s ANDROIDEM. Tam si pak můžu nahrát navigaci jakou chci. Budu tam dávat Aponii s cena mapami a waze. Další dle libosti. Obě odzkoušené a fungují super. Cena samozřejmě odpovídá kvalitě a výbavě. Popř když už navigaci přenosnou na sklo tak u mě jasná volba TomTom novější 1005 mám dojem s aktualizací na neomezenou dobu. Popř větší mobil či malý tablet a stejně navigace jako sem psal v rádiu. Proč tak uvažuji Waze pro dopravní info. APONIA pro nejlepší pokrytí cz a sk vč 3D budov a čísla popisné do nejmenších dedinek. TomTom o něco horší a pomalejší aktualizace. Garmin mi tak nesedne a nemá tak dobre aktualizace a funkce jako předešlé. I když Garmin mám a používám ale spíš jako turistickou navigaci. Důležité jsou vždy i aktualizace, jejich dostupnost a pružnost.

bano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 03.02.2014 20:30

Re: autonavigace

Příspěvek od bano »

Super popis,dík. :potlesk: To rádio je hodně lákavé a vyřešil bych vlastne i to mé zastaralé radio,kde to můžu prosím tě hledat

I.C.E
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 06.01.2016 23:37

Re: autonavigace

Příspěvek od I.C.E »

přímo zde. http://www.seicane.com/8-inch-android-4 ... mirror-rad" onclick="window.open(this.href);return false;

toto jsem bral já. už čeká na procleni a po neděli je doma. bral jsem k němu i všechno volitelné příslušenství.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: autonavigace

Příspěvek od majrek001 »

I.C.E: to asi nemáš do passata B5.5 že? to by tam bylo docela problém narvat
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

I.C.E
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 06.01.2016 23:37

Re: autonavigace

Příspěvek od I.C.E »

do Tourana. ale mají na vše. napiš jim majl pořadí ti. ale jsou tam vypsané všechny varianty a doporučí popř jiné či tam dají přímo pro tvoje auto. mě se hned ptali na auto a rok a nebyl problém. už se na něj těším.

u toho co mám já je psáno z Pastu toto:

2009-2011 VW Volkswagen Passat B6 2008-2011 VW Volkswagen Passat CC
2004-2011 VW Volkswagen PASSAT(MK7/MK6)

a tady B5

http://www.seicane.com/android-car-dvd- ... ar-dvd-gps" onclick="window.open(this.href);return false;

a konkrétně např toto

http://www.seicane.com/seicane-s127648- ... ive-screen" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: autonavigace

Příspěvek od majrek001 »

I.C.E: tak dej vědět jaký máš příjem rádia za jízdy o kolik je to horší než originál (teď řeším dvě činy jedna má parádní příjem FM (ale to je černá ovce ve stadě - to má integrovaný napáječ a konektor fakra jak to má originál radio) a pak druhý a tam je to tragický a nepomáhá nic frekvenční slučovat dvou antén a famtomový napaječ prostě nic je to mizérie ty číny na příjem rádia i když ono každé neorigo rádio má horší příjem)
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

I.C.E
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 06.01.2016 23:37

Re: autonavigace

Příspěvek od I.C.E »

dám vědět, sám jsem zvědavý. i když tam kde se pohybují já jsou místní rádia. a ty fungují i když anténu že střechy úplně sundám

bano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 03.02.2014 20:30

Re: autonavigace

Příspěvek od bano »

a jak dostanu 2 din rádio do b5,5 r.v.02 když tam mám climatronik,1din rádoi + příhrádku uplně dole

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: autonavigace

Příspěvek od majrek001 »

třeba výměnou palubní desky za 2 din nebo tou druhou destrutivní metodou a to řezat, řezat a řezat
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

bano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 03.02.2014 20:30

Re: autonavigace

Příspěvek od bano »

Tak celou palubku snad ne :-) nekde Sem to videl vykuchane, moc vabne to nevypadalo.

bano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 03.02.2014 20:30

Re: autonavigace

Příspěvek od bano »

ještě se chci zeptat - určitě jste to někdo měnili : když budu měnit tu mou 1 din za 2 din stačí vyměnit jen ten přední rámeček nebo je nutné i kastlík nebo-li držák za nim?

I.C.E
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 06.01.2016 23:37

Re: autonavigace

Příspěvek od I.C.E »

já ve starém autě dával 1din výsuvné se 7mi palcový vyjizdecim dotykovým LCD panelem zenec a pak Pioneer. funguje dodnes ale znova bych do něho nešel a upravil pro 2din

Uživatelský avatar
Laufass
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 10.10.2010 17:19

Re: autonavigace

Příspěvek od Laufass »

kez by aspon jedno neorigo radio umelo komunikovat s maxidotem :( ...taky uvazuju nad necim jinym kdyz do MFD jsou lonsky mapy posledni RIP MFD :(
VW Passat sedan B5 1.9 TDI AFN '99
Ex - VW Passat sedan B4 1.9 TDI 1Z '94

I.C.E
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 06.01.2016 23:37

Re: autonavigace

Příspěvek od I.C.E »

do MFD2 jsou mapy 2016

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“